'Güldür Güldür Show' Transfer mi Oluyor?

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
xBUGRAx yeni bir haber konusu açtı

'Güldür Güldür Show' Transfer Mi Oluyor?

guldur-guldur-show-bkm-showtv-kadrosu-oyunculari-konuk-resimleri-fotograflari-son-yeni-bolum-izle-afis-poster-logo-burcu-bilal-doga-ali-yeter.png

Show TV'nin sevilen komedi programı 'Güldür Güldür Show' başka bir kanala mı transfer oluyor?

Güldür Güldür Show'un yeni bölümlerinin yeni sezonda TV8'de olacağı iddia edildi.

İddiayı Posta Gazetesi yazarı Mesut Yar gündeme getirdi. Güldür Güldür Show'un TV8'de yayınlanan tekrar bölümlerinin iyi reyting alması ve BKM'nin sinema filmlerinin yayın haklarını çoğunlukla TV8'in alması transferi kuvvetlendiren ihtimaller.
Orijinal formatta oku

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Doğrudur bence bu haber, BKM ve TV8'in arası baya iyi malum. Eğlence kanalı olması ve daha önce de yayınlanıp yaz boyu tekrarlarını vermesi bunun sinyaliydi bence. PT1'de haftanın 4-5 günü Güldür Güldür'ü verdi, Acun demek ki zemin hazırlamış + ne kadar istediğini de göstermiş oldu.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Bana uyar benden ne kadar uzak olursa o kadar iyi. :A

İnşallah BKM bu gazla Jet Sosyete'yi de vermeye kalkmaz. :A @xBUGRAx

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Güldür Güldür Show, TV8'e geçmez. Acun, Survivor'ı başlatınca orada iş yapamayacaklarını iyi biliyorlar üstelik Güldür Güldür Show, Show TV'yi bırakıp gitmez. Herkes sırt çevirirken kanal alıp şaha kaldırdı.

Jonsnow

Favori Üye
Reaksiyon puanı
653
Puanı
155
Geçerlerse Show tv den çok Güldür Güldür kaybeder ömrü azalır ama bende geçeceğini düşünmüyorum

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Geçmez ya bu haberi ben uygun bir dille açacaktım, @xBUGRAx misilleme gelecek bekle. :A

Daha ne gelecek kaç gündür haberlerden içim şişti. :A Rahatlattı biraz bu haber. :A
şu an @mrt-06 :A @Çiğdem- tıkla kız senle @destere nin aşkına benzer bir aşk da var:A @Aserat @xBUGRAx @Dosi
Daha geçen gün bu programı övmüştü Atacan :A Acun baktı diğer yarışmalar tuttamıyorkan Survivor ile de rezil oldu şimdi gözünü neye dikmiş :A :A :A