Forumdaki 3.Yılım - Dosi (Zeynep)

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Dinlemeye 1.07'den itibaren başla, ilk dakikası biraz sıkıcı olabilir :A Sonra bunun müzik zevki iğrenç diye düşünme :F

Tanışma konuma yorum yapmıştın zaten ki başta hep ordan hatırlıyordum seni :A İsveçli kız diye yada isviçreli :FSoğuk derken evet bazen soğuksun napayım :A, ki buna hak da vermiştin aslında.

Senin ismini verdim çünkü beni gerçekten motive ettin, zaten isyanımı senin denize açtığın konuda ilan ettim :A Motive ettiğin için teşekkürler :bhr: Kısa zamanda foruma alışmam bu sayede oldu zaten. :D

Sorgu odasını sorma ya, 37 sayfaya ulaştı :A @S.G.A.T. kilitlemeseydi 50'ye kadar giderdi de ki o bölümde en çok mesaj alan 3. konu olmuş:A Arada kaynattık oraları geçersin artık :A
teşekkürler :bhr:
Evet o konuda sana forumda reel hayat gibi demiştim ve burada çok güzel arkadaşlıklar edindim, bende yeri ayrı diye belirtmiştim.
Bende senin gibi gurbetliği ve yalnızlığı çok çektim. Seni iyi anliyorum.

Soğukum evet :A :A :A

sorgu odasi kolay canım, kim cevap vermiş seçeneği diye bir ayar var, oraya tıklayıp senin ismini tıklayınca tek senin mesajları görürüm. işimi kolaylaştırır bu yöntem :F

Ben arada sana atasözlerimizden söyleyeyim :A :A Gün gelir lazım olur :A
Atarlı olanlarmı? :A:A
tamam senden kapacam baya şeyler anlaşıldı :A

@denizz19 konuya takılıp gittin demek. Neyse dönünce alırım bir harikanı :A

@denizz19

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
teşekkürler :bhr:
Evet o konuda sana forumda reel hayat gibi demiştim ve burada çok güzel arkadaşlıklar edindim, bende yeri ayrı diye belirtmiştim.
Bende senin gibi gurbetliği ve yalnızlığı çok çektim. Seni iyi anliyorum.

Soğukum evet :A :A :A

sorgu odasi kolay canım, kim cevap vermiş seçeneği diye bir ayar var, oraya tıklayıp senin ismini tıklayınca tek senin mesajları görürüm. işimi kolaylaştırır bu yöntem :F

Atarlı olanlarmı? :A:A
tamam senden kapacam baya şeyler anlaşıldı :A

@denizz19 konuya takılıp gittin demek. Neyse dönünce alırım bir harikanı :A

@denizz19
Aynen Atara atar gidere giderli sözler :A :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
@eskici iyi geceler. Şöyle senden fiyakalı hediyer bekliyorum :A
etiketsiz gelmiyorsun konuya :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Görmemişim konuyu kusura bakma ben şimdi hatamı telafi ederim merak etme :A
Bol bol hediye isterim. 3. yılıma özel 3 gün hediye istiyorum :F:F
Bir daha belki yaz belki sonbaharda olur kutlama konum :A
senin çene iyi, baksana aynı günlerde girdik 20.000e ama sen farkı açıp gittin :F Senin kısa aralarla açılır hep :A

Konuyuda oku. Çok bonkörüm. Kendi konumda size hediye verdim :Z

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Bol bol hediye isterim. 3. yılıma özel 3 gün hediye istiyorum :F:F
Bir daha belki yaz belki sonbaharda olur kutlama konum :A
senin çene iyi, baksana aynı günlerde girdik 20.000e ama sen farkı açıp gittin :F Senin kısa aralarla açılır hep :A

Konuyuda oku. Çok bonkörüm. Kendi konumda size hediye verdim :Z
Bol bol hediye getiricem merak etme sen Survivor konusuna gel iki aya kalmaz yeni bir kutlama konusu açarız sana ama yoksun ortalıklarda :A oooo demek bize de hediye var bakarım ona da o zaman :A :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Bol bol hediye getiricem merak etme sen Survivor konusuna gel iki aya kalmaz yeni bir kutlama konusu açarız sana ama yoksun ortalıklarda :A oooo demek bize de hediye var bakarım ona da o zaman :A :A
10 gün yoktum ve belki bir okadar gün daha olmayabilirdim ama forumdaki yıl dönümü ve Kırgın Çiçekler finali girince araya geldim. Bir kaç gün aktif olacağım ve güzel sürprizlerim var ama herkesin hoşuna gitmeyecek birşey:F
Kırgın Çiçekler demişken @destere ye hatırlatmamı yapayım. Finali izleyecekmiş bizimle bende günlük hatırlatayım. Öyle yap demişti :A

Konuy okuyunca ne yapacağını biliyorsun :A

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
10 gün yoktum ve belki bir okadar gün daha olmayabilirdim ama forumdaki yıl dönümü ve Kırgın Çiçekler finali girince araya geldim. Bir kaç gün aktif olacağım ve güzel sürprizlerim var ama herkesin hoşuna gitmeyecek birşey:F
Kırgın Çiçekler demişken @destere ye hatırlatmamı yapayım. Finali izleyecekmiş bizimle bende günlük hatırlatayım. Öyle yap demişti :A

Konuy okuyunca ne yapacağını biliyorsun :A
Biliyorum tabi o iş bende rahat ol :A :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Tebrikler, nice senelere. :D

En sevdiğim şarkıyı armağan ediyorum.

Teşekkür ederim Ömer, en sevdiğin şarkıyı hediye etmen hoşuma gitti :bhr:

Daha önce dinlemiştim ama sözlerine çok dikkat etmemiştim. Çok anlamlı sözleri var ve insanı eski zamanlara herşeyin herkesin hatta bizim masum olduğumuzu düşündüğümüz zamanlara götürdü bir an. Keşke hep çocuk kalabilseydikte hayatın acı gerçekleriyle tanışmasaydık :T: