Show Gülümse Yeter - Dizi Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Zaten onla yarışacaktım sonradan rotayı Zeki Müren'e kırdım en son Sibel Can'ım aklıma geldi onunla hemen başvurdum. :A
sibel canın forumda sevilmeyeceğini tahmin edemedik cnm ama hep iilk akla gelenler iyidir :F

@xemrexxx te safiye sultanını seçsin :A müzikte yolculuk yaparken bir baktım kadının öyle hitleri varki ayoll hep finallik sizde emel hülya ile biz savası verirsiniz :A :A :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
sibel canın forumda sevilmeyeceğini tahmin edemedik cnm ama hep iilk akla gelenler iyidir :F

@xemrexxx te safiye sultanını seçsin :A müzikte yolculuk yaparken bir baktım kadının öyle hitleri varki ayoll hep finallik sizde emel hülya ile biz savası verirsiniz :A :A :A
Seviliyor da işte bazıları yok mu. :)

Aaaa bak o programa bakacaktım bugün, unutmuşum. Keza @xemrexxx'in yarışmasına oy verecektim keza @dosimosi'nin konusuna yorum yazacaktım. Hepsine Cuma demiştim, o gün gelmiş. :F

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,925
Puanı
1,060
Seviliyor da işte bazıları yok mu. :)

Aaaa bak o programa bakacaktım bugün, unutmuşum. Keza @xemrexxx'in yarışmasına oy verecektim keza @dosimosi'nin konusuna yorum yazacaktım. Hepsine Cuma demiştim, o gün gelmiş. :F
bende haftalar önce herkese cumaya gelirim cumaya yardim ederim demistim. Cok sözler vermemek gerek :A

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060