FOX'tan Yeni Dizi: ''Hayat Sevince Güzel''

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

FOX'tan Yeni Dizi: ''Hayat Sevince Güzel''

91be3252-58ff-4ac3-85cb-c6dcb3a94918-1.jpg

Limon Film'in yaz aylarında başlayacak olan yeni dizisinin ismi, kanalı ve kadrosu belli oldu!

Yönetmenliğini Eray Koçak'ın yaptığı, senaryosunu Hülya Koper'in yazdığı dizinin kadrosunda Ekin Mert Daymaz, Algı Eke, Burak Çelik, Öykü Çelik, Uğur Çavuşoğlu, Macit Koper, Hakan Meriçliler, Ali Düşenkalkar, Ali Erkazan, Lemi Filozof, Onur Özaydın, Sema Atalay, Deniz Baytaş, Ayşen Sezerel, Yeliz Akkaya, Neşem Akhan, Şennur Nogaylar, Seda Telciler, Batuhan Aydar, Hasan Denizyaran, Ömür Özdemir, Tolga Öztürk ve Anıl Çelik yer alıyor. İddialı kadrosuyla dikkat çeken dizi Haziran ayında FOX'ta ekrana gelecek.

İşte ilk kareler:

Kaynak: Ranini.tv
Orijinal formatta oku

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Çiğdem- böyle bukle totolu at vücutlu parlaklara bakmaz :) boşuna etiketlemişsin kızı :)
kadro gayet iyiymiş yaz dizisi için fazla bile :D
bu arada @Çiğdem- bu diziyi kaçırmaz gibi @destere @Doğu @MEnes @DarkLeqenD :A
ALLMEN_EKINMERTDAYMAZ004.jpeg
Ekli dosyayı görüntüle 50288
ayy @destere bakmaz diyorsa öyledir :A:A:A

geçen yaz kiralık aşk ve kırgın çiçekler izlemiştim sadece yaz dizilerinden ve yeni sezonada kalan 2 yaz dizisi bunlar oldu sadece :F:F:F
bu yazda benim izleyeceğim yaz dizilerini takip edin bence :Z:Z:Z

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,461
Puanı
1,061
ayy @destere bakmaz diyorsa öyledir :A:A:A

geçen yaz kiralık aşk ve kırgın çiçekler izlemiştim sadece yaz dizilerinden ve yeni sezonada kalan 2 yaz dizisi bunlar oldu sadece :F:F:F
bu yazda benim izleyeceğim yaz dizilerini takip edin bence :Z:Z:Z
çilek koksunu da izledin yalancı çiko ama başrol oğlanın erkek sevgilisi olduğunu duyunca @Yiğitt e bıraktın diziyi :A

Tzira

Emekli
Reaksiyon puanı
2,714
Puanı
280
Algı Eke'nin yine Ege'de geçen yaz dizilerine dönüşü ekran için hayırlı olsun, ben şahsen kendisinin Galip Derviş tarzı AB kitlesine hitap edecek bir dizide oynamasını isterdim bir seveni olarak.

Oyuncu kadrosu iyi gibi, Algı Eke için bakarım ama konusu çok ilgi çekici gelmedi bana, beğenmezsem izlemem sanırım.

Son düzenleme:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Limon Film geçen seneki Kalbim Ege'de Kaldı faciasından hiç akıllanmadı mı? Gerçi o dizinin batması tamamen senaristlerin suçu, ama yine de endişelenmiyor değilim. FOX zaten ilk tanıtımını yayınladığı diziyi 1 hafta sonrasında başlatan acayip bir kanal.

Yine de kadro (başroller hariç) bir yaz dizisi için olağanüstü, elini nereye atsan tanınmış bir oyuncu çıkıyor; o yüzden ilgi göreceğine inanıyorum. En azından Hanım Köylü gibi sıkıcı olmazsa benim takip edebileceğim bir dizi olur. Ayrıca Algı Eke'nin de ekrana dönecek olmasına sevindim, uzun zamandır yüzüne hasretiz. :)

Son düzenleme:

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,769
Puanı
460
Kadroyu toplasan Algı Eke etmez bence :) İnşallah Öykü Çelik başrol değildir, bu şoku kaldıramam :F Başroldeki modeller hiç olmamış hızlandırılmış oyunculuk kursu almaları lazım dizi başlamadan :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Kadroyu toplasan Algı Eke etmez bence :) İnşallah Öykü Çelik başrol değildir, bu şoku kaldıramam :F Başroldeki modeller hiç olmamış hızlandırılmış oyunculuk kursu almaları lazım dizi başlamadan :A
Başrol Algı olur, merak etme. Öykü Çelik o sınırlı yeteneğiyle anca 2. başrol olabilir zaten. :A

Son düzenleme:

Canol

Favori Üye
Reaksiyon puanı
379
Puanı
184
Algi eke icin bakabilirim,umarim basrol algi eke olur,aslinda ben galip dervisin tekrar baslamasini istiyorum kanal d duysun sesimi yok yere diziyi final yapti

crazymurat31

Favori Üye
Reaksiyon puanı
384
Puanı
84
Web Sitesi
twitter.com
yav nedir bu ege dizileri birazda akdenize çalışın karadenize çalışın aman doğuya bulaşmayın bıktık artık

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,384
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Algi eke icin bakabilirim,umarim basrol algi eke olur,aslinda ben galip dervisin tekrar baslamasini istiyorum kanal d duysun sesimi yok yere diziyi final yapti
onu bitiren pelinin yardımcısı

hayırr hiç bakmadım ona tatlı küçük yalancılarla kalbim egede kaldıyı izlemeye çalışmıştım ama 2-3 bölümde hemen bırakmıştım allahtan onları :F:F:F
ömer genç kalbim egede kaldıyıda yazdı o bir yazdı fırladı ömer genç ona gösterdi oda kızdı bitirdi