FOX - Yeni Sezon Tanıtım Filmi

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
ozgur2113 yeni bir haber konusu açtı

FOX - Yeni Sezon Tanıtım Filmi

E44y_EpC.png

Türkiye'nin en çok izlenilen kanallarından olan FOX'un yeni yayın dönemi için hazırlanan tanıtım filmi yayınlandı.

Kanalın yeni sezon tanıtımında; geçtiğimiz sezondan kalan O Hayat Benim ve Kördüğüm, yaz aylarının sevilen işlerinden olan No: 309 ve Rüzgarın Kalbi, kanalın yeni sezon işleri Bana Sevmeyi Anlat, Familya, Muhteşem Yüzyıl Kösem - 4.Murad, Yıldızların Altında, Mazeretim Var, Umuda Kelepçe Vurulmaz ve Kalbimdeki Deniz dizilerinin yanı sıra, kanalın sevilen programı Gardırop Savaşları, yeni evlilik programı Gelinim Sensin ve kanalın haber bültenlerinin ekran yüzleri kamera karşısına geçti.

İşte, ''Sen de gel FOX'a'' sloganıyla yayınlanan o tanıtım:

Orijinal formatta oku

Son düzenleme:

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Star'ın geçen sezon tanıtımında da jenerik müziği durup kösemin müziği ve böyle fotosu gelmişti ona benzettim. :A

Şarkı güzel olmuş ama pek ilgi çekici durmuyor gibi. Benim favorim hala ATV. :D

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Familya ekibi yine harika, yine çok güzel. :bhr:

Demek ki Belçim Bilgin'in geriye dönüşlerde görüneceği haberi doğru çünkü tanıtımda olmasının başka nedeni olamaz.

Bu arada Hayat Sevince Güzel yok. Zaten FOX diziden sağlayabileceğini sağladı bundan sonra hayır gelmez.

4. Murat ekibinin görünme şekli biraz garip olmuş ama Star'da da böyleydi. Yani bu konuda bahtsız bedevi. :A

Bir ara Şevkat Yerimdar'ın dizisinin iptal olduğu haberleri çıkmıştı ama demek ki doğru değilmiş.

Tanıtım da güzel olmuş ama geçen sezonki sahneli ve şarkılı olduğu için daha çok sevmiştim. Daha çok dizi olunca bu sezon çıtayı bayağı yükseltebileceklerini düşünmüştüm. Gerçi böylesi de samimi olmuş. :)

Son düzenleme:

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Neden bu my ekibi çekimlere katılmıyor stardada yoktu :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Tanıtımı oldukça beğendim. Fox pek izlediğim bir kanal değil ama Kösem ve Berk Cankat'ın dizisine bakabilirim belki. :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Gayet güzel olmuş:X Atv, star, kanal d gibi studyo ortamı değil gibi (ama stüdyo)
My ne öyle:F Şarkıyı beğenmedim....

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
Tanıtım konusunda kendilerini geliştirmişler ve star ve show tv gibi tüm umutlarını köseme bağlama gibi bir şey yapmamışlar o yüzden kutluyorum onları tanıtımda 1 kare yeter :F

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Çok samimi bir tanıtım olmuş. :bhr: :Z

Özellikle son kısımlarda yer alan tüm dizi ekiplerinin samimiyeti, o kareler çok güzel olmuş. :Z

E hadi "sen de gel FOX'a!" :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,470
Puanı
1,061
Tanıtım konusunda kendilerini geliştirmişler ve star ve show tv gibi tüm umutlarını köseme bağlama gibi bir şey yapmamışlar o yüzden kutluyorum onları tanıtımda 1 kare yeter :F
muhteşem yüzyılın bir ağırlığı var diğer dizilerle aynı tanıtımın içine sokulamaz ne show ne starda yoktu öyle :D gördüğün gibi geçen sene de tanıtımın sonunda 1 kare

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
muhteşem yüzyılın bir ağırlığı var diğer dizilerle aynı tanıtımın içine sokulamaz ne show ne starda yoktu öyle :D gördüğün gibi geçen sene de tanıtımın sonunda 1 kare
Artık bu sene FOX'çusun tamam mı :A 39 bölüm garanti verdik size, kıymetimizi bilin :A

Ben yokken de buraları sen çekip çevir :F

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
kale m, şato mu saray mı orası ne koruyonuz :F ay ne izlesem koriş ve nöro bir yanda diğer yanda kösem tanıtımı çıkacak arka sokaklar tanıtımı da çok etkileyiydi .ss
Tanıtımı anında ben açacam zaten istediğiniz izle :A Zaten resmi sayfa tanıtımlar yazmış birden fazla :Z :A

BSA reklamsız gidiyor bu gidişle 22.30 gibi falan gelir tanıtımlar.ss