FF Sorgu Odası-Hafta 65-Sorgudaki İsim: Menes

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,352
Puanı
1,061
Fav10 Sorgu Odası'nda yeni hafta!

Odada bu haftanın ismi @MEnes

Kendisine 1 hafta boyunca bu konudan sorular sorabilirsiniz.

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Nihayet odaya soru sorabileceğim biri geldi. :A

Enes, öncelikle odaya hoşgeldin. Birkaç sorum olacak. Hafta boyunca aralarda sorarım artık. Klasik soruyla başlayayım.

Benim hakkımda ne düşünüyorsun?

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,166
Puanı
1,061
Hoşgeldin :D
Benim hakkımda ne düşünüyorsun?
Hiç yurt dışında bulundun mu?

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Hoşgeldin odaya Enes. :D

Klasik soruyla başlayayım, benim hakkımda ne düşünüyorsun?

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,092
Puanı
1,060
@MEnes :D Oyy benimm yakışıklımı sorgu odasınamı aldılar ya sorgulayacaklarmıymış :F hoşgeldinn kolay gelsin ablacımm efenim ben çok sevdiğin Leyla ile mecnun dizisini soracağım nasıl izlemeye karar verdin seni izlemeye iten düşünce ne oldu?ve animeleri çok seviyorsun onları ne zamandan beri izliyorsun ilk izlediğin anime neydi vede klasik soru olsun hadi benim hakkımdaki düşüncelerin neler kolay gelsin yakışıklım:D

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Odaya hoşbuldum. Foruma bu ara pek giremiyorum ama odanın ilgi çekici olacağını düşündüğüm için girdim. Değişik soruları bekliyorum. Hepsine cevap vereceğim, çekinmeden sorabilirsiniz. :D Ve tek tek değil de toptan cevaplamayı düşünüyorum, sorular belirli sayıya ulaştıktan sonra. :D

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,352
Puanı
1,061
Odaya hoşbuldum. Foruma bu ara pek giremiyorum ama odanın ilgi çekici olacağını düşündüğüm için girdim. Değişik soruları bekliyorum. Hepsine cevap vereceğim, çekinmeden sorabilirsiniz. :D Ve tek tek değil de toptan cevaplamayı düşünüyorum, sorular belirli sayıya ulaştıktan sonra. :D
Bence daha fazla soru almak ve merakı gidermek için şimdiden cevaplaman daha mantıklı olabilir :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Bence daha fazla soru almak ve merakı gidermek için şimdiden cevaplaman daha mantıklı olabilir :A
Fazla biriktirmicem la en fazla 10 soru biriktiririm. :A Bu konsept sanki daha mantıklı gibi duruyor. Ama diğer türlüsünü de düşünebilirim. Bakalım o zamanki moduma bağlı diyeyim şimdilik. :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Adaşımı sorgu odasına almışlar. :A Benim hakkımda ne düşünüyorsun? Sorusunu sorayım ben de ilk önce. :A

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
@MEnes kardeşim hoşgelmişsin :)

Sana özel senin konudan bahsedelim şu askerlik hakkında genel düşüncelerini biliyorum peki askerlik israildeki gibi erkeklere 3 yıl kadınlara 2.5 yıl olsaydı ne olurdu :A :A

Benim hakkındaki düşüncelerini de isterim ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...