FF Forumda Sürekli Karşıma Çıkan Kaslı Adam Reklamı

cookies

Tecrübeli Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Yahu kardeşim gidip sporla falan ilgilendiğim de yok karşıma çıka çıka kaslı adamlar çıkıyor 1 haftadır :F Eskiden ne güzel İslam evlilik sitelerinin reklamları çıkıyodu depresyon sebebim :
Ekran Alıntısı.PNG

Not : Spor Yapmalıyım adamdaki vücuda bak :eek:

cookies

Tecrübeli Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
@DarkLeqenD bugün ehliyet kursunda ilk yardım konusu vardı hoca bi çocuğu çıkardı tahtaya kurtarma pozisyonlarını göstermek iiçin ve o ara baklavalarını övdü sonra bütün kızların çocuğa bakışı değişti birden gözleri açıldı dilleriyle dudaklarını yaladılar.İşte baklavanın önemi budur arkadaşlar :( @turkuazz @Doğu @vadikızı @Çiğdem- @destere @Dosi @xemrexxx @Harunnn60 @S.G.A.T. :(

@mrt-06

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
@DarkLeqenD bugün ehliyet kursunda ilk yardım konusu vardı hoca bi çocuğu çıkardı tahtaya kurtarma pozisyonlarını göstermek iiçin ve o ara baklavalarını övdü sonra bütün kızların çocuğa bakışı değişti birden gözleri açıldı dilleriyle dudaklarını yaladılar.İşte baklavanın önemi budur arkadaşlar :( @turkuazz @Doğu @vadikızı @Çiğdem- @destere @Dosi @xemrexxx @Harunnn60 @S.G.A.T. :(

@mrt-06
İleride başka bir şeyi yalar onlar der ve konudan çıkarım.

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
Bana 2 yıl verin böyle olayım demeyeceğim o kadar spor için vaktim yok. :D

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
Bunun çeyreği kadar olsan da kızlar değişiyor :A Çocukta gram kas yoktu ama meğer tişörtünün altında baklava varmış :F
Sadece spor ile olmuyor ki. Ciddi bir diyet yapman lazım. Nerede o kadar imkan :D En fazla fit olursun. Yapabilsem bile kız için yapmam. Kendim için yaparım böyle kas. :D

cookies

Tecrübeli Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Sadece spor ile olmuyor ki. Ciddi bir diyet yapman lazım. Nerede o kadar imkan :D En fazla fit olursun. Yapabilsem bile kız için yapmam. Kendim için yaparım böyle kas. :D
Kendim için kas yaparım diyen yalan söylüyodur bence :A Kas demek kız demek :A

Ben çalışsam yaparımda, müthiş üşeniyorum. :A Zayıf olduğum için ufaktan ufaktan çıkmaya başladı aslında. :A
Ne kadar zayıfsın :A

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
Kendim için kas yaparım diyen yalan söylüyodur bence :A Kas demek kız demek :A

Ne kadar zayıfsın :A
Ciddi söylüyorum bak. Kendini mutlu hissedersin. Her türlü sportif aktiviteyi daha etkili yaparsın. İlgi görmeyi seviyorsan daha da hoşuna gider tabi ki. :) Zaten sevecek kız seni her türlü sever. :D

cookies

Tecrübeli Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Kızlardan iyi anlıyorsun. :A
Hem de çok nasil erkeklerden hoslanirlar falan hepsini bilirim ne yazikki :(
Ciddi söylüyorum bak. Kendini mutlu hissedersin. Her türlü sportif aktiviteyi daha etkili yaparsın. İlgi görmeyi seviyorsan daha da hoşuna gider tabi ki. :) Zaten sevecek kız seni her türlü sever. :D
Vuhu sen de haklisin en onemlisi kızların yaninda çok havali olursun :) beni sevcek kiza biraz yardimci olmaliyim ama kas yaparak :F

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
Hem de çok nasil erkeklerden hoslanirlar falan hepsini bilirim ne yazikki :(

Vuhu sen de haklisin en onemlisi kızların yaninda çok havali olursun :) beni sevcek kiza biraz yardimci olmaliyim ama kas yaparak :F
Salona git. Orada belki bulursun bir kız. :D Direkt 3-0 önde başla. :D