FF Sorgu Odası-Hafta 62-Sorgudaki İsim: kerem (Halef)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,641
Puanı
1,060
Benim hakkımda ne düşünüyorsun @kerem ? :A
Senin hakkında ne mi düşünüyorum...

Öncelikle MS'de tanımıştım seni. Gripin'le gayet iyi şarkılar seçiyordun. MS bitince pek aktif olduğunu görmedim. Sadece birkaç konuda yorumunu gördüm. Yorumlarından yola çıkarsam gayet duygusal biri olduğunu düşünüyorum. Ki bence özünde de sevecen, merhametli be eğlenceli olduğunu düşünüyorum. Yorumlarını da severek okuyorum. Keşke forumda daha da aktif olsan :D

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
1) Kanal D hakkında neler düşünüyorsun?
2) En sevdiğin Kanal D dizileri nelerdir?

@kerem canım süre dolmadan buraya da el at sana zahmet, içimde kalmasın. :bhr: :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,641
Puanı
1,060

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Eski konulara baktım da bazı konular bur hafta değil 10 gün falan açık kalmış :ABence bu konu 3 gün daha açık kalmalı :F
Yöneticilerin tembelliğinden o. :A Neyse ki bizde öyle sorun yok. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,641
Puanı
1,060
1) Kanal D hakkında neler düşünüyorsun?
2) En sevdiğin Kanal D dizileri nelerdir?

@kerem canım süre dolmadan buraya da el at sana zahmet, içimde kalmasın. :bhr: :A
Son saatte soru da gelirmiş :A:A Cevaplarım tabi @Yiğitt cim yeter ki sen iste :A Öncelikle bu soruları senin sorman hiç şaşırtmadı :A

1) Kanal D, eskiden çok kaliteli, prestijli ve boş yayın yapmayan kanallardan biriydi. O dönemler hiç tv izlemesem dahi Pazar sabahı saat 6'da kalkar çizgi film izlerdim. Şimdiki hali pek iç açıcı değil, reyting avcısı olduğunu düşünüyorum.

2) En iyi dizileri de Fatmagulun Suçu Ne, Aşkı Memnu, Öyle Bir Geçer Zaman ki, Yılanların Öcü ve Şeref Meselesi'dir. Her ne kadar izlemesem dahi Yaprak Dökümü, Poyraz Karayel ve Binbir Gece dizilerinin de çok iyi diziler olduğunu düşünüyorum. :D

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Son saatte soru da gelirmiş :A:A Cevaplarım tabi @Yiğitt cim yeter ki sen iste :A Öncelikle bu soruları senin sorman hiç şaşırtmadı :A

1) Kanal D, eskiden çok kaliteli, prestijli ve boş yayın yapmayan kanallardan biriydi. O dönemler hiç tv izlemesem dahi Pazar sabahı saat 6'da kalkar çizgi film izlerdim. Şimdiki hali pek iç açıcı değil, reyting avcısı olduğunu düşünüyorum.

2) En iyi dizileri de Fatmagulun Suçu Ne, Aşkı Memnu, Öyle Bir Geçer Zaman ki, Yılanların Öcü ve Şeref Meselesi'dir. Her ne kadar izlemesem dahi Yaprak Dökümü, Poyraz Karayel ve Binbir Gece dizilerinin de çok iyi diziler olduğunu düşünüyorum. :D
Yılanların Öcü, Show TV dizisiydi canım. :bhr: :A

Ay Yapım ile barışıp efsane işlere imza atacağız inşallah. Bu aralar Vatanım Sensin bayağı seviliyor, yine öyle işler lazım. :D

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,641
Puanı
1,060
Yöneticilerin tembelliğinden o. :A Neyse ki bizde öyle sorun yok. :A
Tembellik değil rahatlık :A:A Sen de sal biraz kendini :A

Yılanların Öcü, Show TV dizisiydi canım. :bhr: :A

Ay Yapım ile barışıp efsane işlere imza atacağız inşallah. Bu aralar Vatanım Sensin bayağı seviliyor, yine öyle işler lazım. :D
Yılan Hikayesi demek istemiştim. Ha Kuzey Güney'i de unuttum bu arada :A

Sorması ayıp neden Ay Yapım'la bozuksunuz? :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

Vallahi kimse bilmiyor, eskiden her sezon 1-2 dizi yapan ve o dizilerle ortalığı sallayan ikili dizi yapmıyor. :( Kuzey Güney bir ara PT2'ye atıldı, bazıları ondan olduğunu söylüyor. Bazıları yurt dışı satışlarını Kanal D kendisi yapıyor diye anlaşamıyorlar diyor. Net bilgi yok. :(

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061

Kendimi millet vekili gibi hissediyorum. Hoşuma gidiyor. :A Şaka bir yana arkadaşı cumadan beri bekletiyorum hoş değil. :D

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,641
Puanı
1,060
Vallahi kimse bilmiyor, eskiden her sezon 1-2 dizi yapan ve o dizilerle ortalığı sallayan ikili dizi yapmıyor. :( Kuzey Güney bir ara PT2'ye atıldı, bazıları ondan olduğunu söylüyor. Bazıları yurt dışı satışlarını Kanal D kendisi yapıyor diye anlaşamıyorlar diyor. Net bilgi yok. :(
Kuzey Güney'in PT2'ye alınmasından bende hiç hoşnut değildim. Ama bence birlikte dizi yapsalar kanala derman olur gibi :A Çok mu muhtaçsınız ay yapıma? :A

Kendimi millet vekili gibi hissediyorum. Hoşuma gidiyor. :A Şaka bir yana arkadaşı cumadan beri bekletiyorum hoş değil. :D
Tamam ya konu 700 mesaja ulaşsın bari :A
Öğleden sonra açarsın konuyu zaten :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Kuzey Güney'in PT2'ye alınmasından bende hiç hoşnut değildim. Ama bence birlikte dizi yapsalar kanala derman olur gibi :A Çok mu muhtaçsınız ay yapıma? :A

Tamam ya konu 700 mesaja ulaşsın bari :A
Öğleden sonra açarsın konuyu zaten :A
Değiliz tabi ki, O3 ile kankayız biz zaten. :bhr: O yetiyor bize, zaten Arka Sokaklarımız var bir de. İç yapımımız D Yapım da 3 dizi hazırlıyor sezona, daha nolsun? :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,641
Puanı
1,060
Değiliz tabi ki, O3 ile kankayız biz zaten. :bhr: O yetiyor bize, zaten Arka Sokaklarımız var bir de. İç yapımımız D Yapım da 3 dizi hazırlıyor sezona, daha nolsun? :A
Sevdanın Bahçesi, Hayati ve Diğerleri, Tutsak, Ver Elini Aşk, Kızlarım İçin, Gülizar, Dostlar Mahallesi sadece bu sezonda elinizde patlayanlar. Şuan sadece SBA'yı beğeniyorum. :A Ay Yapıma muhtaçsınız tabi ki :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Sevdanın Bahçesi, Hayati ve Diğerleri, Tutsak, Ver Elini Aşk, Kızlarım İçin, Gülizar, Dostlar Mahallesi sadece bu sezonda elinizde patlayanlar. Şuan sadece SBA'yı beğeniyorum. :A Ay Yapıma muhtaçsınız tabi ki :A
Gülizar elde patlamadı yalnız, dünkü reytinglere davet ediyorum seni. :A Ay Yapım gelirse kabul ederiz, istemezse kendi kaybeder o ayrı. :A

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...