Forumdaki 3.Yılım - Dosi (Zeynep)

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,836
Puanı
1,060
4 gözle bekliyorum :A :A Senin hediyeleri merak ediyorum :Z

Seninde inşallah, senden 3 ay sonra üye olmuşum ben :D

Ah çok teşekkürler :bhr:
dosimosi desem?
Ben o sene favori üye oldum ve 1000'ler kulübüne girmiştim, yani üyelikten bir sene sonra :F
evet öyleymiş bak hiç dikkat etmemişim :)

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,352
Puanı
1,061
Dinlemeye 1.07'den itibaren başla, ilk dakikası biraz sıkıcı olabilir :A Sonra bunun müzik zevki iğrenç diye düşünme :F

Tanışma konuma yorum yapmıştın zaten ki başta hep ordan hatırlıyordum seni :A İsveçli kız diye yada isviçreli :FSoğuk derken evet bazen soğuksun napayım :A, ki buna hak da vermiştin aslında.

Senin ismini verdim çünkü beni gerçekten motive ettin, zaten isyanımı senin denize açtığın konuda ilan ettim :A Motive ettiğin için teşekkürler :bhr: Kısa zamanda foruma alışmam bu sayede oldu zaten. :D

Sorgu odasını sorma ya, 37 sayfaya ulaştı :A @S.G.A.T. kilitlemeseydi 50'ye kadar giderdi de ki o bölümde en çok mesaj alan 3. konu olmuş:A Arada kaynattık oraları geçersin artık :A
Arada kaynatmadınız, genelde kaynattınız arada soru soruldu. :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
kutlarım @Dosi hep beraber nice forumlu yıllara :)
Teşekkürler.
Yine cimriliğe başlamışsın :eek: Ben bile konumda size şarkı armağan ettim :A :T:

Baştan beri forumdaki ortak noktamızın "gurbetçi" olduğunu hep düşünmüşümdür. :A Foruma renk katan sayılı bayan üyelerimizden biri olarak forumdaki 3. yılını kutlar, daha nice yıldönümleri diliyorum. :bhr::D

Çok alakasız olabilir ama bu müzik beni hep etkiler. Içimden sana bunu hediye etmek geldi :D Hüzün müziklerine bayılırım da :A
Full müzikmiş, bende başlığı görunce Feriha dizisinden şarkı sandım :F
Güzelmiş evet. Ya herkesde beni hüzüne boğacak :T:
Bakalım kim hareketli şarkı paylaşacak :F

Son düzenleme:

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Nice mutlu, huzurlu, sağlıklı, forumlu (tabi burada birlikte) yıllar diliyorum. Sohbetinden keyif aldığım dostlardansın. :)

Hediyem bu sanatsal genç ses olsun sana. :)

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Nice mutlu, huzurlu, sağlıklı, forumlu (tabi burada birlikte) yıllar diliyorum. Sohbetinden keyif aldığım dostlardansın. :)

Şarkıyı sonra dinleyip yorumlarım. Teşekkürler.
Sende sohbetini hatta kişiliğini beğendiğim çok iyi birisin. İyiki burda sohbet etme imkanı bulmuşuzda tanımışım seni :bhr:

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Nice forumlu seneler Zeynep , daima dostluğumuz baki kalır inşallah :praying:

Bu aralar çok dinlediğim için sana da bu şarkıyı hediye etmek istedim , umarım sende beğenirsin ;)

Bunlarda şarkının sözleri ; Aslında baya anlamlıdır ,anlamak isteyene :blush:

Öyle bir yerdeyim ki
Ne karanfil ne kurbağa
Öyle bir yerdeyim ki
Bir yanim mavi yosun dalgalanır sularda

Dostum dostum güzel dostum
Bu ne beter çizgidir bu
Bu ne çıldırtan denge
Yaprak döker bir yanımız
Bir yanımız bahar bahçe

Öyle bir yerdeyim ki
Bir yanım çığlık çığlığa
Öyle bir yerdeyim ki
Anam gider Allah Allah kızım düşmüş sokağa
Anam gider Allah Allah dölüm düşmüş sokağa

Ve son olarak bunu da buraya bırakalım.
dostsozleri-300x300.jpg
Şimdi dinledim şarkıyı, benim dostluk temalı konumada uymuş, sözlerinde de var dostum kelimesi :D
Şarkının içeriğine gelince, evet anlayanlar için çok ince detaylar var ve ben genelde şarkıların sözlerine çok dikkat ederim.
Bana ilk başta şeyi anımsattı, hani hepimizin kendimize göre dertleri var ama çoğumuz belli etmeyiz. Dışardan neşeli, hiç derdi tasası olmayan kişiler gibi görünürüz ama aslında içimizde türlü türlü fırtanalar kopmaktadır.
Sabah erken saatlerde bir hüzün kapladı dinlerken bunu :)

Yine mi kutlama konusu :T:
:F:F yani 8 ayda bir girdiğim için bunuda son anda açmaya karar verdim, hem ben açmasaydım açacak kişiler vardı sağolsun:D
konumu okudun inşallah, sanada armağan ediyorum şarkıyı. Bak belkide kutlama konusunda şarkı hediye eden tek kişiyim bilmiyorum ama kıymeti bil işte :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Arada kaynatmadınız, genelde kaynattınız arada soru soruldu. :A
Napalım forumu canlı tutmaya özen gösterdik işte. :A

Teşekkürler.
Yine cimriliğe başlamışsın :eek: Ben bile konumda size şarkı armağan ettim :A :T:

Full müzikmiş, bende başlığı görunce Feriha dizisinden şarkı sandım :F
Güzelmiş evet. Ya herkesde beni hüzüne boğacak :T:
Bakalım kim hareketli şarkı paylaşacak :F
Ben genelde sözsüz müzik severim. Öyleleri daha çok hoşuma gidiyor. AFK izlerkende bu müzik dikkatimi çekmişti. 6 ay önce dizinin tekrarlarını izleyince müziğini bulup hemen indirdim. :A

Doğru söyle beğendin mi gerçekten :F

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Şimdi dinledim şarkıyı, benim dostluk temalı konumada uymuş, sözlerinde de var dostum kelimesi :D
Şarkının içeriğine gelince, evet anlayanlar için çok ince detaylar var ve ben genelde şarkıların sözlerine çok dikkat ederim.
Bana ilk başta şeyi anımsattı, hani hepimizin kendimize göre dertleri var ama çoğumuz belli etmeyiz. Dışardan neşeli, hiç derdi tasası olmayan kişiler gibi görünürüz ama aslında içimizde türlü türlü fırtanalar kopmaktadır.
Sabah erken saatlerde bir hüzün kapladı dinlerken bunu :)

:F:F yani 8 ayda bir girdiğim için bunuda son anda açmaya karar verdim, hem ben açmasaydım açacak kişiler vardı sağolsun:D
konumu okudun inşallah, sanada armağan ediyorum şarkıyı. Bak belkide kutlama konusunda şarkı hediye eden tek kişiyim bilmiyorum ama kıymeti bil işte :A
Okudum konuyu evet teşekkürler armağanın için o zaman :D Şimdi sana hediye alırken şöyle bir sıkıntı oluyor :A Dosi deyince aklıma hep slow arabesk şarkılar geliyor, onları da hediye etmek tuhaf geliyor sanki yastaymışız gibi :A Zaten konunda yine slow şarkılarla dolmuş anladığım kadarıyla :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Okudum konuyu evet teşekkürler armağanın için o zaman :D Şimdi sana hediye alırken şöyle bir sıkıntı oluyor :A Dosi deyince aklıma hep slow arabesk şarkılar geliyor, onları da hediye etmek tuhaf geliyor sanki yastaymışız gibi :A Zaten konunda yine slow şarkılarla dolmuş anladığım kadarıyla :A
Aynen öyle oldu, @MEnes inki bilmediğim ve bi başına tıkladım oda ilk saniyede efkara bağlayacak belli oldu :A( Enes, sonra tam dinleyip yorumlarım)
bence sen kendi zevkin olan sevdiklerinden seç :Z
Arabeski sevmeyen bir @Forumdash var oda hediyesiz geldi konuya :A:F

Napalım forumu canlı tutmaya özen gösterdik işte. :A

Ben genelde sözsüz müzik severim. Öyleleri daha çok hoşuma gidiyor. AFK izlerkende bu müzik dikkatimi çekmişti. 6 ay önce dizinin tekrarlarını izleyince müziğini bulup hemen indirdim. :A

Doğru söyle beğendin mi gerçekten :F
Güzel güzel ama ben söz olanı tercih ederim fakat kendi sevdiğiniz şarkıları armağan etmeniz daha anlamlı :bhr: geçen seferde harika bir şarkı armağan etmiştin kendi zevkin olan :D

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Aynen öyle oldu, @MEnes inki bilmediğim ve bi başına tıkladım oda ilk saniyede efkara bağlayacak belli oldu :A( Enes, sonra tam dinleyip yorumlarım)

Güzel güzel ama ben söz olanı tercih ederim fakat kendi sevdiğiniz şarkıları armağan etmeniz daha anlamlı :bhr: geçen seferde harika bir şarkı armağan etmiştin kendi zevkin olan :D
Kendi zevkimden sana uygun olanlardan seçeceğim o zaman, çünkü benim sevdiğim şarkıların çoğu bu foruma hitap etmez, rock metal forumlarından birileri lazım onlar için :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060

He evet, hatta o da slow müzikti :A Artık 4. yılında hareketli bir şarkı seçerim :A Bu müziklerden insan depresyona bile girebiliyor. :F

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Kendi zevkimden sana uygun olanlardan seçeceğim o zaman, çünkü benim sevdiğim şarkıların çoğu bu foruma hitap etmez, rock metal forumlarından birileri lazım onlar için :A
Az yumuşat tabi şarkıları :A ama ben her tarz şarkı dinliyorum aslında.
Bekliyorum hediyeni yada hediyelerini :A

He evet, hatta o da slow müzikti :A Artık 4. yılında hareketli bir şarkı seçerim :A Bu müziklerden insan depresyona bile girebiliyor. :F
4 seneye daha çok var ama 25 bin olunca hala aynı kıvamdaysak beklerim :A @denizz19 askerden döndükten sonra olurum 25. bin :A o olmayınca çene çok çalışmıyor :F

3 seneni de Survivor'a harcamış olamazsın.((

Nice 3'lere @Dosi hanım.)
Yani eskiden çok izlerdim Survivor inkar edemem. Hatta ada hayatını falanda. Zaten onun vesilesiyle üye oldum buraya. Geçen sene sadece oyunları takip ederdim. Bu dönem en fazla 3-4 oyun izlemişimdir :D

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860

Şarkının sözleri güzel ve anlamlı. Söyleyen kız ise genç nesilden ama çok sağlam cover yapmış. Biraz dram biraz içi hoş edecek tatlılıkta, iyi bir şarkı. :)

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060

Dinledim şarkıyı, enstruman ve müziği işliyor insanın yüreğine ve kızın seside çok güzelmiş. Tatlı ve hoş bir ses tonu. İlk kez dinledim ve gerçekten beğendim :bhr: