Forumda 5. Yılım! | Yiğitt

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Nice 10 ve 15'li yıllara. :Z :Z
giphy.gif
Çok teşekkür ederim canım benim, hep birlikte nice yıllara. :bhr:

Beni oyalamaktan bıkmadın mı? :bhr:
Senin güzel kalbin oyalanmayı seviyor bence :bhr:

Allah başimizdan eksik etmesin :bhr: Nice nice 5 - 10 - 15 yıllara :love1: @Yiğitt
Çok teşekkür ederim canım benim, hep birlikte nice güzel yıllara inşallah. :bhr: :Z

Tebrikler @Yiğitt başarıların daim olsun hediyelerin yolda:D
Çok teşekkürler güzel insan, bekliyorum hediyelerimi. :bhr:

Tebrikler @Yiğitt nice yıllara. :)

5 sene çok uzun bir süre ama artık forumun 12 yıla yaklaştığını düşününce az bile gelmeye başladı. Sanki hep bizimle vardın gibi geliyor. :):)
Çok teşekkürler, bana da hep buradaymışım gibi geliyor. Forumsuz kendimi, forumu da bensiz düşünemiyorum. :bhr: :A

Tebrikler nice yıllara. Gerçekten forumun olmazsa olmazlarından birisin. 5 yıl askerlik arası dışında sürekli foruma katkı sağlaman takdir edilesi. Sözlerin için de teşekkürler. Neyse ki o kavgalı gürültülü yılları uzun süre önce atlattık. Gerek konuların, gerekse yorumlarınla uzun yıllar aramızda bulunman dileğiyle. :bhr: @Yiğitt

Hediyelerin:
5b8c55b5e94fb71488087b88.jpg

5b5ac746ae298b08f497329d.jpg

Hediyelerim çok güzelmiş, hep birlikte nice yıllara inşallah canım benim. Çok teşekkürler. :bhr:

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Tebrikler canım nice yıllara. :bhr: Teşekkür ederim ben de seni tanıdığım için çok mutluyum. :bhr: @Yiğitt Kalp falan deyince bunu hediye etmek geldi içimden. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Tebrik ederim @Yiğitt, bu forumun ömrünün uzun olacağını pek sanmıyorum ama adettendir nice mutlu senelere demek. Özlediğim şeyleri sana yolluyorum. :D

beren-saat-ask-i-memnu-beren-saat-24118041-1280-720.jpg

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Tebrik ederim @Yiğitt, bu forumun ömrünün uzun olacağını pek sanmıyorum ama adettendir nice mutlu senelere demek. Özlediğim şeyleri sana yolluyorum. :D

beren-saat-ask-i-memnu-beren-saat-24118041-1280-720.jpg
Teşekkür ederim canım benim, ben de o kadar uzun süreli olacağını düşünmesem de temennimiz o şekilde. Hep birlikte nice yıllara :bhr:

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Çok teşekkür ederim canım benim, hep birlikte nice yıllara. :bhr:

Senin güzel kalbin oyalanmayı seviyor bence :bhr:

Çok teşekkür ederim canım benim, hep birlikte nice güzel yıllara inşallah. :bhr: :Z

Çok teşekkürler güzel insan, bekliyorum hediyelerimi. :bhr:

Çok teşekkürler, bana da hep buradaymışım gibi geliyor. Forumsuz kendimi, forumu da bensiz düşünemiyorum. :bhr: :A

Hediyelerim çok güzelmiş, hep birlikte nice yıllara inşallah canım benim. Çok teşekkürler. :bhr:
Alakası yok. :A Çabuk konuyu aç da işimi göreyim. :A @kerem i banlamam lazım. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Çok teşekkür ederim canım benim, 10. yılımda etiketi yapacağım inşallah. :A Hep birlikte nice yıllara. :bhr:

Bu konuyu kendim açmak istemiştim zaten, böyle bir yazı yazmak istiyordum. O nedenle kendim açmayı istedim, biliyorum o konudaki düşünceni zaten. Teşekkür ederim canım benim, hep birlikte nice güzel yıllarımıza inşallah. :Z :bhr:

Bunların hepsi aşktan tabi ki... :Z
23 Yaşında gençlikte gelipte şuan 28 yaşında moruğa dönüşmek :A :A :A Ömür tüketiyoruz vlla burada :A :A :A @sokak sanati @xemrexxx @mrt-06 @Harunnn60