Film Sohbetleri ve Önerileri

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Film puanlarımı düzenlemek istiyorum. Bundan sonra 5'i orta alacağım. (Eskiden 5 verdiğim sevmediğim anlamına gelirdi.)
Kötü fikir bence. :)
5 puan olumsuz anlaşılır herkes tarafından. :)

Ortanın puanı 6'dır bence filmler için. :)

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Kötü fikir bence. :)
5 puan olumsuz anlaşılır herkes tarafından. :)

Ortanın puanı 6'dır bence filmler için. :)

Bence her ikisi de kullanılabilir ya. Öyle düşünmeyin diye duyuru yaptım, çok önemli bir şahsiyet olmamdan ötürü. :D

Ve 7-8-9 arasında çok fazla birikme oluyor. Bir de buçuklu puan da vermek istemiyorum ama onu uygulamak epey zor. :/ Slk imedebe .ss

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bence her ikisi de kullanılabilir ya. Öyle düşünmeyin diye duyuru yaptım, çok önemli bir şahsiyet olmamdan ötürü. :D

Ve 7-8-9 arasında çok fazla birikme oluyor. Bir de buçuklu puan da vermek istemiyorum ama onu uygulamak epey zor. :/ Slk imedebe .ss
Birikirse biriksin ya ne yapalım. :A Önemli olan puanın film hakkındaki düşünceleri doğru yansıtması. :):)

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Birikirse biriksin ya ne yapalım. :A Önemli olan puanın film hakkındaki düşünceleri doğru yansıtması. :):)
Birikince şöyle oluyor. Mesela A filmine de 8 verdim, B'ye de. Ama A filmi ile B filmi arasında net bir fark var benim için: A>B. Ancak B filminin puanını da azaltamıyorum. Çünkü 7 puanlık C filminden üstün. Bu yüzden bir puan azaltmak yararlı olabilir. Zaten çok film değişmez gibi. :D

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Karayip Korsaları 3. filminde Korsanların Karadeniz şivesiyle türkçe konuştikları bir bölüm var.Dün yorumlarda güldüm ilk kez dünden beri düşünüyorum orjinallik için diyip geçiştirdim.Bir düşüncen var mı? @Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Karayip Korsaları 3. filminde Korsanların Karadeniz şivesiyle türkçe konuştikları bir bölüm var.Dün yorumlarda güldüm ilk kez dünden beri düşünüyorum orjinallik için diyip geçiştirdim.Bir düşüncen var mı? @Tolstoyevski

O serinin daha ilk 2 filmini izleyebildim, bir ara en baştan başlayacağım. Bu olayı ilk defa duydum ama cidden komikmiş izlerken gülmemek elde değil bir Türk olarak :D

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
O serinin daha ilk 2 filmini izleyebildim, bir ara en baştan başlayacağım. Bu olayı ilk defa duydum ama cidden komikmiş izlerken gülmemek elde değil bir Türk olarak :D

alay gibi değil.Nereden bulduklarını merak ettim.Ama çok sempatik olmuş ve kesinlikle alay gibi değil:):)
Bu arada 3.yü de izledikten sonra bırak boşver:D

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Yeni bir film önerisi olan var mı bilinmeyenlerden? Konusu önemli değil

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060

Ne kadar yaşlanmış ya, şu son halini birine de benzeteceğim ama çıkaramıyorum. :A

Jack.jpg

• Güldürdün
Reactions: MEnes and bazinga

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
İroni tabii ki. :A Her sene çıkıyor bir tane 9 küsür alan filmleri. :A
Film önerileri konusuna yazınca korktum bir an, Top 250’deki değişiklikler konun vardı orası da olabilirdi o halde :A

Hintlilere kalsa Top 250’nin ilk 50’sinin yüzde 90’ı Hint filmi olur, neyseki site yöneticileri zahmet edip bunları önleyebiliyorlar bir şekilde. Keşke 3 İdiots, Taare Zameen Par ve bir iki sağlam film hariç diğer tüm Hint filmleri temizlense listeden. Titanic’in bile listede olmadığı bir ortamda bu filmler var. :D

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Film önerileri konusuna yazınca korktum bir an, Top 250’deki değişiklikler konun vardı orası da olabilirdi o halde :A

Hintlilere kalsa Top 250’nin ilk 50’sinin yüzde 90’ı Hint filmi olur, neyseki site yöneticileri zahmet edip bunları önleyebiliyorlar bir şekilde. Keşke 3 İdiots, Taare Zameen Par ve bir iki sağlam film hariç diğer tüm Hint filmleri temizlense listeden. Titanic’in bile listede olmadığı bir ortamda bu filmler var. :D
Unutmuşum o konuyu. :A

Öyle gerçekten, Hintliler bizden bile beter fanatiklik konusunda. :D

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski