Gökçe Bahadır - Ali Sunal çifti evlendi

Frank Woods

Tecrübeli Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
20
Puanı
259
Üç yıldır birlikte olan Ali Sunal ile Gökçe Bahadır bugün öğlen saatlerinde Bodrum'da evlendi. Bodrum Gemi Yanaşma İskelesi'ndeki Cafe Port Bar ve Restoran'da düzenlenen nikah törenine, çiftin yakın dostları ve aile üyeleri katıldı.

Bodrum Belediyesi Nikah Memuru Ümmühan Yurt'un kıydığı nikahta, çiftin şahitliklerini Oya Başar ve Göksel Kortay yaptı. Çift nikah memurunun sorusuna "Evet'' cevabını verdikten sonra, Gökçe Bahadır, Ali Sunal'ın ayağına bastı. Nikah memuru evlilik cüzdanını Gökçe Bahadır'a verdi. Nikahın kıyılmasının ardından tören alanında duygulu anlar yaşandı. Ali Sunal, annesi Gül Sunal'ı kucakladı. Gökçe Bahadır da nikah sonrasında gözyaşlarına hakim olamadı. Nikah törenine Pınar Altuğ, Yağmur Atacan çifti kızları Su'yla, Dolunay Soysert ve eşi Sinan Tuzcuoğlu, Ceyda Düvenci eşi Engin Akgün ve minik kızları Melisa, Tarık Ünlüoğlu ve eşi Gülenay Ünlüoğlu da katıldı.

cover.php

Son düzenleme:

Frank Slade

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,355
Puanı
535
Bende Leyla İle Mecnun'daki Leyla evlendi zannettim başlıktan:)

Hayırlı olsun:)

Frank Woods

Tecrübeli Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
20
Puanı
259
Gökçe Bahadır - Ali Sunal çiftine mutluluklar dilerim. Ali Sunal'ı yeni projelerde pek göremiyoruz son yıllarda. Güzel bir projede görmek istiyoruz ikisini de.

EDIT: Yaprak Dökümü'nde Leyla diye ünlenmişti Gökçe Bahadır Burak :)

Frank Slade

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,355
Puanı
535
Gökçe Bahadır - Ali Sunal çiftine mutluluklar dilerim. Ali Sunal'ı yeni projelerde pek göremiyoruz son yıllarda. Güzel bir projede görmek istiyoruz ikisini de.

EDIT: Yaprak Dökümü'nde Leyla diye ünlenmişti Gökçe Bahadır Burak :)

Yaprak dökümünü hiç izlemedim:)Ali Sunal son yıllarda Benim Annem Bir Melek ve Yaprak Dökümü'nde konuk oyuncu olarak yer aldı.Ama artık yeni bir proje şart.

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Gökçe Bahadir'i zaten Sensiz Olmaz dizisinde görecegiz gelecek sezon.
Ali Sunal ise bilmiyorum.

FF ailesi olarak çifte mutluluklar diliyoruz :)