FM Serisinde En Unutamadığınız Maç

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Evet beyler birçoğumuz Dünya'nın en zevkli menejerlik oyunu olan FM serisini oynamıştır.

Ben bu güzel oyunu maalesef oynayalı daha 2 hafta falan oldu. Bu konuda bu oyunu oynayan arkadaşlar en unutamadığı maçları anlatsınlar.

Sezon 2013-2014 Şampiyonlar Ligi 1.Grup Maçı. Rakip CSKA Moskova. Deplasmandayız. Çoğu kişiye göre maçın favorisi biziz. Ama maça çok kötü başlıyoruz. Son 20 dakika kala 3-0 gerideyiz. Ve Egemen'in de kırmızı kart görmesiyle sahada 10 kişiyiz Taktiği değiştirdim oyunculara daha özgür oynamalarını söyledim. Bunun sonucu Moussa Sow 3 gol birden attı ve 3-3 berabere kaldık. Üstelik 89.dakikada Salih Uçan çok net bir gol pozisyonundan faydalanamadı.

@OzaN,@Orcun_22,@BesaleT siz de böyle olayları anlatın. :)

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
FM 2008 veya 2010 olmalı. 9 veya 11 yaşımdayım o zamanlar da oynardım FM'yi. (Çok ütopik inanmayabilirsiniz ama öyle.) Fenerbahçe ile UEFA'yı aldığım maç. Golleri bile hatırlarım.

Atletico Madrid ile oynuyoruz. İlk ben Semih'in golüyle öne geçtim, sonra Forlan ile durumu eşitlediler. Penaltılara giden maçta Volkan yaptığı kurtarışla kupayı bize getirdi. Evde tur atmıştım sevinçten. :)

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
FM 2008 veya 2010 olmalı. 9 veya 11 yaşımdayım o zamanlar da oynardım FM'yi. (Çok ütopik inanmayabilirsiniz ama öyle.) Fenerbahçe ile UEFA'yı aldığım maç. Golleri bile hatırlarım.

Atletico Madrid ile oynuyoruz. İlk ben Semih'in golüyle öne geçtim, sonra Forlan ile durumu eşitlediler. Penaltılara giden maçta Volkan yaptığı kurtarışla kupayı bize getirdi. Evde tur atmıştım sevinçten. :)
Bu çocuk zeki ama çalışmıyor. :D
9 yaşında futbolcu bilmezdim 11 yaşında kendi kendime Dünya'nın en iyi 11'ini çıkarırdım 10 tane forvet olurdu kadroda. :D

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Aferin vallahi. :)
Benim kardeşim Gençlerbirliği alt yapısına falan seçildi 8 yaşında ama 5-6 yaşında hiç futbol maçı izlemezdi. :D
Açacağdın Star'ı izletecektin o finali. :D O maç unutamıyorum asla Liverpool sevgim de Futbol sevgim de o maçtan geliyor. :D

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Ohaa tarihi başarı biz Fenerle gruptan zor çıkıyoruz. :D
Yok o kadar da tarihi değildi. :D
Oyuna başlarken para hilesi yapmıştım bir kereliğine ve zengin bir iş adamı Leeds'i satın almış süsü vererek kariyer yapmıştım FMTurkiye'de. :D

FMTurkiye vardı bir zamanlar FM forumumuz. :( @Dr.Who @dRaqa0

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Yok o kadar da tarihi değildi. :D
Oyuna başlarken para hilesi yapmıştım bir kereliğine ve zengin bir iş adamı Leeds'i satın almış süsü vererek kariyer yapmıştım FMTurkiye'de. :D

FMTurkiye vardı bir zamanlar FM forumumuz. :( @Dr.Who @dRaqa0
İyi düşünce ben de Çorumspor ile yapayım öyle birşey. :D

Son Dakika Ali Ağaoğlu tüm servetini Çorumspor'a verdi. Ağaoğlu: Ben Ali Ağaoğlu burası Çorum bu şehire ŞL kupası gelecek dedim ve gelecek"