FF Sorgu Odası-Hafta 50-Sorgudaki İsim: Maskeli Fedai

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
50.hafta konuğu @Maskeli Fedai sorular alalım. :)

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Benim hakkımda ne düşünüyorsun? :X

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Benim hakkımda ne düşünüyorsun? :A Hiç iyi şeyler düşünmediğini düşünüyorum. :F

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Vay hoşgeldin sorgu odasına aga. :D

Benim hakkımda ne düşünüyorsun?

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Klasik sorudan başlayalım, benim hakkımda ne düşünüyorsun? :)

china_shangai

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
31,942
Puanı
859
Vay hosgeldin kardesim ben nasil.biriyim senin gozunde:)

RüzgarGülü

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,337
Puanı
561
Odaya hoşgeldin :)

Benim hakkımda ne düşünüyorsun ?
Hangi takımlısın ve takımının bu yıl ki durumu hakkında ne düşünüyorsun ? :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Benim hakkımda ne düşünüyorsun? :D (Uzun yorum isterim aga. :bhr: )

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Seninle pek konuşmadık ama reyting yorumların falan güzel.Taraflı yorum yapmıyorsun.Editör de oldun.Çok başarılısın.İnşallah ilerde mod olursun :)

Seninle survivor konularında tanıştık.Aslında iyi anlaşıyorduk ama aramızda siyasetten dolayı bazu tatsızlıklar yaşandı.Banlandım falan.Bir daha siyaset yüzünden tartışmayalım.Birde açtığın konular sürekli kilitleniyor.Biraz daha haber kaynakların seçici olsun :A

Seninle de pek konuşmadık.Hadise hayranısın.Ayrıca reyting tahminleri konun vardı bir ara açıldı ama sonra yok oldu.Tekrar başlamasını bekliyoruz :D

Benim hakkımda ne düşünüyorsun? :A Hiç iyi şeyler düşünmediğini düşünüyorum. :F
Seni pek sevmem ama yinede iyi birisin.Sevdaluk hayranlığın dillere destan.çBence o diziden kurtul artık sonuçta alt tarafı bir dizi ve tutmayınca bitti.Kanal D yi dizilerini bitirdiği için sevmiyorsun :A

Fenerbahçelisin bir ara yok oldun iyice meraklandık hatta seninle ilgili konu bile açıldı :F neyse ki yine döndün.Sakın bir daha bizi bırakıp gitme :A

Vay hoşgeldin sorgu odasına aga. :D

Senin hakkında ne düşündüklerimi bilirsin.İyi bir dostsun.Kardeşsin seni severim.Foruma ilk geldiğinde seninle ilk tanışanlardan biriydim.Galatasaraylısın aynı benim gibi :bhr: Mod oldun görevi layıkıyla yerine getirdiğini düşünüyorum.Survivor konularında nice 753 lere :F

Seni severim aga.Vadicisin ama yorum konularında pek göremiyoruz seni :D Haxball de iyi oynuyorsun.Sende benimle bir ara dalga geçmiştin unutmadım onu :T:

Klasik sorudan başlayalım, benim hakkımda ne düşünüyorsun? :)
Forumda son dönemde çabuk parladın bir anda.Editörlüğe kadar gidiyorsun.Galip Derviş hayranısın.Sende Kanal D ye karşı sinirlisin dizilerini bitirdiği için :A

Senide pek tanımıyorum ama izlediğin diziler yayından kaldırılıyor.Sende her diziyi izleme :A

Benim hakkımda ne düşünüyorsun @Maskeli Fedai :bhr:
İyi birisin.Meryem hayranısın.Herksin mesajını beğenirsin birde her zaman mesajlarına @Çiğdem- i etiketlersin :A

Son düzenleme:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Aradan laf etmeden geçmiyorsun bakıyorum da. :A
Adın nedir? :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Seninle pek konuşmadık ama reyting yorumların falan güzel.Taraflı yorum yapmıyorsun.Editör de oldun.Çok başarılısın.İnşallah ilerde mod olursun :)

Seninle survivor konularında tanıştık.Aslında iyi anlaşıyorduk ama aramızda siyasetten dolayı bazu tatsızlıklar yaşandı.Banlandım falan.Bir daha siyaset yüzünden tartışmayalım.Birde açtığın konular sürekli kilitleniyor.Biraz daha haber kaynakların seçici olsun :A

Seninle de pek konuşmadık.Hadise hayranısın.Ayrıca reyting tahminleri konun vardı bir ara açıldı ama sonra yok oldu.Tekrar başlamasını bekliyoruz :D

Seni pek sevmem ama yinede iyi birisin.Sevdaluk hayranlığın dillere destan.çBence o diziden kurtul artık sonuçta alt tarafı bir dizi ve tutmayınca bitti.Kanal D yi dizilerini bitirdiği için sevmiyorsun :A

Fenerbahçelisin bir ara yok oldun iyice meraklandık hatta seninle ilgili konu bile açıldı :F neyse ki yine döndün.Sakın bir daha bizi bırakıp gitme :A

Senin hakkında ne düşündüklerimi bilirsin.İyi bir dostsun.Kardeşsin seni severim.Foruma ilk geldiğinde seninle ilk tanışanlardan biriydim.Galatasaraylısın aynı benim gibi :bhr: Mod oldun görevi layıkıyla yerine getirdiğini düşünüyorum.Survivor konularında nice 753 lere :F

Seni severim aga.Vadicisin ama yorum konularında pek göremiyoruz seni :D Haxball de iyi oynuyorsun.Sende benimle bir ara dalga geçmiştin unutmadım onu :T:

Forumda son dönemde çabuk parladın bir anda.Editörlüğe kadar gidiyorsun.Galip Derviş hayranısın.Sende Kanal D ye karşı sinirlisin dizilerini bitirdiği için :A

Senide pek tanımıyorum ama izlediğin diziler yayından kaldırılıyor.Sende her diziyi izleme :A

İyi birisin.Meryem hayranısın.Herksin mesajını beğenirsin birde her zaman mesajlarına @Çiğdem- i etiketlersin :A
Sağol çok iyisin. :D Ben seni severim aslında kırdın kalbimi. :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...