Forumdan Resimler

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Benden ayrıldıktan sonra @DarkLegenD (TEMSİLİ) :F
7ydN8l.png

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,888
Puanı
1,060
Ben de bu anı fark ettim dün gece, dedim aha yakalandık :A:A:A
Aynı listeye bakıyoruz bide :F ben zaten çok bakarım gece de ilkkez senide yakaladım o listede ve tek ikimizdik ama aramızda yazışma olmadığı için ozaman paylaşmadım :A
28 saat foruma girmemiştim baya bildirimlerle boğuştum gece, bide Atacan beni konusuna ekleyince orayada 20 dakikamı ayırdım okuyup yorumlamaya :D sonrada uyudum ama anladığım kadarıyla sen sabahlamışsın yine :A

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Aynı listeye bakıyoruz bide :F ben zaten çok bakarım gece de ilkkez senide yakaladım o listede ve tek ikimizdik ama aramızda yazışma olmadığı için ozaman paylaşmadım :A
28 saat foruma girmemiştim baya bildirimlerle boğuştum gece, bide Atacan beni konusuna ekleyince orayada 20 dakikamı ayırdım okuyup yorumlamaya :D sonrada uyudum ama anladığım kadarıyla sen sabahlamışsın yine :A
Biliyorum ben de takip ettim biraz :F:F
O aralar rapor hazırlıyordum, aynı zamanda sabahki sunumu hazırlıyordum. Mecburen sabahladım bu sefer :(

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,888
Puanı
1,060
Biliyorum ben de takip ettim biraz :F:F
O aralar rapor hazırlıyordum, aynı zamanda sabahki sunumu hazırlıyordum. Mecburen sabahladım bu sefer :(
gece aktif yazan tek bendim, farkedilmem normal :D
Bu gece olmayacam ama. Bugün evdeydim diye dün dozunu kaçırdım. Dün yani çarşamba sabah karanlıkta evden çıkıp gece döndüm eve:D oyüzden forumada hiç uğramadım.
Bu gece 12 de uyurum,sizin saatle 2 yani :A

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,352
Puanı
1,061