FF Sorgu Odası-Hafta 51-Sorgudaki İsim: gözlemci

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kvp-medya

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,227
Puanı
700
Hangi kanaldan başlayalım ? yoksa bütün genel diziler itibariyle mi soruyordun :D
işte türkiye'de ki tüm dizileri yayınlama imkanın olsaydı hangi dizileri yayınlardın

yani şöyle
perşembe
20.00 kurtlar vadisi pusu
23.15 bir dizi

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
işte türkiye'de ki tüm dizileri yayınlama imkanın olsaydı hangi dizileri yayınlardın

yani şöyle
perşembe
20.00 kurtlar vadisi pusu
23.15 bir dizi
Bir kere öncelikle 19.30 da yayına girer 30 dakika özet verir 20.00 da yeni bölüme girerdim

Pazartesi : 2 dizi ikiside peş peşe olurdu misal perşembe kurtlar vadisi pusu peşinden 22.20 de kocamın ailesi hani bir taraf totali alırken diğer dizi ile de ab yi alırdım :D hepsii çok uzun aga yaa :D

Başka sorun var mı?

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Onun ne odluğunu ben bile tam çözemedim heralde gözetleyen kişidir ama ben foruma girerken aklımda şu vardı reytingleri analiz etmek vardı da nerde oo günler artık reytingle falan işim kalmadı sadece bakarım yeter eskiden acaip gözlemler ve yorumlardım :D @Yiğitt

Sinopluyum :)
en sevdiğim şehir Muğla ve Çanakkale
en sevdiğim ülke; kendi ülkem ama bunun dışında fransa da süper bence hele ki Eyfel kulesi :)
En sevdiğim yemek klasik tavuk-pilav-nohut ama hindi döner favorimdir :)
İçecek kola ama zayıflamaya başladıktan beri yani 2 senedir hiç ama hiç içmedim bu yüzden soda karpuzlu ;)
En çok orkideyi severim fakat pahalı diye vazgeçer lavanta alırım :D sevdiğime ise karagül ;)

Senide öyle ahım şahım tanımam ama şöyle özetlemem gerekirse iyi birisin bana karşı bir hatanı veya tavrını görmedim ,senaryolarda sıkça kaçırıyor oldun beni bu aralar :A ama olsun heyecan katıyorsun . Sende Kurtlar Vadisi zileyenlerden birisin ama gözlemlediğim kadarıyla öyle kritik fanlardan değilsin... Severim seni bilmiyorum kaç yaşındasın nerelesin tek bildiğim ismin başka birşey bilmiyorum hakkında ama iyi birisin genelde :) Sana senaryo gereği en son birşeyler yaapcam :A bunun böyle gitmeyeceğinin farkındasındır :D

Kişisel olarak iyi bir kız ama yaşı gereği benden büyük birisi gerçi artık yaşlarda problem olmuyor ama cevabım hayır olurdu ya da şöyle söyleyeyim çiğdem etmez o kız çünkü ben etmiş olsaydım onunda cevanı hayır olurdu :D Gerçi kabul etseydim bir başkası tarafından baya hırpalanırdım heralde :A

Konuştum konuştumda herşey bende yanii kimseye dökmedim elemimi kederimi :D Sana da anlatırmıyım bilmiyorum gerçi bir ara dökmüş olabilirim forumda ama kimse senden bahsettiğimi anlamamıştır :-)

Aaa @Çiğdem- dn iyisini mi bulcan hem cok yakisirsiniz :bhr:

eros

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,439
Puanı
559
Benim hakkımda ne düşünüyorsun?
Hayatın'da hiç sana iftira atan oldumu?
Yaşam programlarından hangilerinin izliyorsun ?

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Bende 40 diyorum 40 ıma kadar yaşarım sonra evlenir çoluk çocuğa karışırım :)

Başka sorunuz yok mu?
Anladim bakalim olgun seven kadinlar peşine düşer artikin :)

Bir ünlünün yerinde olma şansı verilse bu kim olurdu :A

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Anladim bakalim olgun seven kadinlar peşine düşer artikin :)

Bir ünlünün yerinde olma şansı verilse bu kim olurdu :A
Ahahah belki gencini buluruz :p belli olmaz hiçbirşey :D

O ünlü mutlaka Brad Pit olurdu :D sebebi adam yakışıklı ilgi çekici daha ne olsun :D Ama kendim olmaktan mutluyum :bhr:

Sıradaki sorunu alıyım? :)

@gözlemci agam benim hakkımda ne düşünüyorsun :)
Öncelikle merhaba, Sen çok iyi bir arkadaşsın ,forumda bana karşı bir saygısızlığını görmedim . çok fazla etkin olduğunu görmedim ,fazla takılmıyorsun sanırım forumda , yada yorum yapmıyorsun :) Seninlen ortak dizimiz bildiğim kadarıyla Arka Sokaklar olsa gerek,sende diziyi izleyenlerden birisin :) Seni severim,kardeşim gibi görürüm ,forumunda sevdiği kişilerdensindir :)

Benim hakkımda ne düşünüyorsun?
Hayatın'da hiç sana iftira atan oldumu?
Yaşam programlarından hangilerinin izliyorsun ?
Merhabalar, Seni çok iyi tanıyorum nerelisin naparsın bilirim :) Forumdaki en iyi kişilerden birisin, yorumlarını takip ederim, iyi hoş ve kaliteli yorumlar yaaprsın fakat bu arada kayboldun normalde seninlen çok sık karşılaşırdık forumda ama göremedim :) Ayrıca forumunda seni sevdiğini biliyorum, iyi ki tanışmışım dediğim kişilerdensin kardeşim gibisin , Sanırım sende bu sene üniversite hazırlığı olan kişilerdensin,Dilerim kazanırsın ,Allah yardımcınız olsun, Seni çok severim bilirsin , Bilmem duygular karşılık mı? :)

Evet hemde çok büyük bir iftira atılmıştı tam 10 küsür yıl önce da halende unutmam,unutamam!! O yaştaki çocuk naısl yapabilirdi onu yanii bilmiyorum o iftira hep tokat izi gibi gelmiştir benimle...

Yaşam programı olarak anlamadım ama Zahide Yetiş'in programını izliyorum ve Esra Harmanda'nun sunduğu İyi Fikir favorilerim arasında ))

Son düzenleme:

eros

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,439
Puanı
559

O ünlü mutlaka Brad Pit olurdu :D sebebi adam yakışıklı ilgi çekici daha ne olsun :D Ama kendim olmaktan mutluyum :bhr:

Öncelikle merhaba, Sen çok iyi bir arkadaşsın ,forumda bana karşı bir saygısızlığını görmedim . çok fazla etkin olduğunu görmedim ,fazla takılmıyorsun sanırım forumda , yada yorum yapmıyorsun :) Seninlen ortak dizimiz bildiğim kadarıyla Arka Sokaklar olsa gerek,sende diziyi izleyenlerden birisin :) Seni severim,kardeşim gibi görürüm ,forumunda sevdiği kişilerdensindir :)

Merhabalar, Seni çok iyi tanıyorum nerelisin naparsın bilirim :) Forumdaki en iyi kişilerden birisin, yorumlarını takip ederim, iyi hoş ve kaliteli yorumlar yaaprsın fakat bu arada kayboldun normalde seninlen çok sık karşılaşırdık forumda ama göremedim :) Ayrıca forumunda seni sevdiğini biliyorum, iyi ki tanışmışım dediğim kişilerdensin kardeşim gibisin , Sanırım sende bu sene üniversite hazırlığı olan kişilerdensin,Dilerim kazanırsın ,Allah yardımcınız olsun, Seni çok severim bilirsin , Bilmem duygular karşılık mı? :)

Evet hemde çok büyük bir iftira atılmıştı tam 10 küsür yıl önce da halende unutmam,unutamam!! O yaştaki çocuk naısl yapabilirdi onu yanii bilmiyorum o iftira hep tokat izi gibi gelmiştir benimle...

Yaşam programı olarak anlamadım ama Zahide Yetiş'in programını izliyorum ve Esra Harmanda'nun sunduğu İyi Fikir favorilerim arasında ))
Tabikide karşışlıklı,seviliyorsun abi.:)

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060

Sevdiğin kız deli dolu sigara alkol uyusturucu kullaniyor cevresine çok kötü davraniyor sanada herkesin icinde kötü davraniyor yalnizken neler neler yapiyosunuz :A
Napardin ? :)

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Sevdiğin kız deli dolu sigara alkol uyusturucu kullaniyor cevresine çok kötü davraniyor sanada herkesin icinde kötü davraniyor yalnizken neler neler yapiyosunuz :A
Napardin ? :)
Yalnızken ağzını burnunu bi güzel düzeltirim :A
Bana öyle birşey yaapcak kişiyi ben yanımda çanta diye mi taşıyacam :D

Diğer sorunu alayım içinde kalmasın herşeye cevap vericeğim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...