'FOX' 11 Yaşında!

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,331
Puanı
1,060

1696089-728xauto.jpg

Ekranların çok sevilen kanallarından birisi olan 'FOX' 11. yaşına girdi!

Yaptığı her dizi ve programlarla büyük ilgi çeken, reytinglerde bu sezon özellikle ciddi bir yükseliş yaşayan FOX 11. yaşına girdi. Bugün 11. yaşına giren kanal yaptığı bir kutlamayla yeni yılını kutladı.

FOX çok yakında 11. yıla özel tanıtım fragmanını yayınlayacak!

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,619
Puanı
1,060
Yemin dizisini izlemeye başlayınca keşfetmiştim. Son zamanlarda Medyapım'la çalışmaları öne çıkıyor. Şimdi 30 yıllık kanallarla yarışıyor, tebrikler.

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,619
Puanı
1,061
Umarım 11. yıl tanıtımına ekranların şaheser dizisi Karagül'ü koymayı eksik etmezler :F

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Fatih Portakal ve İsmail Küçükkaya ile herkesin sevgisini kazanan canım kanalım. :bhr:

Bizim Hikaye ile bu sezon FOX'lanıyorum, dikkatimi çeken dizi yaptıkça izleriz tabi. :Z

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Dün gibi hatırlıyorum son TGRT Ana Haber'de kanalın dönüşüm anını.. :bhr:

TGRT gibi sadece belli kitlenin izlediği kanalı buraya taşımak büyük başarı TNT gibi batabilirdi. :A Nice yıllara. :hearteyes:

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Koskoca kanal @Çiğdem- @vadikızı @Dosi cadoloz üclüsünün 3 te 1i yasinda mi:eek:
@xemrexxx benim yokluğumu hissettirmemek ve beni bastırmak için foruma girme ve bulunma saatlerini arttırmış :A Bu sayede @Çiğdem- ve @Dosi ile uğraşmama gerek kalmıyor :A :A

Zaman ne Çabuk geçiyor bee , daha dün gibi hatırlıyorum TGRT yi :(

Nerdeyse kızım yaşında olacak :A :A :A
@xemrexxx duydun mu kızı da varmış hogathanın @destere senden gizli birde çocuk peydahlaşmış hogathan :A :A

Son düzenleme:

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,886
Puanı
1,060
@xemrexxx benim yokluğumu hissettirmemek ve beni bastırmak için foruma girme ve bulunma saatlerini arttırmış :A Bu sayede @Çiğdem- ve @Dosi ile uğraşmama gerek kalmıyor :A :A

@xemrexxx duydun mu kızı da varmış hogathanın @destere senden gizli birde çocuk peydahlaşmış hogathan :A :A
Sen iyice başa bela olacan.
Ne güzel zamanında @xemrexxx yi imha etmiştimde uzun süre benle uğraşmıyordu :eek: Senin yüzünden yine bana sarmaya başladı :mad:
Yol yakınken kendinize çeki düzen verin :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Kızım dediğim Fox kanalı gerçi cinsiyetinide kız yaptım @xBUGRAx a sormadan ama olsun sonu cta hep kadın dizileri veriyor :A :A :A @xemrexxx

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Sen iyice başa bela olacan.
Ne güzel zamanında @xemrexxx yi imha etmiştimde uzun süre benle uğraşmıyordu :eek: Senin yüzünden yine bana sarmaya başladı :mad:
Yol yakınken kendinize çeki düzen verin :A
O Uğraşıyor suçlu ben oluyorum :eek:

Ben uğraşıyorum suçlu ben oluyorum :eek:

ben uğraşmıyorum yine suçlu ben oluyorum:eek:

Bunun çözümü nedur de hele baada bende bileyum :A :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,886
Puanı
1,060
O Uğraşıyor suçlu ben oluyorum :eek:

Ben uğraşıyorum suçlu ben oluyorum :eek:

ben uğraşmıyorum yine suçlu ben oluyorum:eek:

Bunun çözümü nedur de hele baada bende bileyum :A :A
Cevap gelmiş aslında. Benle uğraşma :A Kim seni suçlasınki uğraşmadığında :eek: Devrelerini yaktım galiba :A