FF Sorgu Odası-Hafta 47-Sorgudaki İsim: ozgur2113

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Beni Böyle Sev hakkında ne düşünüyorsun

Seksenler hakkında ne düşünüyorsun

Zengin kız Fakir Oğlan hakkında ne düşünüyorsun

Doksanlar hakkında ne düşünüyorsun

Yeşil Deniz hakkında ne düşünüyorsun

Bir Yusuf masalı hakkında ne düşünüyorsun

Hayat Ağacı hakkında ne düşünüyorsun

Güzel Köylü hakkında ne düşünüyorsun

Reaksiyon hakkında ne düşünüyorsun

Aramızda Kalsın hakkında ne düşünüyorsun

Medcezir hakkında ne düşünüyorsun

Kocamın Ailesi hakkında ne düşünüyorsun

Karagül hakkında ne düşünüyorsun

O Hayat benim hakkında ne düşünüyorsun

Kiraz Mevsimi hakkında ne düşünüyorsun

Emanet hakkında ne düşünüyorsun

Kertenkele hakkında ne düşünüyorsun

Beyaz Karanfil hakkında ne düşünüyorsun

Bana Artık Hicran De hakkında ne düşünüyorsun

Benim Adım Gültepe hakkında ne düşünüyorsun

Küçük Ağa hakkında ne düşünüyorsun

Arka Sokaklar hakkında ne düşünüyorsun

Urfalıyam Ezelden hakkında ne düşünüyorsun

Güllerin Savaşı hakkında ne düşünüyorsun

Yılanların Öcü hakkında ne düşünüyorsun

Ahh Neriman hakkında ne düşünüyorsun

Fatih Harbiye hakkında ne düşünüyorsun

Güldür Güldür hakkında ne düşünüyorsun

Arkadaşım Hoşgeldin hakkında ne düşünüyorsun

Knala D hakkında ne düşünüyorsun

Atv hakkında ne düşünüyorsun

Star Tv hakkında ne düşünüyorsun

Fox Tv hakkında ne düşünüyorsun

Galatasaray hakkında ne düşünüyorsun

Fener Bahçe hakkında ne düşünüyorsun

Beşiktaş hakkında ne düşünüyorsun

Konya Spor hakkında ne düşünüyorsun

Kocaeli Spor hakkında ne düşünüyorsun

Recep tayiip Erdoğan hakkında ne düşünüyorsun

Selahttin Demirtaş hakkında ne düşünüyorsun

İstanbul hakkında ne düşünüyorsun

Kocaeli hakkında ne düşünüyorsun

Ankara hakkında ne düşünüyorsun

Burdur hakkında ne düşünüyorsun

İzmir hakkında ne düşünüyorsun

Mekke hakkında ne düşünüyorsun

Medine hakkında ne düşünüyorsun

Gaziantep hakkında ne düşünüyorsun

Şanlıurfa hakkında ne düşünüyorsun

Paris hakkında ne düşünüyorsun

Newyork hakkında ne düşünüyorsun

Anlantik Okyonus hakkında ne düşünüyorsun

Hin Okyonusu hakkında ne düşünüyorsun

Galaksiler hakkında ne düşünüyorsun

Evren hakkında ne düşünüyorsun

Osmanlı hakkında ne düşünüyorsun

Milat hakkında ne düşünüyorsun

Hicret hakkında ne düşünüyorsun

Sıla hakkında ne düşünüyorsun

Ateistler hakkında ne düşünüyorsun

Kopyala yapıştır yaptım 2 soru fazladan ekledim.:F
Beni Böyle Sev'in ilk bölümüne Zeynep Çamcı için bakmak istiyordum ve izledim. Ve çok sevdim, çok sıcak bir dizi dedim. Dizinin yeni bölümlerini izlemiyorum ama yazın muhakkak tekrarlarından bitiriyordum o sezonu. :D

Seksenler'i çok az izlemişimdir. :D Güzel bir dizi ama devamlı izleyeceğim bir iş değil. :D

Zengin Kız Fakir Oğlan'ın da ilk sezonunu izlemiştim güzel dizi hala denk geldikçe bakarım. :D

Doksanlar'ı hiç sevememiştim. :D

Yeşil Deniz'in dün tekrarına baktım biraz Öykü Çelik, Melis Babadağ ve Burak Serdar sevdiğim oyuncular onlar için baktım. Sıcak bir dizi olmuş. :D

bir Yusuf Masalı'nı hiç izlemedim ama Nur Erkul çok güzeldi orada. :F

Hayat Ağacı bu sezonun en iyi dizilerinden biri bence. Kadro ve senaryo çok iyi ama malesef az izleniyor.

Güzel Köylü'yü Berk için yazın izledim ama devamlı izleyeceğim dizi değil. :D

Reaksiyon, ilk bölümüne biraz baktım ama fazla beğenmemiştim. Yılın dizisi denildi ama fazla bir özelliğini göremedik Karadayı karşısında. :A

Aramızda Kalsın'ı geçen sezon İntikam ve Boynu Bükükler bitince izledim Binnur Kaya süper bir oyuncu ama bu sezon düşüş yaşıyor. :A

Medcezir'in ilk sezonunu seviyordum şimdi bölümleri izlerken sıkılıyorum. :D

Kocamın Ailesi yazın başladım izlemeye ilk bölümünü sevmemiştim ama yönetmen değişikliği iyi geldi. :D Bu sezon başlayan en iyi dizilerden. :D Seninle de ortak dizimiz. :D

Karagül, annemin dizisi. :D Benim de ilk sezonu ve geçen sezon izlediğim dizilerden biri ama şimdi arada sırada bakıyorum. :D az dizi izliyorum. :D

O Hayat Benim'i bu sezon izlemiyorum.

Kiraz Mevsimi süper bir dizi. Gençlik dizilerini hep sevmişimdir. :D

Emanet'in ilk bölümünü izledim ama devamı doğru düzgün gelmedi. Okul açılınca sadece belli dizileri izliyorum.

Kertenkele'ye dün biraz baktım ama benlik bir dizi değil. Beyaz Karanfil'i hiç izlemedim.

Hicran'a yazık oldu. :( Aslı döktürüyordu dizide.
Benim Adım Gültepe de yazık edilen bir dizi.

Küçük Ağa, bir türlü sevemedim. :A

Arka Sokaklar, yılların dizisi eskiden tekrarlarını izlerdim. :D

Urfalıyam Ezelden2in ilk bölümüne baktım sadece. :D

Güllerin Savaşını yazın hep izledim. Damla'm döktürüyor dizide. :D

Yılanların Öcü ve Ah Neriman'a çok az baktım. Ah Neriman güzel diziydi. Fatih Harbiye'yi bu sezon izlemiyorum çok sıktı. :D

Güldür Güldür'ü seviyorum. :D Diğer kanallarda çok az izleniyordu bu sezon devleşti resmen. :D

Arkadaşım Hoşgeldin'i çok seviyorum geçen sezondan beri izliyorum. :D

Kanal D bizde en çok izlenen kanaldır ama artık sevmiyorum. Dizilere sahip çıkmıyor.

atv'yi Karadayı dışında fazla sevmiyorum. :D

Star'ı da fazla sevmiyorum şuan bir tek Gönül İşleri ve Medcezir'i izliyorum Star'da. :D

FOX'ta izlediğim çok dizi var. :D Fanlık derecesinde değil ama Kanal D ve FOX'a sempatim var en sevdiğim iki kanal. :D

Galatasaray'lıyım. :D Fanatik olmasam da takip ediyorum. :D

Fener'den nefret ederim. :D

Beşiktaşı değil ama Çarşı'yı severim. :D

Konya ve Kocaeli spor hakkında hiçbir şey düşünmüyorum. :D

Recep Tayyip Erdoğan'ı sevmiyorum. Daha doğrusu siyasetle fazla ilgilenmiyorum ama sevmiyorum da.

Selahattin Demirtaş'ı buralarda birkaç kere görmüştüm fakat onunla da pek ilgim yok. :D

İstanbul'u çok seviyorum. Diyarbakır'dan taşınsam ya İstanbul'u ya da Anakara'yı seçerim.

İzmir'i de çok severim geçen yaz gitmiştim.

Kocaeli güzel bir şehir 1 kere gitmiştim. Burdur hakında bir şey düşünmüyorum. :D

Mekke, Medine görmek istediğim yerler.

Antep ve Şanlıurfa güzel yerler. :D Her yaz Mersin'e giderken muhakkak Urfa ve Gaziantep'e uğruyoruz güzel şehirler. :D

Paris ve New York'u görmeyi çok istiyorum. :D

Okyanuslar hakkında bir şey düşünmüyorum. :D

Galaksiler ve evren hakkında bir şey düşünmüyorum takılsınlar işte. :D

Osmanlı'yı çok merak ediyorum o zamanda yaşamak isterdim. :D

Milat ve Hicret hakkında ne düşünüyorum bilmiyorum. :D

Sıla hakkında düşündüklerimi yazmıştım en sevdiğim kadın şarkıcı.

Ateistler hakkında bir şey düşnümüyorum karşıyım ama herkesin görüşüne saygı duymalıyım. Bizim okulda da üst sınıflarda var öyle. :D

Bitti nihayet. :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Beni Böyle Sev'in ilk bölümüne Zeynep Çamcı için bakmak istiyordum ve izledim. Ve çok sevdim, çok sıcak bir dizi dedim. Dizinin yeni bölümlerini izlemiyorum ama yazın muhakkak tekrarlarından bitiriyordum o sezonu. :D

Seksenler'i çok az izlemişimdir. :D Güzel bir dizi ama devamlı izleyeceğim bir iş değil. :D

Zengin Kız Fakir Oğlan'ın da ilk sezonunu izlemiştim güzel dizi hala denk geldikçe bakarım. :D

Doksanlar'ı hiç sevememiştim. :D

Yeşil Deniz'in dün tekrarına baktım biraz Öykü Çelik, Melis Babadağ ve Burak Serdar sevdiğim oyuncular onlar için baktım. Sıcak bir dizi olmuş. :D

bir Yusuf Masalı'nı hiç izlemedim ama Nur Erkul çok güzeldi orada. :F

Hayat Ağacı bu sezonun en iyi dizilerinden biri bence. Kadro ve senaryo çok iyi ama malesef az izleniyor.

Güzel Köylü'yü Berk için yazın izledim ama devamlı izleyeceğim dizi değil. :D

Reaksiyon, ilk bölümüne biraz baktım ama fazla beğenmemiştim. Yılın dizisi denildi ama fazla bir özelliğini göremedik Karadayı karşısında. :A

Aramızda Kalsın'ı geçen sezon İntikam ve Boynu Bükükler bitince izledim Binnur Kaya süper bir oyuncu ama bu sezon düşüş yaşıyor. :A

Medcezir'in ilk sezonunu seviyordum şimdi bölümleri izlerken sıkılıyorum. :D

Kocamın Ailesi yazın başladım izlemeye ilk bölümünü sevmemiştim ama yönetmen değişikliği iyi geldi. :D Bu sezon başlayan en iyi dizilerden. :D Seninle de ortak dizimiz. :D

Karagül, annemin dizisi. :D Benim de ilk sezonu ve geçen sezon izlediğim dizilerden biri ama şimdi arada sırada bakıyorum. :D az dizi izliyorum. :D

O Hayat Benim'i bu sezon izlemiyorum.

Kiraz Mevsimi süper bir dizi. Gençlik dizilerini hep sevmişimdir. :D

Emanet'in ilk bölümünü izledim ama devamı doğru düzgün gelmedi. Okul açılınca sadece belli dizileri izliyorum.

Kertenkele'ye dün biraz baktım ama benlik bir dizi değil. Beyaz Karanfil'i hiç izlemedim.

Hicran'a yazık oldu. :( Aslı döktürüyordu dizide.
Benim Adım Gültepe de yazık edilen bir dizi.

Küçük Ağa, bir türlü sevemedim. :A

Arka Sokaklar, yılların dizisi eskiden tekrarlarını izlerdim. :D

Urfalıyam Ezelden2in ilk bölümüne baktım sadece. :D

Güllerin Savaşını yazın hep izledim. Damla'm döktürüyor dizide. :D

Yılanların Öcü ve Ah Neriman'a çok az baktım. Ah Neriman güzel diziydi. Fatih Harbiye'yi bu sezon izlemiyorum çok sıktı. :D

Güldür Güldür'ü seviyorum. :D Diğer kanallarda çok az izleniyordu bu sezon devleşti resmen. :D

Arkadaşım Hoşgeldin'i çok seviyorum geçen sezondan beri izliyorum. :D

Kanal D bizde en çok izlenen kanaldır ama artık sevmiyorum. Dizilere sahip çıkmıyor.

atv'yi Karadayı dışında fazla sevmiyorum. :D

Star'ı da fazla sevmiyorum şuan bir tek Gönül İşleri ve Medcezir'i izliyorum Star'da. :D

FOX'ta izlediğim çok dizi var. :D Fanlık derecesinde değil ama Kanal D ve FOX'a sempatim var en sevdiğim iki kanal. :D

Galatasaray'lıyım. :D Fanatik olmasam da takip ediyorum. :D

Fener'den nefret ederim. :D

Beşiktaşı değil ama Çarşı'yı severim. :D

Konya ve Kocaeli spor hakkında hiçbir şey düşünmüyorum. :D

Recep Tayyip Erdoğan'ı sevmiyorum. Daha doğrusu siyasetle fazla ilgilenmiyorum ama sevmiyorum da.

Selahattin Demirtaş'ı buralarda birkaç kere görmüştüm fakat onunla da pek ilgim yok. :D

İstanbul'u çok seviyorum. Diyarbakır'dan taşınsam ya İstanbul'u ya da Anakara'yı seçerim.

İzmir'i de çok severim geçen yaz gitmiştim.

Kocaeli güzel bir şehir 1 kere gitmiştim. Burdur hakında bir şey düşünmüyorum. :D

Mekke, Medine görmek istediğim yerler.

Antep ve Şanlıurfa güzel yerler. :D Her yaz Mersin'e giderken muhakkak Urfa ve Gaziantep'e uğruyoruz güzel şehirler. :D

Paris ve New York'u görmeyi çok istiyorum. :D

Okyanuslar hakkında bir şey düşünmüyorum. :D

Galaksiler ve evren hakkında bir şey düşünmüyorum takılsınlar işte. :D

Osmanlı'yı çok merak ediyorum o zamanda yaşamak isterdim. :D

Milat ve Hicret hakkında ne düşünüyorum bilmiyorum. :D

Sıla hakkında düşündüklerimi yazmıştım en sevdiğim kadın şarkıcı.

Ateistler hakkında bir şey düşnümüyorum karşıyım ama herkesin görüşüne saygı duymalıyım. Bizim okulda da üst sınıflarda var öyle. :D

Bitti nihayet. :D

Tamam 2. 50 geliyor.:A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Yanlış çevrilen telefon numaraları niye hiçbir zaman meşgul çalmaz?

Sadece ´tek heceli´ kelimesini söyleyebilmek için niçin dört hece kullanmaktayız?

Neden insanlar gökyüzünde 400 milyon yıldız var denildiğinde inandıkları halde, ´yeni boyalı´
yazan yüzeyi elleriyle yoklarlar?

Niçin limonlu gazozların içerisinde bir sürü suni tatlandırıcı varken bulaşık deterjanında ´gerçek limon suyu´ kullanılmaktadır?

Işık 300.000 km/sn hızla yayıldığına göre karanlık hangi hızla çökmektedir?

Işık hızında giden bir arabada oturduğumuzu varsayarsak, farları (ışıkları) yakınca ne olur?

Niçin fare kokulu kedi maması yok?

Teflona hiçbir şey yapışmadığı halde teflon, ´tavaya´ nasıl yapıştırılmıştır?

24 saat açık denen benzin istasyonlarının kapılarında neden kilit vardır?

Eğer uçağın kara kutusu kaza anında parçalanmıyorsa neden bütün uçak bu kutunun üretildiği maddeden yapılmamaktadır?

Neden bir dakikalık saygı duruşları otuz beş saniyeyi geçmez?

Neden otel tanıtım programlarındaki her otelde tava yakan bir aşçı bulunur? Tava yakmak iyi otel için bir ölçüt müdür?

Neden bir eliniz dolu iken diğer elinizle kilitli bir kapıyı açmak zorunda kaldığınızda, anahtar hep elinizin dolu olduğu taraftaki cebinizdedir?

Neden Amerikan Salatası kutusunun üzerinde Türkçe "Amerikan Salatası" yazarken İngilizce "Russian Salad" yazar? Bu salata ABD-Rus ortak yapımı mıdır?

Neden taksi şoförleri seyir halindeyken kapılarını açıp sol ön lastiğe bakmaya çalışırlar? Otomobilde bir problem olduğunu fark etmişler ise bunun kaynağının sol ön lastik
olduğundan nasıl bu kadar emin olabiliyorlar? Ve neden daha sonra hiçbir şey olmamış gibi yollarına devam ederler, bir bakışla sorun çözülmüş müdür?

Neden erkekler bağrını açtıkça takozlaşırken, kadınlar seksileşir?

Neden kainat güzellik yarışması yapılmaktadır? Güzellik yarışmalarına diğer gezegenlerden de mi başvuru olmaktadır? Dünya güzeli neyimize yetmez?

Neden avukatlar ve doktorlar mesleklerini her ismi yazılı olan yere eklemektedirler? Avukat Ahmet ismini Av.Ahmet şeklinde yazarken temizlik görevlisi Ahmet ismini Tg.Ahmet şeklinde mi yazmalıdır?

Neden bir kimse tuvaletin yerini öğrenmek istediğinde "lavabo nerede" diye sorar? Amaç daha kibar olmak mıdır? Lavaboya sıçılır mı?

Neden filmlerde, dizilerde ve bilumum görsel medya araçlarında bilgisayar kullanan insanlar klavyeye bakmadan bilinçsizce ve olanca hızlarıyla abanırlar? Yoksa hala ms dos mu kullanırlar? Ve neden bilim-kurgu filmlerinde bile onca teknolojiye rağmen komut tabanlı programlar kullanılır, bu Windows´un ileride göçeceğine dair bir işaret midir?

Yüzmek zayıflatıyorsa balinalar nerede yanlış yapıyorlar?

Niçin falcıya gitmeden evvel randevu almak gereklidir? Geleceğimizi bilemez mi?

Eğer bugün hava sıcaklığı 0 derece ise ve yarın iki kat daha soğuk olacaksa, yarın hava kaç derece olacaktır?

Eğer bir şizofren diğer kişiliğini ölümle tehdit ediyorsa, bir rehinelik durumundan söz edilebilir mi?

Tabelacılar greve giderlerse, ellerindeki pankartlara bir şey yazabilirler mi?

Soyu tükenmekte olan bir hayvan, soyu tükenmekte olan bir bitkiyle besleniyorsa ne yapmalı?

Neden koyunlar yağmur yağdığında çekmezler?

Eğer bir kaplumbağanın kabuğu yoksa çıplak mıdır yoksa evsiz mi?

Vejetaryenler hayvan şeklinde krakerlerden yiyebilirler mi?

Eğer onları avlayamıyorsak bir turist mevsiminden nasıl söz edilebilir?

Çam sakızı ile bıyıklarını alan yaşlı kadınla ağda ile tüylerini alan kız arasındaki fark nedir ?

Denizdeyken arkadaşınızın bacakları arasından geçtiginizde bundan ne zevk alırsınız ?

1 TL ye alıp 2 TL ye sattığı çikolatayı çaldıran bakkal kaç TL zarar eder?

Uçurumdan tam atlamak üzereydiniz durdunuz aklınıza ne geldi?

Bir insan asansör yere düşmeden hemen önce zıplarsa ölmeyebilir mi?

Beyin göçüyle yurtdışına verdiğimiz türk bilim adamlarımız Türkiye ‘ye gelse davul zurna çalar mıyız?

Beni yıka şeklinde bir yazı gördüğünüzde tepkiniz ne olur?

Sevgilin yanında çok gürültülü ve pis kokulu bir şekilde gaz çıkardı tepkiniz ne olur ?

Gözyaşının yıkayamadığı şeyler nelerdir?

Dün yarın olsaydı bugün cumartesi olurdu diyen adam bunu hangi gün söylemiştir?

Şu an cebinizde nakit kaç para var?

Bir dalga olsan ilk nereye vururdun?

Ölüleri görebilme ve onlarla konuşabilme yeteneğiniz olsa ilk konuştuğunuz ölü hangisi olurdu?

Siz hiç mutsuz hayvan gördünüz mü?

Karıncanın beli nasıl incitilir?

İç çamaşırının kokusundan rahatsız olan biri o kokunun kaynağının kendisi olduğunu neden düşünmez?

Aldatan koca hangi bahaneleri uydurur?

Cehennemin çıkışında yazması muhtemel sözler nelerdir?

Uzaylılar nasıl çoğalır biliyor musunuz?

Ölünün yanına kamera koymak caiz midir?

Elinde sopa olsa ilk kimi döverdin?

Cennete gitmenin en kolay yolu nedir?

Yolda gidiyorsunuz köşeyi döndünüz ve karşınıza siz çıktınız ne yapardınız?

Sizi sevmeyen ölsün mü?

Vücudun en geri zekalı organı hangisidir?

(Bilmiyorum cevabı kabul edilemez araştır.:A)

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Yanlış çevrilen telefon numaraları niye hiçbir zaman meşgul çalmaz?

Sadece ´tek heceli´ kelimesini söyleyebilmek için niçin dört hece kullanmaktayız?

Neden insanlar gökyüzünde 400 milyon yıldız var denildiğinde inandıkları halde, ´yeni boyalı´
yazan yüzeyi elleriyle yoklarlar?

Niçin limonlu gazozların içerisinde bir sürü suni tatlandırıcı varken bulaşık deterjanında ´gerçek limon suyu´ kullanılmaktadır?

Işık 300.000 km/sn hızla yayıldığına göre karanlık hangi hızla çökmektedir?

Işık hızında giden bir arabada oturduğumuzu varsayarsak, farları (ışıkları) yakınca ne olur?

Niçin fare kokulu kedi maması yok?

Teflona hiçbir şey yapışmadığı halde teflon, ´tavaya´ nasıl yapıştırılmıştır?

24 saat açık denen benzin istasyonlarının kapılarında neden kilit vardır?

Eğer uçağın kara kutusu kaza anında parçalanmıyorsa neden bütün uçak bu kutunun üretildiği maddeden yapılmamaktadır?

Neden bir dakikalık saygı duruşları otuz beş saniyeyi geçmez?

Neden otel tanıtım programlarındaki her otelde tava yakan bir aşçı bulunur? Tava yakmak iyi otel için bir ölçüt müdür?

Neden bir eliniz dolu iken diğer elinizle kilitli bir kapıyı açmak zorunda kaldığınızda, anahtar hep elinizin dolu olduğu taraftaki cebinizdedir?

Neden Amerikan Salatası kutusunun üzerinde Türkçe "Amerikan Salatası" yazarken İngilizce "Russian Salad" yazar? Bu salata ABD-Rus ortak yapımı mıdır?

Neden taksi şoförleri seyir halindeyken kapılarını açıp sol ön lastiğe bakmaya çalışırlar? Otomobilde bir problem olduğunu fark etmişler ise bunun kaynağının sol ön lastik
olduğundan nasıl bu kadar emin olabiliyorlar? Ve neden daha sonra hiçbir şey olmamış gibi yollarına devam ederler, bir bakışla sorun çözülmüş müdür?

Neden erkekler bağrını açtıkça takozlaşırken, kadınlar seksileşir?

Neden kainat güzellik yarışması yapılmaktadır? Güzellik yarışmalarına diğer gezegenlerden de mi başvuru olmaktadır? Dünya güzeli neyimize yetmez?

Neden avukatlar ve doktorlar mesleklerini her ismi yazılı olan yere eklemektedirler? Avukat Ahmet ismini Av.Ahmet şeklinde yazarken temizlik görevlisi Ahmet ismini Tg.Ahmet şeklinde mi yazmalıdır?

Neden bir kimse tuvaletin yerini öğrenmek istediğinde "lavabo nerede" diye sorar? Amaç daha kibar olmak mıdır? Lavaboya sıçılır mı?

Neden filmlerde, dizilerde ve bilumum görsel medya araçlarında bilgisayar kullanan insanlar klavyeye bakmadan bilinçsizce ve olanca hızlarıyla abanırlar? Yoksa hala ms dos mu kullanırlar? Ve neden bilim-kurgu filmlerinde bile onca teknolojiye rağmen komut tabanlı programlar kullanılır, bu Windows´un ileride göçeceğine dair bir işaret midir?

Yüzmek zayıflatıyorsa balinalar nerede yanlış yapıyorlar?

Niçin falcıya gitmeden evvel randevu almak gereklidir? Geleceğimizi bilemez mi?

Eğer bugün hava sıcaklığı 0 derece ise ve yarın iki kat daha soğuk olacaksa, yarın hava kaç derece olacaktır?

Eğer bir şizofren diğer kişiliğini ölümle tehdit ediyorsa, bir rehinelik durumundan söz edilebilir mi?

Tabelacılar greve giderlerse, ellerindeki pankartlara bir şey yazabilirler mi?

Soyu tükenmekte olan bir hayvan, soyu tükenmekte olan bir bitkiyle besleniyorsa ne yapmalı?

Neden koyunlar yağmur yağdığında çekmezler?

Eğer bir kaplumbağanın kabuğu yoksa çıplak mıdır yoksa evsiz mi?

Vejetaryenler hayvan şeklinde krakerlerden yiyebilirler mi?

Eğer onları avlayamıyorsak bir turist mevsiminden nasıl söz edilebilir?

Çam sakızı ile bıyıklarını alan yaşlı kadınla ağda ile tüylerini alan kız arasındaki fark nedir ?

Denizdeyken arkadaşınızın bacakları arasından geçtiginizde bundan ne zevk alırsınız ?

1 TL ye alıp 2 TL ye sattığı çikolatayı çaldıran bakkal kaç TL zarar eder?

Uçurumdan tam atlamak üzereydiniz durdunuz aklınıza ne geldi?

Bir insan asansör yere düşmeden hemen önce zıplarsa ölmeyebilir mi?

Beyin göçüyle yurtdışına verdiğimiz türk bilim adamlarımız Türkiye ‘ye gelse davul zurna çalar mıyız?

Beni yıka şeklinde bir yazı gördüğünüzde tepkiniz ne olur?

Sevgilin yanında çok gürültülü ve pis kokulu bir şekilde gaz çıkardı tepkiniz ne olur ?

Gözyaşının yıkayamadığı şeyler nelerdir?

Dün yarın olsaydı bugün cumartesi olurdu diyen adam bunu hangi gün söylemiştir?

Şu an cebinizde nakit kaç para var?

Bir dalga olsan ilk nereye vururdun?

Ölüleri görebilme ve onlarla konuşabilme yeteneğiniz olsa ilk konuştuğunuz ölü hangisi olurdu?

Siz hiç mutsuz hayvan gördünüz mü?

Karıncanın beli nasıl incitilir?

İç çamaşırının kokusundan rahatsız olan biri o kokunun kaynağının kendisi olduğunu neden düşünmez?

Aldatan koca hangi bahaneleri uydurur?

Cehennemin çıkışında yazması muhtemel sözler nelerdir?

Uzaylılar nasıl çoğalır biliyor musunuz?

Ölünün yanına kamera koymak caiz midir?

Elinde sopa olsa ilk kimi döverdin?

Cennete gitmenin en kolay yolu nedir?

Yolda gidiyorsunuz köşeyi döndünüz ve karşınıza siz çıktınız ne yapardınız?

Sizi sevmeyen ölsün mü?

Vücudun en geri zekalı organı hangisidir?

(Bilmiyorum cevabı kabul edilemez araştır.:A)
Oha ya. :eek: Ödevlerimin arasında bununla mı uğraşayım şimdi. :D

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,157
Puanı
1,061
En sevdigin üc kiz ismi nedir? (belki sorulmustur konuyu takip etmedim :D )

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
en son yapacağım dediğin şey nedir.

Hayatn en güzel zamanları hangi zamanlardır.

Kaç yaşında daimi olarak kalmak isterdin.

Sence en güzel dönemler hangi dönemler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...