Forumda 2.Yılım (MayısKralı/adımutlulukk)

MayısKralı

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Ve 31 Mayıs 2015'te reytingleri takip ederken keşfettiğim forumda 2.yılımı bugün itibariyle doldurmuş bulunmaktayım. :X

Nasıl keşfettiğimi hatırlamıyorum ama 2014'ün sonbaharından beri takip ediyorum bu forumu..Eğer MusicSurvivor yarışmasını fark etmeseydim hala ziyaretçi üye olarak kalırdım sanırım.

Fav10 benim kararsızlıktan kararsızlığa koştuğum, güzel dostluklar edindiğim, her telden insanı bulduğum bir yer oldu. Yazım hatalarım sürekli eleştirilsede bende sürekli @Çiğdem- in hatalarını eleştirdim.

Son 5 aydır pek dizi hatta televizyon izlemediğim için forumda eskisi kadar aktif değilim. Ama yaz geldiyse ben geldim demektir :X

Pek uzatamam heralde bu yazıyı, forumu seviyorum işte. Hediyelerimi istiyorum :A

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Fav10 benim kararsızlıktan kararsızlığa koştuğum, güzel dostluklar edindiğim, her telden insanı bulduğum bir yer oldu. Yazım hatalarım sürekli eleştirilsede bende sürekli @Çiğdem- in hatalarını eleştirdim.

Şu kısma istemsizce güldüm. :A Sanki @Çiğdem- e karşı dolmuşta sitem eder gibi olmuş. :A

Neyse 2 yıl azmış ya ben daha uzun süre bekliyodum o kadar alışmışım demekki sana. :bhr: Tebrik ederim nice yıllara diyelim umarım aramızda kalmaya devam edersin. :X

2017-05-31_19-44-35.png

MayısKralı

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710

Şu kısma istemsizce güldüm. :A Sanki @Çiğdem- e karşı dolmuşta sitem eder gibi olmuş. :A

Neyse 2 yıl azmış ya ben daha uzun süre bekliyodum o kadar alışmışım demekki sana. :bhr: Tebrik ederim nice yıllara diyelim umarım aramızda kalmaya devam edersin. :X

Ekli dosyayı görüntüle 55584

Banada daha uzun geliyor :A Hediyen harika, bende sana çok alıştım :X :bhr:

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Tebrikler @MayısKralı Mayıs'ta üye olmuşsun foruma bu açıdan da kullanıcı adın uyumlu olmuş:) hediyelerini de ayrıca yollayacağım pcde olunca:)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Tebrikler kanaldaş seni severim bilirsin, nice yıllara inşallah. :D Bu da hediyen;

222015131756356_show.jpg

@Çiğdem- kısmı güldürdü herkesin derdi oldu kız. :F