Fox’un Yeni X-Men Dizisi The Gifted’ın Fragman ve Posteri Yayınlandı!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
sürgünüm yeni bir haber konusu açtı

Fox’un Yeni X-Men Dizisi The Gifted’ın Fragman ve Posteri Yayınlandı!

The-Gifted-FOX.jpg

Fox TV ve Marvel ortak yapımı The Gifted'ın fragman ve posteri yayınlandı!

Matt Nix’in yazdığı ilk bölümü Bryan Singer tarafından yönetilen dizi; sıradan bir ailenin, çocuklarının mutant güçlerine sahip olduğunu fark etmesi ile başlayacak. Hükümetin mutantlara karşı tutumunu bilen aile onları korumak için ellerinden geleni yapıyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Blair Redford, Stephen Moyer, Amy Acker, Jamie Chung, Sean Teale, Natalie Alyn Lind, ve Emma Dumont gibi isimler yer alıyor.

The Gifted, bu sonbaharda seyirciyle buluşacak. İşte o fragman:

Poster:

Orijinal formatta oku

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Güzele benziyor. İzleyicisi hazır. Ben ve @Çiğdem- ve @Harunnn60 izlerler:X
Bu arada "Bill" de varmiş. Kendisine uyuz olurdum ama bu rolde rolü ona yakışmiş gibi :X

Edit:konuya kimse yazmamiş, dünden beridir bende de sekme açık duruyordu. Reytinglerde al-aşağı olmasın :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Güzele benziyor. İzleyicisi hazır. Ben ve @Çiğdem- ve @Harunnn60 izlerler:X
Bu arada "Bill" de varmiş. Kendisine uyuz olurdum ama bu rolde rolü ona yakışmiş gibi :X

Edit:konuya kimse yazmamiş, dünden beridir bende de sekme açık duruyordu. Reytinglerde al-aşağı olmasın :F
@Harunnn60 x-men serisine takık olduğumu bliyor ayoll ama dizisine bir şans verelim belkide x-meni sevdirir bana :A butür dizilere merakklı @mrt-06 da bakabilir :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ben de x-men serisini izlemedim. İlk çıktıgı yıllarda bir kere tvde vermişlerdi yarım yamalak öyle biliyorum :X
süperkahraman fantastik ile alakalı çoğu dizi filmi blirim başka tür izlemiyorum hatta ama x-mene ısınamadım gitti ayoll sarmıyor beni nedense :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Harunnn60 'a mı ne demiştim o mavili kadına hiç ısınamafım. Çok saçma bi karakter :F
birde çocukluğumda çok sık televizyona çıkardı bir film izlemeyede korkardım acaba xmenmi yoksa başka süperkahraman filmimi : A

böyle örümcek adam gibi kostumu vardı yüzündeki maske korkunctu ama çok sık tvde çıkardı ama unuttum gitti şimdi izlemek istiyorum hangi film oldnu bilmiyorum x-mende çıkabilir başkada @Harunnn60 :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
birde çocukluğumda çok sık televizyona çıkardı bir film izlemeyede korkardım acaba xmenmi yoksa başka süperkahraman filmimi : A

böyle örümcek adam gibi kostumu vardı yüzündeki maske korkunctu ama çok sık tvde çıkardı ama unuttum gitti şimdi izlemek istiyorum hangi film oldnu bilmiyorum x-mende çıkabilir başkada @Harunnn60 :A
Kostumu ne renklerdeydi?(b) merak ettim

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kostumu ne renklerdeydi?(b) merak ettim
vlla kafamda canlandırmaya çalısınca sadece kostumunu hayal mayal hatırlayabliyorum beyaz kostumdu sanırım yüz maskesi mumyamı desem biraz korkunc bir yüz maskesi vardı örümcek adam gibi aslında amerikan güreşindede otür maskeler takan oluyordu ama o filmdeki karakter bana korkutucu gelirdi izleyemezdim aa dövüştüğü düşmanlarıda otür kostumler vardı :A

kanal d çok veriyordu ne zamandır aklımda ama bulamıyorum :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,093
Puanı
1,060

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
vlla kafamda canlandırmaya çalısınca sadece kostumunu hayal mayal hatırlayabliyorum beyaz kostumdu sanırım yüz maskesi mumyamı desem biraz korkunc bir yüz maskesi vardı örümcek adam gibi aslında amerikan güreşindede otür maskeler takan oluyordu ama o filmdeki karakter bana korkutucu gelirdi izleyemezdim aa dövüştüğü düşmanlarıda otür kostumler vardı :A

dediğini çok düşündüm ama aklıma gelmedi.(b)

@Harunnn60 'a mı ne demiştim o mavili kadına hiç ısınamafım. Çok saçma bi karakter :F
İlk 3 seride başka karakkter canlandırıyordu. Sonra ki yeni jenarasyonda Jennifer'e verdiler. Karakter ilk 3 seride ön planda değilken Jennifer faktörü ile başrole oturunca sarmadı. Ben karakteri beğniyorum ama Jennifer beceremedi. :unamused::unamused:
77b1ab319ee2a12eacde985178ad5de4.jpg

şimdi fragmanı izledim de resmen heroes ten çalmışlar hikayeyi.ss sarışın liseli kız ve mutantları yakalayan babası :( daha sonra daha profesyonel mutantla tanışırlar falan akraba çıkarlar:( @destere @Çiğdem- @cookies @vadikızı @Forumdash @Harunnn60
İlk birkaç bölümü Brayn Singer yönetecekmiş aslında pek beğenmedim ama adamın çektiği X-Men filmleri güzel oluyor. :A

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060

İlk 3 seride başka karakkter canlandırıyordu. Sonra ki yeni jenarasyonda Jennifer'e verdiler. Karakter ilk 3 seride ön planda değilken Jennifer faktörü ile başrole oturunca sarmadı. Ben karakteri beğniyorum ama Jennifer beceremedi. :unamused::unamused:

İlk birkaç bölümü Brayn Singer yönetecekmiş aslında pek beğenmedim ama adamın çektiği X-Men filmleri güzel oluyor. :A
@Çiğdem- in cocukluk zamaniyla bizimki birmi lo :A

Hadsiz Neyi var jenniferin gayet guzel bir kizimiz :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

@Çiğdem- in cocukluk zamaniyla bizimki birmi lo :A

Hadsiz Neyi var jenniferin gayet guzel bir kizimiz :A

90lı yıllarda özellikle 96-99 arası kanal d çok iyi yabancı filmler veriyordu sahneler aklımızda ama isimlerini unuttuk öyle bir forum vardı orayada 3 film sormuştum hemen bulmuşlardı keşke şu süperkahramanlı filmide sorsamısım forum hala aktifse belki sorarım o filmide bulmam lazım :A

şimdi oan yazdığım şeyleri yazıp forumdakı mesajımı buldum 2013 te yazmısım ah zaman ne çabuk geçiyor ayoll 3-4 ay sonrada buraya gelmiştim :A

siteye girince aşağı inin 5.mesaj benim zaten ismim çiğdem nickim yazıyor :A
https://forum.donanimhaber.com/adini-hatirlayamadiginiz-filmleri-buraya-sorunuz--31599917-285

@Forumdash

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
90lı yıllarda özellikle 96-99 arası kanal d çok iyi yabancı filmler veriyordu sahneler aklımızda ama isimlerini unuttuk öyle bir forum vardı orayada 3 film sormuştum hemen bulmuşlardı keşke şu süperkahramanlı filmide sorsamısım forum hala aktifse belki sorarım o filmide bulmam lazım :A

şimdi oan yazdığım şeyleri yazıp forumdakı mesajımı buldum 2013 te yazmısım ah zaman ne çabuk geçiyor ayoll 3-4 ay sonrada buraya gelmiştim :A

siteye girince aşağı inin 5.mesaj benim zaten ismim çiğdem nickim yazıyor :A
https://forum.donanimhaber.com/adini-hatirlayamadiginiz-filmleri-buraya-sorunuz--31599917-285

@Forumdash
Hahah yok artık donanıma bile üye olmuş. :eek::F
Dizifilm de de çiğdem vardı bi ara acaba o sen miydin. :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Hahah yok artık donanıma bile üye olmuş. :eek::F
Dizifilm de de çiğdem vardı bi ara acaba o sen miydin. :F
hhahah tamamen o filmleri bulmak için üye olmuştum zaten 3 mesaj yazmısım hangi yıla ait oldunu bile unutmusum oankı yorumlarımı yazdım googleyede öyle buldum :A

nickimde çiğdem22 çünkü yaşım 22ydi burayada o yaşta gelmiştim @xemrexxx in çenesinide susturmuş olduk 2 YAS FAZLADAN EKLİYOR :A :A :A
https://forum.donanimhaber.com/showProfile.asp?memid=1578181