FOX'un Yeni Sezon Tanıtım Filmi Çekimleri Başladı!

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
xBUGRAx yeni bir haber konusu açtı

FOX'un Yeni Sezon Tanıtım Filmi Çekimleri Başladı!

FOX-portfolio-540x320.jpg

Sezona iddialı hazırlanan FOX, yeni sezon için geleneği bozmadı ve yeni tanıtım filminin çekimlerine başladı!

Bizim Hikaye, Kayıt Dışı, Kadın, Oğul, Yalnızlar Rıhtımı gibi yeni dizileri ve geçen sezondan devam edecek Şevkat Yerimdar, Savaşçı, Kalbimdeki Deniz ve No 309 dizileriyle sezona girecek FOX'un ekran yüzleri tanıtımda yer alacak.

Tanıtımın filminden ilk fotoğraf Özgürcan Çevik ve Başak Parlak'tan geldi. Tanıtım filminin çekimlerinden yeni kareler bu konuya eklenmeye devam edecek.

Orijinal formatta oku

Son düzenleme:

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
En merak ettiğim sezon bu sezon sanırım :Z

Geçen sene de öyle demiştim güzel olmuştu bu sene de çok iyi isimler kanalda güzel olacaktır yine :A

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Starıma özendi tüm kanallar. Starım başladı ya hepsi başladı hemen. Neyse biz yine farkımızı koyarız da umarım yeşil tül önünde çekim yapmazlar yine gına geldi çünkü. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,908
Puanı
1,061
Geçen seneki tanıtım güzeldi bu yılkini de Şevkat Yerimdar için bekliyorum. Fotoğrafta çok iyi görünüyorlar. :Z

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
En merak ettiğim sezon bu sezon sanırım :Z

Geçen sene de öyle demiştim güzel olmuştu bu sene de çok iyi isimler kanalda güzel olacaktır yine :A
Geçen seneki tanıtım güzeldi bu yılkini de Şevkat Yerimdar için bekliyorum. Fotoğrafta çok iyi görünüyorlar. :Z

Geçen sene müziğin birden Muhteşem Yüzyıl jeneriğine dönüp resminin gösterilmesini çok beğenmiştim nerden bileyim kabuslarıma gireceğini. :A :F

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,908
Puanı
1,061
Geçen sene müziğin birden Muhteşem Yüzyıl jeneriğine dönüp resminin gösterilmesini çok beğenmiştim nerden bileyim kabuslarıma gireceğini. :A :F
Star'ın tanıtımında da Kösem en sonda ayrı olarak görünmüştü. Dönem dizisi olduğu için oyuncular zamanın kıyafetleriyle görünemez diye bir kaide mi var anlamadım. :A

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060