Show Gülperi - Dizi Yorumları

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Beklentimin altında başlamış dizi, ekranda sadece Arka Sokaklar vardı bir de. Haftaya İstanbullu Gelin, Aşk ve Mavi dahil olacak, ardından Payitaht gelecek. Umarım ilgi görür ama işi de zor duruyor.

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Beklentimin altında başlamış dizi, ekranda sadece Arka Sokaklar vardı bir de. Haftaya İstanbullu Gelin, Aşk ve Mavi dahil olacak, ardından Payitaht gelecek. Umarım ilgi görür ama işi de zor duruyor.
Acun'da bile reytingler açıklanmamış sen nerde gördün. :F

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Total de 5 ab de 4.87 reyting almış. Bence gayet normal oranlar. Kanal dizi için sadece 2 tanıtım yayınladı. Ayrıca çok kısa sürede tanıtım çıktı ve hemen akabinde dizi başladı. O kadar çok tanıtımı donmemesine rağmen iyi başlamış. Ben artacağını düşünüyorum açıkçası. :) Tabi ben izlemem.

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Total de 5 ab de 4.87 reyting almış. Bence gayet normal oranlar. Kanal dizi için sadece 2 tanıtım yayınladı. Ayrıca çok kısa sürede tanıtım çıktı ve hemen akabinde dizi başladı. O kadar çok tanıtımı donmemesine rağmen iyi başlamış. Ben artacağını düşünüyorum açıkçası. :) Tabi ben izlemem.
Nerden bakıyorsunuz bilmiyorum ama reytingler açıklanmadı. :bilmem:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Herkes aynı fikirde. Rakip olmadığı halde düşük başlamış. Geçmiş olsun. Nurgül daha iflah olmaz. :D

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Yahu ortalama 5 reyting almış. 8 9 reyting mi bekliyordunuz ilk bölümden. Kadın, Karagül, İçerde, Söz gibi diziler de bu oranlar ile başladı. Hata daha da düşük. Bence o kadar tanıtım yapılmadigi halde çok iyi başlamış. Aşk ve Mavi bence takip değil. Tek rakip İstanbullu Gelin. O da ab grubunda.

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Heeee konuş Yıldırım'cım.:bhr:
Yahu ortalama 5 reyting almış. 8 9 reyting mi bekliyordunuz ilk bölümden. Kadın, Karagül, İçerde, Söz gibi diziler de bu oranlar ile başladı. Hata daha da düşük. Bence o kadar tanıtım yapılmadigi halde çok iyi başlamış. Aşk ve Mavi bence takip değil. Tek rakip İstanbullu Gelin. O da ab grubunda.

DemirAdam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45
Puanı
40
herkes ne kadar bos konusmus dizi tanitimi 2 haftadir cikti apar topar yayina verildi vee ayrica karagul 3 ustu reytingle baslamisdi gulperi gayet guzel basladi haftaya rahat 6 ustu alcak

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,801
Puanı
1,060
Dizi gayet iyi başlamış,eminim ki kendine her hafta listede yer bulacaktır,yolu açık olsun.

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,331
Puanı
1,060
Netten dün gece izledim ilk bölümü. Dizi kötüydü çok. Çok klişe, oyunculukların çoğu kötü, saçma sahneler çok vb vb.. 4N1K'nın değerini bilmeyip bunu izleyenler pes dün!!!

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,887
Puanı
1,060
Dizi iyi başlamış. Dün az denk geldim beni sarmadı yalnız.
Diziyi beğendim, güzel ama izlemeyeceğim. Çok fazla dram yani total :A
Aşk ve Mavi'ye devam edecem bu gidişle. Onda en azından bol bol gülebiliyoruz Hasibe'den dolayı. Ben çok gelemiyorum artık fazla dram dizilerine.
Şivelerdende pek anlaşılmıyor konuşmaları. Antepli bir komşumuz var ilkokul 3ten terk ve türkçesi çok çok iyi. Burda gencecik çocuklar sözde şiveli konuşuyor :S

Onun haricinde Timuçin Esen, Nurgül ve Tarık Papuççuoğlu'nun oyunculukları yine mükemmeldi.
Dizinin konusu iyi. Anneliği ön plana çıkarırlarsa reytinglerinde dahada yükselme olacağını düşünüyorum @serhatt @xemrexxx

Edit: Emre senle aynı anda yazdık :F
yorumum bu :D