FF Sorgu Odası-Hafta 70-Sorgudaki İsim Harunnn60

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Fav10 Sorgu Odası'nda yeni hafta!

Odaya 1 hafta aradan sonra forumun hit isimlerinden , başarılı Süper Moderatör'lerinden @Harunnn60 konuk ediyoruz.

En son 22 Mart 2014 konuk olmuştu .Kendisine 1 hafta boyunca bu konudan sorular sorabilirsiniz.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,480
Puanı
1,061
bhnd? demicem çünkü biliyorum :A

neyse psikoloğa gitmeyi düşünüyor musun son zamanlarda çok bozulmuş gibi psikolojin:A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,837
Puanı
1,060
Canım hoşgeldin,hoşlar geldin :A
Bhnd ? :D

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Hakkımda düşüncelerini alayım önce adet cnm :A Biliyoruz ama insan yiende duyunca mutlu oluyor :bhr:

Yurt dışında yaşamak istermisin , Hangi ülke :A @Harunnn60

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Hoşgeldin. Benim hakkımda ne düşünüyorsun? :D Uzun olsun. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Odaya hoşgeldin aşk kuşum. :Z İlk sorumla başlayayım.

Beni ne kadar çok seviyorsun? :A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Canım hoşgeldin,hoşlar geldin :A
Bhnd ? :D
İlk geldiğin zamanlar çok serttin böyle Serhat. :D Hemen aniden sinirleniyordun. Sonradan foruma alışınca birde arkadaş edince daha sakinleştin diye düşünüyorum. :D Yıldırım ile olan diyalogların bir ara güldürmüştü beni. :F Forumda enerjini seviyorum. UTC'yi senle yorumlaşmak çok keyifli senle. :Z Umarım forumda olursun her zaman. :A

Bence kalbin çok temiz ve yakın zamanda mutluluğu bulacaksın. Buna eminim. :Z

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Hakkımda düşüncelerini alayım önce adet cnm :A Biliyoruz ama insan yiende duyunca mutlu oluyor :bhr:

Yurt dışında yaşamak istermisin , Hangi ülke :A @Harunnn60
Hakkında ki düşüncemi çok boş vaktimde derim. :A Senin gibi değerli bir insanı acele yorumlamak yakışmaz bana. :hearteyes:

Yurtdışında valla çok istediğim ülkeler var açıkçaşı ama ben Almanya, Rusya, İngiltere gibi ülkeleri seviyorum. :F
Küçükken enn çok İtalya'yı severdim. :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
En sevdiklerimden bol bol uğraştirici saçma sorular sorarız artık :F @destere nerdesin geeeelll eğlencevar :F @Çiğdem-

BHND? Övvvv beni cnms:bhr: afsdghsadsagh:A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Hoşgeldin. Benim hakkımda ne düşünüyorsun? :D Uzun olsun. :A
Baya eski senle tanışmamız İlk geldiğimde beni takmadın çok gıcık oldum sana sene 2013 twd hakkında bir şeyler yazıyorum beğeni bile yapmıyorsun. :F Neden öyleydin. :F

Sonra 2014-2015*2016 filan iyi gittik yani sorun olmadı. Hep sevdiğim saydığım bir insansın ama arada bazen böyle bir soğuk gibi oluyordun gereksiz yere. o durumlarına anlam veremiyordum. Yani bu yüzden konuşmuş olabilirim senin için. :A Belki kendi yaşantında sıkıntılar olabilir herkesin kolay bir hayatı olacak diye bir şey yok...

Sonra sende beğendiğim özellikler çalışkan olman. kesinlikle bir iş varsa onu yaparsın. :F Ondan sonra hayvan sevgin çok iyi. bende de hayvan sevgisi var. :A Arada capslerin hoşuma gidiyor bu konuda sende benim kadar caps yapmada çok iyisin. :A Komedi dizilerinde çok iyi. :A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
En sevdiklerimden bol bol uğraştirici saçma sorular sorarız artık :F @destere nerdesin geeeelll eğlencevar :F @Çiğdem-

BHND? Övvvv beni cnms:bhr: afsdghsadsagh:A
Sana da gün doğdu. :F

Senle ilişkimiz 5 yıl oldu açıkçası baya yorumlamak lazım. :F Ben ilk geldiğmde seni çok beğeniyordum forumda. gerek cool davranışların gerek böyle yabancı dizilerimizin ortak olması. gerek yardımseverliğin filan. bence geçmişte daha bir cooldun sen. :A Şimdi biraz saldın gibi sanki. :A Yaş kemale erdi sanırım. :A

Neyse şaka bir yana foruma katkın çok kesinlikle ve sende de bir arkadaş canlılığı var bunu sezdim. Bize karşı filan böyle bir arkadaş edinince bağını koparmıyorsun. :A Sonra yabancı dizilerde yardım ediyordun özelden bana. sen iyi bilirsin. :A

Şu gizliliğin filan bazen çok takıyorsun gereksiz yere. :A Şimdi diyeceksin yok ben takmıyorum siz yapıyonuz ama sende gül geç yani bazen 20 kez filan çıkışıyordun bize. :A :A

Neyse hep görmek istediğim kişilerden birisisin forumda. senle iyi bir dostluğumuz var. ve bana değer verdiğini biliyorum. :bhr: sende bana değer veriyorsun. :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Sana da gün doğdu. :F

Senle ilişkimiz 5 yıl oldu açıkçası baya yorumlamak lazım. :F Ben ilk geldiğmde seni çok beğeniyordum forumda. gerek cool davranışların gerek böyle yabancı dizilerimizin ortak olması. gerek yardımseverliğin filan. bence geçmişte daha bir cooldun sen. :A Şimdi biraz saldın gibi sanki. :A Yaş kemale erdi sanırım. :A

Neyse şaka bir yana foruma katkın çok kesinlikle ve sende de bir arkadaş canlılığı var bunu sezdim. Bize karşı filan böyle bir arkadaş edinince bağını koparmıyorsun. :A Sonra yabancı dizilerde yardım ediyordun özelden bana. sen iyi bilirsin. :A

Şu gizliliğin filan bazen çok takıyorsun gereksiz yere. :A Şimdi diyeceksin yok ben takmıyorum siz yapıyonuz ama sende gül geç yani bazen 20 kez filan çıkışıyordun bize. :A :A

Neyse hep görmek istediğim kişilerden birisisin forumda. senle iyi bir dostluğumuz var. ve bana değer verdiğini biliyorum. :bhr: sende bana değer veriyorsun. :A
Sana artık daha cool davranacam:sunglasses: Haklısın saldım kendimi:) Artık sinsi gülüşlere yer yok. Bana çok emoji kullanıyorsun derdin bana yetişmişsin :A Gizlilik konusu "kızmıyorum, gülüyorum, bakıyorum geçiyorum":X Yine yabancı dizimiz var Allah'tan AHS... Yeni sezonunu başlasın bi başlarız:X

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
4 yıldır başımızın etini yne değişmiş olabilir ki o monoton, ibret verici ,sıkıcı , kaknem hayatında;bence 4 yıl önceki konuyu okusak yeterli :A
Bir gün parayı bulacağım o zaman sen beni gör. :A Hayatım sıkıcı değil gayet aksiyon kaos entrika her şey var. :A

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...