Göztepe-Fenerbahçe ( Spor Toto Süper Lig 3.Hafta Maç Sohbeti )

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,376
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Muhtemel 11'ler

Göztepe

Beto
Gassama
Reis
Titi
Traore
Poko
Alpaslan
Yasin
Borges
Halil
Deniz

Fenerbahçe

Volkan
Şener
Neustadter
Skrtel
Hasan Ali
Mehmet Topal
Eljif Elmas
Mehmet Ekici
Ayew
Alper Potuk
Slimani
Stad: Bornova stadı
Hakem: Cüneyt çakır
Yayın Bein sports 1!
Saat 21.45!

Son düzenleme:

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Kazanmamız şart oğlu şart gerilerden gelmenin sıkıntısını çektik kaç sezondur şu maçı al rahatla.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
SON DAKİKA - Fenerbahçe'nin 11'i: Volkan, Isla, Neustadter, Skrtel, Hasan Ali, Mehmet Topal, Elif Elmas, Ayew, Alper Potuk, Dirar, Slimani

Gerçek 11 daha da kötü

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Maçı Ercan Taner anlatıyor. Şimdi artık maç güzelleşecek. Çok mutlu oldum. :)

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Dirar aldığı tüm topları öldürüyor, hep hatalı paslar veriyor. Volkan desek, Hasan Ali'nin açığını kapatmaya çalışıyor ve gereksiz yere çıkıyor, hata yapıyor.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Volkan gereksiz yere çıkıyor. Isla ile Hasan Ali çok yetersiz. Ön yeterli performans sergilemeyince stoperlere çok yük biniyor, zorlanıyorlar. Kanat olan Ayew, orta saha olarak oynuyor. Mehmet Topal ile Elif Elmas yetersiz, geri planda. Dirar hakkında bir şey söylemeye gerek yok, ne kadar kötü bir oyuncu olduğunu yine gördük. Aldığı tüm topları rakibe attı. Alper takım kötü olunca, kendisi de kötü, geri planda. Tek iyi, her ne kadar pozisyon aşırı bulmazsa da kovalayan Slimani. Top beklemiyor, topa gidiyor. Pozisyon bulmaya çalışıyor, ki pozisyon bulduğu da oldu.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Takım berbat, pas vermeyi beceremeyen tiplerle dolu. İleride toparlarız belki ama bu ilk haftalardaki puan kayıplarını sonra mumla arıyoruz. Geçen sezon da böyle oldu, ne gerek var puan kaybetmeye?

Fenerbahçe taraftarı olarak yüzümüz gülmüyor kaç sezondur, zevkle dolu dolu maç izlemeyi özledim. İzlemek istiyorum yani, bunu hak ettiğimizi düşünmüyorum. Umarım transferler iyi gelir ama takımda 3-5 yollanacak isim var...

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
İlk yarı yine fena değildik az çok pozisyon bulduk. 1-2 tanesini atabilsek maç bambaşka olurdu ama ikinci yarı rezaletti. Cocu'nun da hamleleri çok geç geldi. Valbuena böyle bir maçta, Ayew-Alper-Dirar üçlüsünün tümü etkisizken ikinci yarı oyuna girmeliydi.

Takıma daha transfer şart. Zaten yeni üç transfer oynayacak 1-2 maça ama 1-2 tane daha şart. Fakat maalesef bu yıl da kayıp olacak gibi gözüküyor. Olası bir puan kaybı daha bizi yarıştan çok erken koparır...

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Cocu da takımı deneme tahtasına çevirdi iyice. Lig maçlarında denemeler yapmak çok büyük hata. Yeni transferler de var daha. Onların uyum süreci derken toparlanmak zor olacak.

Obradovic gibi kendini yırtan bir hoca istiyorum. Umarım o durgunluk hallerini atar. Takımı deneme tahtası yapmayı bırakıp, artık takımın düzenini bulur. Aksi halde işimiz çok zor olacak.

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,376
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
İlk yarı yine fena değildik az çok pozisyon bulduk. 1-2 tanesini atabilsek maç bambaşka olurdu ama ikinci yarı rezaletti. Cocu'nun da hamleleri çok geç geldi. Valbuena böyle bir maçta, Ayew-Alper-Dirar üçlüsünün tümü etkisizken ikinci yarı oyuna girmeliydi.

Takıma daha transfer şart. Zaten yeni üç transfer oynayacak 1-2 maça ama 1-2 tane daha şart. Fakat maalesef bu yıl da kayıp olacak gibi gözüküyor. Olası bir puan kaybı daha bizi yarıştan çok erken koparır...
Şenol güneş bedduası var üstümüzde

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Cocu reyizin arkasındayız arkadaşlar :A Bu takımı itinayla şampiyonluk potası dışında tutacak :A

@Bully @MasacRE- @Doğu
Halil ne gol attı lan, canlı canlı mest oldum :A Volkan reyiz yine jeneriklik bir gol yedi :A

Melunum Fenerli arkadaşlar gücenmesin ama tutamayacağım sanırım kendimi :A

Puhahahahahahaah :F :F

Twitter geyiklerini burada paylaşamıyorum, sana mesaj attım bakarsın :A

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Size daha önce İzmir’i ne kadar çok sevdiğimi söylemiş miydim? :A :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Fenerbahçe’nin kadro kalitesi çok düşük. Bekler berbat, stoperlerden birisi vasat denilebilecek seviyede, orta saha yetersiz, 10 numara yok. Kısacası Fenerbahçe’nin çok eksiği var. Ndiaye geldi, Gomis’in yerine de bir veya iki santrafor alırsak yine şampiyon oluruz. Beşinci yıldıza doğru gidiyoruz şaka maka. :A @MasacRE- @Doğu @Maskeli Fedai @Bully