Gökçe Bahadır 'Beyaz Geceler'den Ayrıldı!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Aserat yeni bir haber konusu açtı

Gökçe Bahadır 'Beyaz Geceler'den Ayrıldı!

a7240ddb-2459-44c3-96ee-952ffa24ef25.jpg

FOX'un yeni sezon için hazırlanan iddialı dizisi Beyaz Geceler'de sürpriz ayrılık!

Yapımcılığını Ay Yapım'ın, yönetmenliğini Mesude Erarslan'ın üstleneceği yapımın başrollerini ise Kadir Doğulu ve Gökçe Bahadır'ın paylaşması bekleniyordu, ancak son gelişmeye göre Bahadır dizide yer almayacak. Hikayedeki anne karakteri için arayışlar devam ederken en kuvvetli aday olarak geçen sene 'Analar ve Anneler'de izlediğimiz Hazar Ergüçlü'nün adı geçiyor.

Beyaz Gece'nin Ekim veya Kasım ayında ilk bölümüyle ekrana gelmesi bekleniyor.

Kaynak: Ranini.tv
Orijinal formatta oku

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bu dizi atvde yayınlanacak denilen değil mi? Ne ara çoğul eki almiş:X @Aserat yoksa kanal mı değişti yine:F atv Gökçeyi oynatmaz o bakımdan şey ettim:F

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Tamam da ne ara geceler oldu?:X eskiden sadece "gece"ydi
beyaz-gece-oyuncu-kadrosu-fragma.jpg
Onundiyorum sadece:X

Evet biliyorum. "Yine" mi dedim zaten :X
Adı net değil yine değişecek gibiymiş zaten (Ada çok takılma şu an yani fakat çok iddialılar FOX'umla ilk kez çalışacaklar. Müthiş olck inşşllah :bhr::bhr:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Tamam da ne ara geceler oldu?:X eskiden sadece "gece"ydi
beyaz-gece-oyuncu-kadrosu-fragma.jpg
Onundiyorum sadece:X

Evet biliyorum. "Yine" mi dedim zaten :X
Bu dizi ATV'de yayınlanacaktı ve ''Beyaz Gece'' olarak ekrana gelecekti. Sonra program rafa kalktı ve şimdi de FOX'ta yayınlanacağı haberi çıktı. Dizinin ismi de ''Beyaz Geceler'' olarak değişim yaşamış. Hepsi bu. :D

Açıkçası diziden ümitliydim ama Hazar Ergüçlü henüz başrol için pek yetenekli mi bilmiyorum. Yani birisi daha lazım, benim sevdiğim bir isim ama dediğim gibi tam izleyiciye taht kurmaz gibi.

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Bu dizi ATV'de yayınlanacaktı ve ''Beyaz Gece'' olarak ekrana gelecekti. Sonra program rafa kalktı ve şimdi de FOX'ta yayınlanacağı haberi çıktı. Dizinin ismi de ''Beyaz Geceler'' olarak değişim yaşamış. Hepsi bu. :D

Açıkçası diziden ümitliydim ama Hazar Ergüçlü henüz başrol için pek yetenekli mi bilmiyorum. Yani birisi daha lazım, benim sevdiğim bir isim ama dediğim gibi tam izleyiciye taht kurmaz gibi.

"EdaEceKadirDogulu PartnerOlsun" Türkiye Gündeminde! Bakalım göreceğiz..

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Hazar Ergüçlü yan karakter olarak güçlü bir isim olur her zaman. Analar anneler dizisinde de en iyi performansını gösterdi ama başrolü kötüydü tüm övgüyü Hazar aldı:X