FF Forumun Bayan Üyeleri

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Keşke daha fazla olsa dediğim kitle. @vadikızı @AteşBöceği @Çiğdem- aktif ve sevilen üyelerimizden. Eskilerden ise @dizi kolik @Nisa gibi bayan üyeler foruma damgasını vuran üyelerden. Buradan bayan ziyaretçilerimize forumumuza üye olup aramıza katılmasını tavsiye ediyoruz!​

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,130
Puanı
1,060
:DTeşekkür ederim yiğitcim bende çok istiyorum daha çok bayan üye olmasını
@Dosi zeynom gibi @dizi kolik esracımda özledim bu arada ve :D tüm aktif olan ben ve Çiğdem gibi bayan üye gelir inşallah

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bu arada ''bayan'' dedim ama, bazıları ''kadın'' denmesini ister ya. Sorun yok değil mi? :A @Çiğdem-
ay bunlar bayansa katy perry, burcu esmersoy, emma watson falan ne oluyor (b)
Söyleniş olarak kadın denir ama forumlarda bayan üye yazdığı için bu ortamda birşey demeyeyim hadi :A :A :A @Yiğitt

ama @xemrexxx kurtuluşu yok :F :F :F

aa bu arada kendini eklememişsin ama 4 yıldır benim en iyi kız arkadaşım sen oldun @Yiğitt :A :A :A @Thequeer @sokak sanati @Harunnn60 @mrt-06

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Ben forumu satın alsaydım Atacan'a düzelttireceğim ilk şey o bayan yazısını kaldırtıp kadın yapmak olacaktı :A:A:A @mrt-06 @Yiğitt @Tolstoyevski

Bay ve bayan hitap cümlesi aslında ama bayan diye hitap etmek bile galiba yeni nesilde hoş karşılanmıyor, ki ben de sevmem bayanı. Hadi hitap edersen bir nebze, ancak "bayanlar ve erkekler" diye ayıranlar var bir de, o akıllara ziyan. Kadın desek o da sıkıntı çünkü ataerkil toplumda kadın kelimesi bekaretini kaybetmiş, kız kelimesi bekaretini koruyor olarak algılanır. "Bana kadın diyemezsin ben kızım" diyen kezbanları duymuşsunuzdur muhakkak. Kadının yetişkin insana dendiğini bilmemeleri ayıp.

Bana kalırsa en doğalı ne kız ne kadın ne bayan ne de hanımefendi, en doğalı DİŞİ'dir. Dişi... Söylemesi bile görkemli. :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Bay ve bayan hitap cümlesi aslında ama bayan diye hitap etmek bile galiba yeni nesilde hoş karşılanmıyor, ki ben de sevmem bayanı. Hadi hitap edersen bir nebze, ancak "bayanlar ve erkekler" diye ayıranlar var bir de, o akıllara ziyan. Kadın desek o da sıkıntı çünkü ataerkil toplumda kadın kelimesi bekaretini kaybetmiş, kız kelimesi bekaretini koruyor olarak algılanır. "Bana kadın diyemezsin ben kızım" diyen kezbanları duymuşsunuzdur muhakkak. Kadının yetişkin insana dendiğini bilmemeleri ayıp.

Bana kalırsa en doğalı ne kız ne kadın ne bayan ne de hanımefendi, en doğalı DİŞİ'dir. Dişi... Söylemesi bile görkemli. :A
Ben birine bir kez ne biçim kadınsın demiştim hadi ordan ben kızım demişti :F

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061

Dişi çok doğru, çünkü dişi bana dişilerin erkekleri nasıl pıstırabileceğini anımsatıyor :A

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Kesinlikle pek eğlenceli değiller. :D ismi geçmeyenlerden Dosi her gün aktif olarak girer.
Eskilerden Southern, Polyanna, Primavera, Prncss gibi renkli isimleri özlemekteyim.