gözlemci'nin Forumda 5. Yılı!

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Her ne kadar beni o cadaloz anana tercih etsen de,forumda iyi ki tanımışım dediğim insanlardansın,daha sık girsen daha çok muhabbetimiz olur ama hiç girmemenden iyidir :D

Nice 5 yıllara iyi ki forumdasın :)

ikinize gelsin bu hediye :A @Çiğdem-
Bu şarkıyı küçükken kuzenim çok söylerdi ve tek ondan dinlemiştim ve ben hala ezbere biliyormuşum :eek: Yalnız o çok fena bir gelin oldu büyüyünce :F:F

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Nice senelere gözlemci, o fotoğrafları madem forumda da paylaş. :A

Çok teşekkür ediyorum ,belki bir gün olabilir :D
Gözlemci beni kıskandırırdı fotoğraflarla. Bir ara gaza geldim bende sık sık paylaştım ama onun hızına yetişmek imkansız :T:

Bu arada 1 saat önce @Arslan Bey ile buradaki araba yangınından söz ediyorduk, bi baktım davul zurna sesi, gelin aldılar mahalleden :A Meraktan gidip baktım bende :F
Yılda 1 kere denk geliyorum burda düğünlere :F

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
@Yakamoz-Asi burda mesaj sayılmıyor. cevabı burdan verecem :F @gözlemci bakmaz kusuruma :A:A

Pazara kadar derken pazarıda katacan demi? Isveçte pazara kadar derken yada ne bileyim 1 den 8 e kadar deyince 8ide katıyorlar. Türkiye'de farklı söylemi var galiba. Bir ara böyle bir tartışma konusu olmuştu burda :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Gözlemeci, beşinci yılın kutlu olsun. Nice nice yıllara.

Bu da hediyen:

peynirli-gozleme.jpg

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,166
Puanı
1,061
@Yakamoz-Asi burda mesaj sayılmıyor. cevabı burdan verecem :F @gözlemci bakmaz kusuruma :A:A

Pazara kadar derken pazarıda katacan demi? Isveçte pazara kadar derken yada ne bileyim 1 den 8 e kadar deyince 8ide katıyorlar. Türkiye'de farklı söylemi var galiba. Bir ara böyle bir tartışma konusu olmuştu burda :A

Pazara kadar işte :A Pazar dahil.
Sana sayılmıyorsa bana da sayılmaz. :F

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Pazara kadar işte :A Pazar dahil.
Sana sayılmıyorsa bana da sayılmaz. :F
Bana inat yapma ama sen :A:A
İyi pazarda varsa harika :Z

@Arslan Bey beni sinir ettin gözlemeyle. Telafi için yarın Yakamoz ile bol bol sohbet edin :A
ben sohbet edeceğiniz konular açarım A:A