Gülşen - Bangır Bangır (2015) Albüm Kapağı ve Şarkı Listesi

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
bangır bangır, bir fırt çek, parti kur oy vereyim, kara liste en iyileri. sabah öğlen akşam gece atıştırıyorum bunlardan. :D slowlar olmamış sonuna kadar dinliyemiyorum sarmadı pek. :/

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
İşte bunun adı başarı :cool:
CEJyFr_W8AAD05F.jpg

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Albümdeki Şarkıların Tıklanma Oranları:

TTNETMÜZİK
  1. Bangır Bangır - 373.268
  2. Ellerinden Öper - 156.420
  3. Bir Fırt Çek 131.939
  4. Dan Dan - 120.369
  5. Kara Liste - 97.415
  6. Büyük Hatırın Var - 91.280
  7. En Sevdiğim Yanlışım - 83.410
  8. Parti Kur Oy Vereyim - 68.709
  9. Yıkım Kararı - 64.656
  10. Can Yeleği - 47.217
YOUTUBE*
  1. Bangır Bangır - 4.184.644
  2. Büyük Hatırın Var - 394.868
  3. En Sevdiğim Yanlışım - 341.786
  4. Ellerinden Öper - 306.596
  5. Bir Fırt Çek - 300.815
  6. Dan Dan - 256.811
  7. Parti Kur Oy Vereyim - 239.756
  8. Kara Liste - 166.439
  9. Yıkım Kararı - 151.687
  10. Can Yeleği - 134.499
*YT tıklanmaları birkaç videonun toplam tıklanması.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,091
Puanı
1,060
kara listenin sözleri iyiydi ama şarkıyı dinleyince sözlerin yapay olduğu twitter araklamasi ile duyguyu öldürdüğünü farketti. twitter çıktı duygu öldü diyebiliriz. atarli eğlenceli şarkılarda twitter iyi ama duygusal slow şarkıların içine ediyor. kara listeyi kara listeme aldım))
@yatutarsa

dandan da pek parlak gelmedi. sanırım albümde iki şarkı iyi, demek ki sözlere bakıp şarkı eleştirmemek lazımmış))) en beğendiğim sözlü şarkı fos çıktı en eleştirdiğim sözler en iyi şarkı çıktı)))
sen niye twiiterden alınmaya takıyosun anlamıyorum :D:D
ben albümü dinledim sevdim şarkıları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Şu an için sıralamam:

1. Bangır Bangır (açık ara tabii)
  2. Dan Dan
  3. Parti Kur Oy Vereyim
  4. Ellerinden Öper
  5. Büyük Hatırın Var

İlk 10 halini diğer şarkıları biraz daha dinledikten sonra yayınlarım. İki gündür dinleyemedim albümü, karşılaştıracak kadar ezberlemediğimi fark ettim kalanları. :):)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Albümü dinlemeye devam ediyorum. Her gün bir tur dinliyorum yolda. :):)

Dinledikçe çoğu şarkı güzelleşti. Beğenmediğim pek şarkı yok.

Yeniden bir sıralama yapayım. :D

Bangır Bangır tabii ki hala zirvede.

İkinci sıramda hala Dan Dan var. Şarkının sözlerine bayılıyorum, çok eğlenceli. :):)

Üçüncü sıram da değişmedi. :D Parti Kur Oy Vereyim. Şarkı çok eğlenceli de keşke nakaratı biraz daha iyi olsaymış. En sevdiğim kısmı "daha önemli şeyler var diyorlar hayatta, ne ki onlar?". :):)

Dördüncü sıraya bir slow şarkı aldım: En Sevdiğim Yanlışım. Dinledikçe şarkı harikalaştı. :)

Beşinci sırada hala "Büyük Hatırın Var" var. Şarkının aranjesi harika.

Ellerinden Öper birazcık geriledi listemde ve altıncılığa düştü. Dinledikçe hafif bıktırır gibi olmaya başladı ama hala seviyorum tabii. :):)

Yedinci sıramda "Bir Fırt Çek" var. Aslında şarkının altyapısı falan güzel onun da ama sanki biraz diğer şarkılardan ayrılamayan bir durumda. Biraz daha iyi olabilirmiş. :)

Sekizinci sıra için "Yıkım Kararı" diyelim...

Dokuzuncu sıra "Kara Liste"ye ait. Aslında bu şarkının sözleri çok güzel de genel olarak dinlemesi çok keyif vermiyor. Olmamış bir şeyler var şarkıda ama çözemedim. Yine de hit olma potansiyeli olan şarkılardan.

Son sırada "Can Yeleği" var. O bile iyi bence ama biraz fazla sıradan. :)

Bir başka listede görüşmek üzere. :D

Özet:

1. Bangır Bangır
  2. Dan Dan
  3. Parti Kur Oy Vereyim
  4. En Sevdiğim Yanlışım
  5. Büyük Hatırın Var
  6. Ellerinden Öper
  7. Bir Fırt Çek
  8. Yıkım Kararı
  9. Kara Liste
  10. Can Yeleği

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Ben de tam bir liste yapayım :D
  1. Büyük Hatırın Var
  2. Ellerinden Öper
  3. Bangır Bangır
  4. Dan Dan
  5. Kara Liste
  6. Bir Fırt Çek
  7. En Sevdiğim Yanlışım
  8. Parti Kur Oy Vereyim
  9. Can Yeleği
  10. Yıkım Kararı

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Ellerinden Öper totalde 2 milyon tıklanmayı geçti Youtube'da.
Ben 3. veya olursa 4. klip diyordum ama bu gidişle 2. klip olacak. :):)

Yalnız Dan Dan da çok iyi gidiyor TTNet Müzik'te. İnşallah o olur tam bir yaz klibi ile. :Z (Gerçi sözler yaz klibi olacak gibi değil ama olsun. :D)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Gülşen - Bangır Bangır albümü öncelikle hayırlı olsun diyelim. Albümle ilgili genel hatlarıyla yorum yapmak istiyorum bende. Geçen albüme göre daha dolu dolu bir albüm bence onu söyleyebilirim öncelikle.

Bangır Bangır : Şarkı ilk teaser görüntüsüyle tam bir etki bırakmamıştı açıkçası. Ama klip çıktığı ilk gün gerçekten sıkı sıkı saran bir şarkı olduğunu anladım. Gerçekten başarılı bir şarkı. Farklı bir tarz denenmiş ve bence başarı da yakalanmış yani. Klibin izlenmesi oldukça başarılı. Klibi de zaten tam yaza uygun. Gelecek yıl yapılacak törenlerde en iyi şarkı dalında garanti alabilir Gülşen bu ödülü tabi yıl bitmeden yeni şarkıları da görmek gerekir elbet. Yine de şuan için bu şarkı ideal. :)

Bir Fırt Çek : Albümün bel kemiği şarkılarından bir tanesi bence, enerjisi falan yerinde ve telefonumda yerini alan şarkılardan biri. Şarkı alt yapı olarak da çok iyi ancak ben bu şarkıya klip gelip gelmeyeceğinden şüpheliyim, umarım yanılırım. :)

Kara Liste : Giriş müziği çok iyi, Gülşen iyi de seslendirmiş ama bu şarkı diğerlerine göre biraz daha sönük kalmış bence ama şarkı kötü değil yine de dinlenilebilecek kıvamda. Klipsiz kalacaktır bu da.

Dan Dan : Bu şarkıda telefonumda yerini alan şarkılardan biri ve gerçekten beğendiğim bir şarkı. Yolda yürürken bağıra bağıra söylemek iyi motive ediyor. Bence ikinci klip olmasa bile üçüncü klip olacak şarkı bu olabilir.

Ellerinden Öper : Bangır Bangır albümünü ilk dinlediğimde çıkış şarkısından sonra en çok beğendiğim ve telefona da attığım ilk şarkıydı. Bence ikinci klip bu şarkıya gelmeli kesinlikle. :)

Yıkım Kararı : Bu şarkı Gülşen'in eski bir şarkısı olan 'Tamamen Yanılsama şarkısına çok benzetiyorum. Diğer şarkıların gölgesinde kalmış bu şarkı kesinlikle. Güzel ama çok güzel diyemem.

Büyük Hatrın Var : Ortalama bulduğum bir şarkı belki zamanla severim ama elektronik müzik şarkının ruhunu kırıyor bende fazlasıyla. Klip gelmeyecektir diye düşünüyorum bu şarkıya.

Parti Kur Oy Vereyim : İsmini ilk duyduğumda hiç cazip gelmemişti açıkçası ama şarkı bence iyi olmuş. Çok fazla dinlediğim bir şarkı değil açıkçası ve bir daha geri dönüş yap diyen bir şarkı da değil bence. Zamanla fikrimi değiştirebilir tabi bilemiyorum. :)

En Sevdiğim Yanlışım : Ben albümün en iyi şarkılarından bir tanesi de bu kesinlikle. Eski slow şarkılarının tadını alamasam da bu şarkı iyi olmuş bence. Ne Düşünürsen O Olur şarkısına benzetiyorum biraz.

Can Yeleği : Bence albümde en kötü şarkı bu.

@yatutarsa :)

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Diğer şarkılarını dinlemedim ama Bangır Bangır gerçekten gerek klibiyle gerekse söz-müziğiyle bu yaz daha başlamadan damgasını vurmuştu. Yaz boyunca da çok iyi bir alternatif içerisinde yer alacaktır. :)

Sürekli dinlediklerim arasında zaten, müzik son ses bangır bangır. :X

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Albümde bu aralar en çok sevdiğim iki şarkı Ellerinden Öper ve Büyük Hatırın Var :) kesinlikle 2 ve 3.klip bu şarkılara gelmeli. :)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bu hafta dinlemedim albümü, bıkmayı engellemeye çalışıyorum. :D

Ellerinden Öper
5,823,743 total views

Büyük Hatırın Var (feat. Ozan Çolakoğlu)
4,788,890 total views

Bir Fırt Çek
4,708,139 total views

http://www.youtube.com/yt/artists/insights-artist.html?artist=/m/0gkbc5&artistname=Gülşen Bayraktar
Bu özellik süpermiş. :)

Ellerinden Öper
7,825,014 total views

Bir Fırt Çek
6,479,749 total views

Dan Dan
6,409,864 total views

Büyük Hatırın Var (feat. Ozan Çolakoğlu)
6,261,317 total views

En Sevdiğim Yanlışım
6,189,908 total views

Ahanda kliplenecek şarkı listesi. :):)