Forumda 4. Yılım - Sir DarkLegenD

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Artık nasıl alıştıysam elim hemen 'harika'ya gidiyor. Aslında tam olmamış atmalık mesaj. Ben de seni seviyorum.

1 yıl yoktum galiba, 6-9 ay da ara vermişliğim var. Yokluğumu hissetmişsinizdir muhtemelen bir admin olarak.

Sağ ol canım. Bu gif gerçek mi? Shop ise, bu nasıl shop ahahahahaha.

Sağ ol Buğra Bey. Ben senin yorumlarını pek göremiyorum çünkü aynı ortamlarda takılmıyoruz ama yine de iyisin.

Artık ciddi anlam benim şu yetki işinin halledilmesi gerek. Avatarımın verdiği güç ile forumda bütünsel bir hakimiyet kuracağımı düşünüyorum.

2. fotoğraftaki hangi üniversite? Bilemezsen 1 veririm MS'de ahahahahaha.
Biliyorum ama söylenmez her şey, özelimiz :bhr: :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060
@DarkLegenD erosumm kardeşimmm neşe kaynağım enerji depommm ciddiyetin yakıştığı ender insanlardansın ciddi olsan bile güldürüyosun nice nice yıllara diyorum iyiki forumdasın iyiki tanımışız seni yakışıklımm benimm selvi boylumm:Dhep görüşmek muhabbetimizin olması dileğiyle sağlıklı huzurlu mutlu bir ömür diliyorum nice yıllara

sana bir türkü armağan etmek istedim :D

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Güldürdün ve harika arasında gidip geldim ve sonunda güldürdün'e karar kıldım. Son paragraf sesliye yakın güldürdü. :A Neyse tebrik ederim Çakicim seviliyorsun, daha nice senelere inşallah, umarım bir gün sen de rütbe atlayabilirsin.. (Atlayamadı)

Hediyelerin..

Çok bonkör davrandım lanet olsun.. Buna değer misin tartışılır, neyse artık..

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Senin gibi kral bir adamı tanıdığım için, seninle beraber sıva yapma ve aşağıdaki şeye vurma fırsatı bulduğum için kendimi şanslı hissediyorum. Süper-modluk yapacağın nice yıllar dilerim uzun adam...

AzPyVq.jpg

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Vaay be. 4 yıldır buradasın demek ve hala Favori Üye'sin ha... Sana 6 7 ayda Mod olmuş ve Modluğu elinin tersiyle iterek bırakmış, makam mevkiyi hiç umursamayan emekli bir dede olarak diyorum ki bunlar boş işler evladım. Önemli olan hep senin de hakkıyla yaptığın ve yapmaya devam ettiğin sanat oldu. Sıva sanatının acemisiydin ama artık üstat mertebesine çıktığını buradan ilan ediyorum. Bence sana en büyük hediye bu olsa gerek. Nice mutlu yıllar diliyorum. Başarılar, iyi günler.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Vaay be. 4 yıldır buradasın demek ve hala Favori Üye'sin ha... Sana 6 7 ayda Mod olmuş ve Modluğu elinin tersiyle iterek bırakmış, makam mevkiyi hiç umursamayan emekli bir dede olarak diyorum ki bunlar boş işler evladım. Önemli olan hep senin de hakkıyla yaptığın ve yapmaya devam ettiğin sanat oldu. Sıva sanatının acemisiydin ama artık üstat mertebesine çıktığını buradan ilan ediyorum. Bence sana en büyük hediye bu olsa gerek. Nice mutlu yıllar diliyorum. Başarılar, iyi günler.
Hiç bir firsatı kaçırmıyorsun :A

DarkLegenD

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Güldürdün ve harika arasında gidip geldim ve sonunda güldürdün'e karar kıldım. Son paragraf sesliye yakın güldürdü. :A Neyse tebrik ederim Çakicim seviliyorsun, daha nice senelere inşallah, umarım bir gün sen de rütbe atlayabilirsin.. (Atlayamadı)

Hediyelerin..

Çok bonkör davrandım lanet olsun.. Buna değer misin tartışılır, neyse artık..
Her kesime hitap resmen. Bütün olumlu tepkileri aldım. Ciddi ciddi, Calvin Harris'in en kötü şarkısını paylaşacak kadar ne yaşadın?

Ozaman kutlayalım şarkın hazır @DarkLegenD :Z:Z:Z
Çifte hediye. Muazzam. Sağ ol.

Senin gibi kral bir adamı tanıdığım için, seninle beraber sıva yapma ve aşağıdaki şeye vurma fırsatı bulduğum için kendimi şanslı hissediyorum. Süper-modluk yapacağın nice yıllar dilerim uzun adam...

AzPyVq.jpg
Teşekkür ederim canım.

Sağ ol canım. Süper moderatör olduğum zaman seni banlayıp yerine geçip en asıl entel-dantel üye olmamdan mı korkuyorsun?

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Her kesime hitap resmen. Bütün olumlu tepkileri aldım. Ciddi ciddi, Calvin Harris'in en kötü şarkısını paylaşacak kadar ne yaşadın?

Çifte hediye. Muazzam. Sağ ol.

Teşekkür ederim canım.

Sağ ol canım. Süper moderatör olduğum zaman seni banlayıp yerine geçip en asıl entel-dantel üye olmamdan mı korkuyorsun?
Teknoloji var ama o samimiyet yok artık :( :( :(