Gökhan Türkmen İkinci Kez Baba Oldu!

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Bully yeni bir haber konusu açtı

Gökhan Türkmen İkinci Kez Baba Oldu!

baba.jpg

2014 yılında Sinem Aksoy ile dünya evine giren başarılı sanatçı Gökhan Türkmen, ikinci kez babalık sevinci yaşadı.

Nil Rona isminde bir kız çocukları olan Gökhan - Sinem Türkmen çifti, ikinci bebeklerine Leyla Ada adını verdiler.

Biz de Fav10 ailesi olarak Türkmen ailesine bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.
gokhan-turkm-011027MP.jpg
resim-011358WE.jpg

Orijinal formatta oku

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,059
Puanı
1,060
Oyy oyy ben bu tatlılığı yerimm maşallah analı babalı büyüsün nazar değmesin:love1:

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,886
Puanı
1,060
Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin.
herşeyden önce sağlık sonra huzur ve mutluluk versin

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,026
Puanı
1,060
Ya resimde Gökhan çok taş çıkmış be. :D
Hayırlı evlat olsun. :D

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Burnu Gökhan'a benziyor :A Allah analı babalı büyütsün. Çok cool bulduğum bir herif :D Kaan bu haberi normalde açmazdı ama reklamın iyisi kötüsü olmaz :F

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Ya resimde Gökhan çok taş çıkmış be. :D
Hayırlı evlat olsun. :D
Çatı Katı klibinde de çok taş, desteğini bekleriz. :A

şampiyon olursa bebeğine hediye eder şampiyonluğu gökhan bey @Bully
:A :A :A
İnşallah o günleri de göreceğiz cadıcım. :A

Burnu Gökhan'a benziyor :A Allah analı babalı büyütsün. Çok cool bulduğum bir herif :D Kaan bu haberi normalde açmazdı ama reklamın iyisi kötüsü olmaz :F
Senin için fesat. ss

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Şair burada "Gökhan Türkmen'e bir doğum hediyesi vermek istemez misiniz? :A" diyor :A @Bully

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Şair burada "Gökhan Türkmen'e bir doğum hediyesi vermek istemez misiniz? :A" diyor :A @Bully
İşte bir fesat arkadaş daha, ben çıkarcı bir kişilik izlenimi mi verdim sizlere :A

Ama sen yine de bu hafta bir hediye verebilirsin, adam baba olmuş sevindirmek sevaptır :A

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
İşte bir fesat arkadaş daha, ben çıkarcı bir kişilik izlenimi mi verdim sizlere :A

Ama sen yine de bu hafta bir hediye verebilirsin, adam baba olmuş sevindirmek sevaptır :A
@Doğu bu hafta Gökhan benim himayemde. oy verirken 2 kere düşün.
gerci bu haftaki sarkida klipte bomba.
Ona düşük vereceğini sanmıyorum :A
Çatı Katı sevdiğimiz bir şarkı, Gökhan Türkmen de sevdiğimiz bir kardeşimizdir Allah analı babalı büyütsün :A Bu hafta bi güzellik yapabiliriz :A Yapmayadabiliriz garanti veremem :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,886
Puanı
1,060
Çatı Katı sevdiğimiz bir şarkı, Gökhan Türkmen de sevdiğimiz bir kardeşimizdir Allah analı babalı büyütsün :A Bu hafta bi güzellik yapabiliriz :A Yapmayadabiliriz garanti veremem :A
bu laflardan sonra hele bi verme :A
en sonki olay karmaşanı gördüm.
ortaliği çorbaya çevirmişsin.
ensende olacam oylama günü :F

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,886
Puanı
1,060
Benlik bir durum yok :A Feminizm lobisinin fav10 uzantısı, senin dava arkadaşın saygıdeğer @Çiğdem- herşeyi malamat etti :A
o rakamlari sen dizmedinmi ??
ozaman siralama yaparken en yuksek 7 puan verdigin yarismaciya parantes icinde zirvemdeki de karismasin kafasi :) bide erken kullanki seni en basta linç etmem gerekiyormu bileyim :F

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
o rakamlari sen dizmedinmi ??
ozaman siralama yaparken en yuksek 7 puan verdigin yarismaciya parantes icinde zirvemdeki de karismasin kafasi :) bide erken kullanki seni en basta linç etmem gerekiyormu bileyim :F
Ya genelde oy verirken sıralama yapıyorum puanlama değil. Sunucular buna alışmıştı her seferinde uyarıyordum ama bu sefer aceleye geldi ben uyarmayı @Çiğdem- de düzeltmeyi unutmuş :A Karıştı ortalık ama iyi oldu güldük eğlendik :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ya genelde oy verirken sıralama yapıyorum puanlama değil. Sunucular buna alışmıştı her seferinde uyarıyordum ama bu sefer aceleye geldi ben uyarmayı @Çiğdem- de düzeltmeyi unutmuş :A Karıştı ortalık ama iyi oldu güldük eğlendik :A
shakiranın pek güldüğünü söyleyemeyiz neyse konuyu açmayalım Ayoll :A :A :A