FF Sorgu Odası-Hafta 73-Sorgudaki İsim dreamy

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Ay zaten muhatap oldukları yok bizle doktorların sorun olmaz. :A @mrt-06

Doktorlar dizisi mı etkiledi yok seni? :A
Geçen Instagram'da Doktorlar paylaşımı vardı altta "bu film hangisiydi" yazanlar var... Yeni nesil... :A

Soranlara yüksek yüksek söyledim bir gün kuzenim demez mi AİS'i açsana diye nasıl terledim yalanım açığa çıkacak diye sonra tam o esnada şansa bak elektrik gitti. :eek: Hemen akabınde paintten sahte sonuç belgesi hazırladım. Bak ben nelerle uğraşıyorum. :A @dreamy

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Seksin hayatındaki önemi nedir?

"Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür bir orman gibi kardeşçesine" sözü hakkında kısa bir deneme yazabilir misin rica etsem?

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,643
Puanı
710
Geçen Instagram'da Doktorlar paylaşımı vardı altta "bu film hangisiydi" yazanlar var... Yeni nesil... :A

Soranlara yüksek yüksek söyledim bir gün kuzenim demez mi AİS'i açsana diye nasıl terledim yalanım açığa çıkacak diye sonra tam o esnada şansa bak elektrik gitti. :eek: Hemen akabınde paintten sahte sonuç belgesi hazırladım. Bak ben nelerle uğraşıyorum. :A @dreamy
Duyan da 10 yaşındayım sanacak. :A

Ne :eek:

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,643
Puanı
710
Hemen birlik olmuş doktorlarla. :A Ben hemşir olmak isterdim. :A:A @mrt-06

Sadece birkaç kere izlemeyi nasıl başardın yayınlanmadığı kanal kalmayan diziyi pes. :A
İyi geçinmem lazım doktorlarlarla. :A Sonuçta aynı atmosferi soluyacĞız. :A

Annem izlerken falan denk geliyordum arada. :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Şu araplar tahminen kaç bin yıl sonra evrimini tamamlayacak ve İstanbulu terk edecek? Sence günümüze yamyamlığı taşıdıkları için Araplara minnet duymalıyız?
@DarkLegenD @mrt-06

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...