Formula 1 İstanbul'a Geri Döndü!

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
EFE UYSAL yeni bir haber konusu açtı

Formula 1 İstanbul'a Geri Döndü!

5625664ff018fb45587d2e08.jpg

Birkaç yıldır Formula 1 sevenlerinin merakla beklediği haber sonunda geldi.

Otomotiv Gazetecileri Derneği toplantısında konuşan Vural Ak, Formula 1'in Türkiye'ye dönmesi yönünde anlaştıklarını açıkladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ile Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Formula 1'in yeni direktörü Chase Carey, TOSFED Başkanı Serkan Yazıcı ve Intercity İstanbul Park işletmecisi Vural Ak bir toplantı yaptı.

Toplantının içeriğiyle ilgili bir açıklama yapan Vural Ak, Formula 1'in Türkiye'ye dönmesi yönünde anlaştıklarını açıkladı.

İstanbul 2005'ten itibaren 7 yıl boyunca Formula 1 yarışlarına ev sahipliği yapmıştı.

Cumhurbaşkanı'nın himayesinde, İstanbul Park'ın Formula 1'i misafir edeceğini belirten Ak, henüz sözleşme yapılmadığını ama sadece bir imzanın kaldığını söyledi.
Orijinal formatta oku

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,684
Puanı
1,061
Geç bile kalındı. Bunlar hep turist çeken şeyler kendi ayağımıza sıkıp duruyorduk. Eurovision'a da katılsak eski günlerdeki gibi keşke...

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
F1 mi kaldı ya hiç umrumda değil ama ülkemize bi yararı olacaksa olsun tabi eskiden hastasıydım nasıl bu kadar dip yaptı insanın aklı almıyor

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
ben çok sinir oluyorum babam izliyor bazen arı vızıltısı gibi o seslere çok sinirim bozuluyor :A
Haha ama zevklidir izlemesi baya heyecanlı oluyor birde İstanbuldada olunca :A
F1 mi kaldı ya hiç umrumda değil ama ülkemize bi yararı olacaksa olsun tabi eskiden hastasıydım nasıl bu kadar dip yaptı insanın aklı almıyor
Alonsolar Schumacherler çok geride kaldı aga Hamilton kaldı Vettel var rekabet şu sıra.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Haha ama zevklidir izlemesi baya heyecanlı oluyor birde İstanbuldada olunca :A

Alonsolar Schumacherler çok geride kaldı abi Hamilton kaldı Vettel var rekabet şu sıra.
televizyonda sinir oluyorum arı vızıltısı gibi beynimin içinde vızıltıyor sankı yakınına hiç gitmem aman :A

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
Biz Fernando Alonso taraftarıyız. Adam hep ikinci oluyordu :D Vettel götürüyordu en son daha sonra takip etmez oldum.