Görümce'nin Fragmanı Yayınlandı!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Aserat yeni bir haber konusu açtı

254deb4344f9b438f97e46f554e80ce2.jpg

Önümüzdeki haftalarda vizyona girecek olan Görümce'nin fragmanı yayınlandı.

Gupse Özay'ın senaryosunu kaleme aldığı ve başrollerini Buğra Gülsoy, Eda Ece, Zeynep Kankonde, Ayşegül İşsever, İnci Pars, Özlem Tokaslan, Özlem Öçalmaz, Dilşah Demir, Anıl Tetik, Ayberk Atilla ve Danilo Zanna ile paylaştığı; yapımcılığını BKM'nin, yönetmenliğini ise Kıvanç Baruönü'nün üstlendiği yapım, çok düşkün olduğu erkek kardeşinin evleneceğini öğrenen Yeliz'in bu evliliğin gerçekleşmemesi için yaptıklarını konu alıyor.

Görümce, 2 Aralık'ta sinemalarda!

Geçtiğimiz günlerde paylaşılan ilk teaser:
Orijinal formatta oku

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Aserat yeni bir haber konusu açtı

254deb4344f9b438f97e46f554e80ce2.jpg

Önümüzdeki haftalarda vizyona girecek olan Görümce'nin fragmanı yayınlandı.

Gupse Özay'ın senaryosunu kaleme aldığı ve başrollerini Buğra Gülsoy, Eda Ece, Zeynep Kankonde, Ayşegül İşsever, İnci Pars, Özlem Tokaslan, Özlem Öçalmaz, Dilşah Demir, Anıl Tetik, Ayberk Atilla ve Danilo Zanna ile paylaştığı; yapımcılığını BKM'nin, yönetmenliğini ise Kıvanç Baruönü'nün üstlendiği yapım, çok düşkün olduğu erkek kardeşinin evleneceğini öğrenen Yeliz'in bu evliliğin gerçekleşmemesi için yaptıklarını konu alıyor.

Görümce, 2 Aralık'ta sinemalarda!

Geçtiğimiz günlerde paylaşılan ilk teaser:
Orijinal formatta oku

Bunları izlemiştim fragman değince heyecanlandım bir anda. :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Sence Özcan Deniz'in (bayıldığımdan değil ama filmleri iyi gişe yapıyor) filminin gösterimde olmadığı bir salon var mıdır? Seninki de laf. :A

Eee? :A

Lafı geçmişken söyliyim dedim :A Yoksa hava atmak gibi bir niyetim yok eğer olsaydı; Ali Kundilli 2, Geniş Aile:Yapıştır, Zeytin Tepesi, Vatanım Sensin'ş falanda söylerdim ha birde Kenan-Sinem düğünü :A