Fi'de Şok Ayrılık!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,936
Puanı
1,061
Aserat yeni bir haber konusu açtı

Fi'de Şok Ayrılık!

1724172_940x531.jpg

PuhuTV'nin sevilen dizisi Fi'de şok ayrılık!

Yapımcılığını Ay Yapım'ın, yönetmenliğini Mert Baykal'ın üstlendiği; başrollerini ise Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür, Berrak Tüzünataç, Büşra Develi ve Osman Sonant'ın paylaştığı yapımda Tülay Günal, bu akşam yayınlanan 7. bölümde karakteri Eti'nin senaryo gereği intihar etmesiyle diziden ayrıldı.

Fi, merakla beklenen yeni bölümüyle şimdi PuhuTV'de!

s-bb43236c1c047cce5acc25aa2b3021a9222b1bac.webp

Orijinal formatta oku

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Ya ben de baş rollerden biri ölecek sandım. Korktum. :D Kadın zaten hastaydı, ölecekti. Bakalım Can Manay nasıl tepki verecek. :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bu dizi şimdi üç kitabı anlatıp bitirecek mi? :D

O gün baktım maşallah 3 kitap da birbirinden kalın, dedim dizisi bitsin de öyle izleyeyim. Kim okuyacak bu kadar sayfayı. :A
Neee sen ve kitap kitap kalınlıgına göre şok olmak :eek: Hani sen 2-3 günde kitap bitiriyordun :A
Daha 3-4 bölüm var ve intiharı sürpriz oldu, şok demek normal. :A
toplu ölüm yaparsak haa zaten dizi bitti mi dicektik :F

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,936
Puanı
1,061
Çok yoruldum bugün, normaldir. :A

Bana çok geliyor o kalın kitaplar, fenalık geçiririm + yorumlar da çok sıkıcı diyorlar. Dizisi de sıkıcı :T: Anlatmış mı oldu şimdi bunlar üç kitabı da? @Aserat
2 kitabı okudum fena değildi. Yani tam yazlık kitaplar iyi kafa dağıtıyor. Şu an 2 ve 3. kitap karışık gidiyor ama kitapla hiç alakası kalmadı. 3. kitap için 3. sezon bekleniyordu ama birkaç bölüm sonra bitecek.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Çok yoruldum bugün, normaldir. :A

Bana çok geliyor o kalın kitaplar, fenalık geçiririm + yorumlar da çok sıkıcı diyorlar. Dizisi de sıkıcı :T: Anlatmış mı oldu şimdi bunlar üç kitabı da? @Aserat
2.sezon biraz sıkcı gibi ama ilk sezon süperdi. Bizim yapım diye demiyorum. Öyle deseydim 2.sezonda müthiş ve ötesi derdim :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
2.sezon biraz sıkcı gibi ama ilk sezon süperdi. Bizim yapım diye demiyorum. Öyle deseydim 2.sezonda müthiş ve ötesi derdim :A
Ay Yapım çökmeye başladı bu sezon, Fi ellerinde patladı. Çarpışma'yı yapamadılar yeni sezona yüklediler. Çukur zaten bir iniyor bir çıkıyor, UTC iyice çöktü falan. :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ay Yapım çökmeye başladı bu sezon, Fi ellerinde patladı. Çarpışma'yı yapamadılar yeni sezona yüklediler. Çukur zaten bir iniyor bir çıkıyor, UTC iyice çöktü falan. :A
Çarpişmayı yazın sizile görüşmek için kapınızı çalacaktık ama sizin kapınıza ihitiyacımız yok :A

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,622
Puanı
1,061
Yakında Kanal D'yi satın alıp sadece kendi dizilerimizi yayınlayacağız kudurun :A