FOX - Yeni Sezon Tanıtımı | 2017-2018

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
xBUGRAx yeni bir haber konusu açtı

FOX - Yeni Sezon Tanıtımı | 2017-2018

fds.jpg

Sezona iddialı hazırlanan FOX'un merakla beklenen yeni sezon tanıtımı yayınlandı!

FOX, Bizim Hikaye, Kayıtdışı, Kadın, Oğul, 4N1K, Nerdesin Birader, Şevkat Yerimdar, Savaşçı, No 309 ve Kalbimdeki Deniz dizileriyle, Tolga Çevik, İlker Ayrık, Kaybolan Çiçekler, Sen İste Yeter, Her Şey Gerçek, İlk Buluşma, Milyonluk Resim, Benden Söylemesi, Fatih Portakal ile FOX Ana Haber, İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat programlarıyla sezona girecek.

İşte FOX'un yeni sezon tanıtımı:

Son düzenleme:

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Eğlenceli olmuş. Müziği güzel bestelemişler ama Kanal D hala en beğendiğim. :D

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Çok güzel bir tanıtım olmuş. Son 1-2 sezondur Kanal D'nin seviyesine ulaşabilen tek kanaldı bu sezon boynuz kulağı geçmiş. Stüdyonun dışına çıkılması da renk katmış. Müzik de akılda kalıcı. :Z

Tolga Çevik keşke yazın başlasaydı ya belli olmaz şimdi kışın ne yapacağı. :A

Bir de Özgürcan Çevik ve Başak Parlak yine çok iyi. :bhr:

Bu arada Kanal D Star'ın tanıtımı yayınlandığı zaman kendi tanıtımını paylamıştı FOX'a da aynı şeyi yapmış. :A @xBUGRAx

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,619
Puanı
1,061
Bu sezon yayınlanan en iyi tanıtım, Kanal D'nin stüdyo tanıtımlarını paramparça etmiş resmen :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,465
Puanı
1,061
yılın çifti sumru yavrucuk ve erdal özyağcılar çok iyi gözüküyorlar:bhr:
handenin programının kaldırırsan fox u sileriz @xBUGRAx :A

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Çok güzel bir tanıtım olmuş. Son 1-2 sezondur Kanal D'nin seviyesine ulaşabilen tek kanaldı bu sezon boynuz kulağı geçmiş. Stüdyonun dışına çıkılması da renk katmış. Müzik de akılda kalıcı. :Z

Tolga Çevik keşke yazın başlasaydı ya belli olmaz şimdi kışın ne yapacağı. :A

Bir de Şevkat Yerimdar'ın başrolleri yine çok iyi. :bhr:

Bu arada Kanal D Star'ın tanıtımı yayınlandığı zaman kendi tanıtımını paylamıştı FOX'a da aynı şeyi yapmış. :A @xBUGRAx

Gördüm bence daha fazla paylaşıp kötülüğünü hatırlatmasın. :A

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Çok beğendim dış çekim bekliyordum artık sürpriz olmadı. Kadın ekibini ilk kez gördük çok havalılardı yakışır. :A Tolga Çevik de göründü kanalı sahiplenmiş. :bhr: İlker de arada kaynamış. :A Gündüz kuşağı hanımlarımız da çok şıklardı. Hazal ve Burak en tatlı çiftti. Songül, Yıldırım ve Selçuk Yöntem selamlaşması iyiydi. :D Detay dolu bir fragman çok beğendim. :F

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Çok beğendim dış çekim bekliyordum artık sürpriz olmadı. Kadın ekibini ilk kez gördük çok havalılardı yakışır. :A Tolga Çevik de göründü kanalı sahiplenmiş. :bhr: İlker de arada kaynamış. :A Gündüz kuşağı hanımlarımız da çok şıklardı. Hazal ve Burak en tatlı çiftti. Songül, Yıldırım ve Selçuk Yöntem selamlaşması iyiydi. :D Detay dolu bir fragman çok beğendim. :F
Şevkat ve Esin nasıl. :A

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Güzel bir tanitim olmus ancak Özge - Caner çiftini pek yakistiramadim..

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Objektif olacağım bu sezonun en iyi tanıtımı FOX'tan geldi :Z

İki sezondur FOX cidden çok güzel tanıtımlar yapıyor ama en güzeli bu olmuş :D

Hazal ve Burak çok tatlı, Furkan ve Demet yine dans ediyor çok güzel :bhr: Özge Özpirinçci ve Caner Cindoruk da çok cool olmuş :Z

Jonsnow

Favori Üye
Reaksiyon puanı
653
Puanı
155
Dış çekim ne kadar sevmesemde En güzeli cidden bu olmuş. Tebrikler
Bizim Hikaye ve Kayıtdışına kesin bakıcam ilk bölümüne

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Beğendim tanıtımı ben, Star TV'nin doğallık temasına FOX daha çok uymuş. Beğendiğim 2. tanıtım oldu. :D

Objektif olarak yorumlarsam hala Kanal D zirvede. 2. sıraya FOX'u yerleşiriyorum. Bakalım Show TV de çıksın bi sahalara. :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Gurur duyulacak bi iş olmuş. Yapanların eline sağlık.:Z Fox tanıtım işine son 5 senedir (Evlere girdiği tanıtımdan beri) çok emek veriyor bu yılda yapmış yapacağını. Bu yılın en iyi olması yapımların çok iyi olması ve heyecanlı olmasından kaynaklı bence. Oyuncular bomba. Bu oyuncular ile şey yapsan yine bomba olurdu. Çok büyük star isimler bu yıl Fox'ta.:Z

Burak Yamantürk Kayıt Dışı dizisinde mi.:eek: Diziyi izlemem için bir sebep daha.:Z

Makyöz ekibi çok başarı. Kadın oyuncuların makyajı çok başarılı. Tasarım ekibide baya iyi. Çok iyi mekan kurgulanmış. Ben bu mekanım kurgu olduğunu düşünüyorum. Fox'a layık bir yer.:Z