Forumdan Resimler

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
Ah Çiğdem ahh :A

ccf02f792756107e2cc6bae4730e55d8.jpg

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
Bunu bir daha yapmayacağım.

A12LJq.png

Ekli dosyalar

• -.png
    -.png
    85.8 KB · Hit: 254

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
20180129_145257.png

Ha gayret @MasacRE- diss konusunda beni geçmene çok az klamış :A
Aslında teknik olarak sen öndesin çünkü benim disslerin 80% yarışmadandı :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Bir de 10 bin daha az mesaj ile başarmışım bunu :Z :oley:
Bak onu düşünmemiştim :A
Senin dissleri gördükce şu lafını hatırlıyorum: "orası neresi, başka yerlerde zirve göremiyoruz bari disslerde zirveyi göreyim" tarzı birşeyler demiştin ama sonra MS' de final görerek isteğin gerçekleşmiş oldu :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Bir de 10 bin daha az mesaj ile başarmışım bunu :Z :oley:

Senin dissleri gördükce şu lafını hatırlıyorum: "orası neresi, başka yerlerde zirve göremiyoruz bari disslerde zirveyi göreyim" tarzı birşeyler demiştin ama sonra MS' de final görerek isteğin gerçekleşmiş oldu :A
Bir de benim diss sayıma bakar mısınız? :A Ne kadar naif, kimseye zararı olmayan, kendi halinde haza bir beyefendi olduğumu göstermiyor mu? :A :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Bir de benim diss sayıma bakar mısınız? :A Ne kadar naif, kimseye zararı olmayan, kendi halinde haza bir beyefendi olduğumu göstermiyor mu? :A :A

Benim ilk zamanlarda disim 0'dı, çok da dikkat ediyordum dis yememeye ama sonra o ilk disi her kim attıysa içimdeki canavarı ortaya çıkardı sonra önünü alamadık :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Aa hemen ölümsüzleştirelim ozaman :A ilerde bakarsın ogünden sonra durum nasıl :A
Bak iyilik yapıp notunuda aynı karede yakalamaya çalıştım :A
@MasacRE-
20180129_154825.png

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Benim ilk zamanlarda disim 0'dı, çok da dikkat ediyordum dis yememeye ama sonra o ilk disi her kim attıysa içimdeki canavarı ortaya çıkardı sonra önünü alamadık :A
Ben de la dis almayı hiç istemiyordum. Ben de merak ettim şimdi, hangi kaliteli mesajıma dis attılar acaba çapsızlar sürüsü bee. :A :A

Aa hemen ölümsüzleştirelim ozaman :A ilerde bakarsın ogünden sonra durum nasıl :A
Bak iyilik yapıp notunuda aynı karede yakalamaya çalıştım :A
@MasacRE-
Ekli dosyayı görüntüle 58298
Resimle beraber notla beraber çok hoş olmuş. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Ya sorma benimde diss hikayem var. Haksız diss atanlara sorardım niye diss atıldı diye ve bu yüzden bana ciddi üye derlerdi :F
sonra yarışmanın vesilesiyle diss yemek zevkli gelmeye başladı :A
Galiba @Doğu ve sende diss yemenin hoşnuza gittiğini demiştiniz :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ya sorma benimde diss hikayem var. Haksız diss atanlara sorardım niye diss atıldı diye ve bu yüzden bana ciddi üye derlerdi :F
sonra yarışmanın vesilesiyle diss yemek zevkli gelmeye başladı :A
Galiba @Doğu ve sende diss yemenin hoşnuza gittiğini demiştiniz :A
@Doğu nun da dis sayısı iyiymiş yalnız, senden sonra sıradaki hedefim o olsun :A Burada olduğu zamanlar ona yetişmem zor ama banlandığı zamanlarda atak yapar arayı kapatırım :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
@Doğu nun da dis sayısı iyiymiş yalnız, senden sonra sıradaki hedefim o olsun :A Burada olduğu zamanlar ona yetişmem zor ama banlandığı zamanlarda atak yapar arayı kapatırım :A
@Doğu nun beğenilerini bende rakip olarak görmüştüm ve geçtim artık :A
Sıradaki hedefim @Aserat ı geçmek :A Kendisi çok konu açıyor ama geçecem onuda :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
@Arslan Bey hazır sen İsveç demişken ve havadan söz etmişken şurada paylaşayım bir resim. O konuya uymazdı :D
Bizim iklimlerde kafayı yedi. 2 gün önce sıcak güneşli hava. Dün kar bugünde yağan yağmurla eridi :F
Buda yarım saat önce öğrencilerimle dışardayken çektim.
Okul bahçesi ve oyun kısmı çamurlu diğer yerler iyi :D

@destere

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
@Arslan Bey hazır sen İsveç demişken ve havadan söz etmişken şurada paylaşayım bir resim. O konuya uymazdı :D
Bizim iklimlerde kafayı yedi. 2 gün önce sıcak güneşli hava. Dün kar bugünde yağan yağmurla eridi :F

@destere
İskadinav ülkesi. Diyorum ya, siyahi birini bile beyaz yapacak derecede. Siyahi birine o açıdan "zenci" demek hakaret, "zenci" kalması hakaret hatta. :A

Öğretmen misin bir de oralarda, vay arkadaş. Yine bir şaşırtıcılık. :D

• Güldürdün
Reactions: Dosi

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

@destere
çitlerin dışındaki çocuk napıyor öyle suya dalmış ördekler gibi onu bir an önce çitlerin içine doğru kovasaydın ya kaybolacak ya da hasta olacak yazık tıfıla :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
çitlerin dışındaki çocuk napıyor öyle suya dalmış ördekler gibi onu bir an önce çitlerin içine doğru kovasaydın ya kaybolacak ya da hasta olacak yazık tıfıla :)
Çit dediğin alan futbol oynadıkları yer :)
Herkes o sulara hoplayıp durdu. içinde nerdeyse yüzdüler :F
Birazdan sana özel birşey paylaşacam :A