FF Sorgu Odası-Hafta 49-Sorgudaki İsim: aserat54

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tzira

Emekli
Reaksiyon puanı
2,714
Puanı
280
@aserat54 , blogunu da takip ettiğim için soruyorum: Bu kadar diziyi ve filmi bir arada takip edecek kadar boş zamanı nasıl buluyorsun, daha doğrusu hepsini takip edip üzerine bir de uzun uzun yorumlar yapabilmeyi nasıl başarıyorsun? :D

Bir de sorulmazsa olmuyor sanırım: Hakkımdaki düşüncelerin neler? :p

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
@aserat54 , blogunu da takip ettiğim için soruyorum: Bu kadar diziyi ve filmi bir arada takip edecek kadar boş zamanı nasıl buluyorsun, daha doğrusu hepsini takip edip üzerine bir de uzun uzun yorumlar yapabilmeyi nasıl başarıyorsun? :D

Bir şekilde bulmaya çalışıyorum işte, özel bir şey yok... :)

Gerçekten başarılı birisin. Ekşi'deki Galip Derviş yorumlarını severek takip ediyorum, ama burada çok da aktif değilsin galiba. Bu yüzden de geri planda kalıyorsun, umarım bir gün sen de dikkat çekersin. Başarılarının devamını dilerim... :)

Patronlarinda en cömertligin ne demek lo :) :)
Ben bi ara favori olmustum ama banlaninca gitmisti ondan sonrada hiç olmadim bundan sonrada beni yapmazlar galiba :)
Saol :bhr:

Sıradaki sorum :
Ilk kac yasinda öpüştün :A
Ilk sevgilin kaç yaşındaydi ?​
Çiğdem'in Zoraki Evliliği'nden 15 bin TL kaldırıyorum, onu diyorum... :)

Özel konulara ise şimdilik girmiyorum, burada konuşulacak şeyler değil bunlar. Kusura bakma... :)

kvp-medya

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,227
Puanı
700
Yaşın kaç ?
En sevdiğin dizi ne ?
En sevdiğin ve sevmediğin tv kanalı ?

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Yaşın kaç ?
En sevdiğin dizi ne ?
En sevdiğin ve sevmediğin tv kanalı ?​
29. Aramızda Kalsın ve Galip Derviş'i diğerlerinden biraz daha fazla seviyorum. En sevdiğim kanal (yayın politikası nedeniyle) Star, en nefret ettiğim kanal ise (güzelim dizilere yazık etmesi nedeniyle) Kanal D... :)

Ben şimdi yatacağım, ama lütfen sorularınızı sormaya devam edin. Hepsine yarın sabah yanıt vereceğim, umarım ilgi büyük olur. Iyi geceler herkese... :)

eros

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,439
Puanı
559
Benim hakkımda ne düşünüyorsun?

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Klasik soru Benim hakkımda ne düşünüyorsun :)
Çok tanışmışlığımız yok, ama sen de başarılı bir üyesin. Favori Üye olarak bunu da kanıtladın zaten. Başarılarının devamını dilerim... :)

Benim Hakkımda ne düşünüyorsun ?​
Seninle de çok samimi değiliz, ancak konu KVP olunca bütün sular duruyor sende. Böyle fanlıj az kişide olur. Darısı Favori Üye'liğe artık... :)

Benim hakkımda ne düşünüyorsun?​
Yorumların gayet güzel, samimi bir üyesin. İntikam'ı da hala unutamıyorsun galiba. Konuların da iyi. Başarılarının devamını dilerim senin de... :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Hayırlı olsun @aserat54 .:D

İlk sorumu sorayım.:D Benim hakkımda Ne Düşünüyorsun.:D

Birde soruları cevaplayınca etiketlesen süper olur çünkü bildirim gitmiyor mobil olduğundan her halde.:(

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061

Birde soruları cevaplayınca etiketlesen süper olur çünkü bildirim gitmiyor mobil olduğundan her halde.:(
Çok samimi olduğumuz birisin. KA ve AK atışmalarınızı bile seviyorum. Editörlükte gayet başarılısın, konu ve yorumların gayet iyi. Birçok ortak noktamız var. Başarılarının devamını dilerim @sokak sanati... :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

Çok samimi olduğumuz birisin. KA ve AK atışmalarınızı bile seviyorum. Editörlükte gayet başarılısın, konu ve yorumların gayet iyi. Birçok ortak noktamız var. Başarılarının devamını dilerim @sokak sanati... :D

Çok teşekkür ederim iyi düşüncelerin için.:bhr: Ben sen hakkımdaki düşünceleri söyelmiyorum tabi.:A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Çok teşekkür ederim iyi düşüncelerin için.:bhr: Ben sen hakkımdaki düşünceleri söyelmiyorum tabi.:A
Sorgu Odası'na girince seni de görürüz elbet... :A

Gerçekten çok başarılı bir üyesin sen de. Mesela ikimiz de Gültepe'ye bayılıyorduk. Onun haricinde açtığın konular, attığım yorumlar ve sesin de gayet güzel. Başarılarının devamını dilerim senin de... :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Sorgu Odası'na girince seni de görürüz elbet... :A

Gerçekten çok başarılı bir üyesin sen de. Mesela ikimiz de Gültepe'ye bayılıyorduk. Onun haricinde açtığın konular, attığım yorumlar ve sesin de gayet güzel. Başarılarının devamını dilerim senin de... :)

Ben girdim çıktım yeni nesilde sıra.:A

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Seninle de öyle çok görüşmüşlüğümüz yok, ama sen de görevini gayet iyi yapıyorsun. Açtığın konular gayet iyi, başarılarının devamını dilerim... :)

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060

Bir şekilde bulmaya çalışıyorum işte, özel bir şey yok... :)

Gerçekten başarılı birisin. Ekşi'deki Galip Derviş yorumlarını severek takip ediyorum, ama burada çok da aktif değilsin galiba. Bu yüzden de geri planda kalıyorsun, umarım bir gün sen de dikkat çekersin. Başarılarının devamını dilerim... :)

Patronlarinda en cömertligin ne demek lo :) :)
Ben bi ara favori olmustum ama banlaninca gitmisti ondan sonrada hiç olmadim bundan sonrada beni yapmazlar galiba :)
Saol :bhr:

Sıradaki sorum :
Ilk kac yasinda öpüştün :A
Ilk sevgilin kaç yaşındaydi ?​
Çiğdem'in Zoraki Evliliği'nden 15 bin TL kaldırıyorum, onu diyorum... :)

Özel konulara ise şimdilik girmiyorum, burada konuşulacak şeyler değil bunlar. Kusura bakma... :)
Anladim :)
Cömert olcam tabi cömert olmazsam ortalik pompye kalir :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Anladim :)
Cömert olcam tabi cömert olmazsam ortalik pompye kalir :A
Haklısın... :F

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
ayın en favorisi olmak nasıl gidiyor.:D
Güzel gidiyor, tepkiler gayet iyi. Hele de 2. ayımda Ayın En Favori Üyesi olmak bambaşka... :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...