FF Sorgu Odası-Hafta 46-Sorgudaki İsim: Bully

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@Maskeli Fedai burada siyaset yasak. :)

TNS mi, AGB mi yoksa SBT mi? :) @Bully
AGB iyiydi bence. TNS'de geçtiğimiz sezon bazı anormallikler vardı ama şu anki sonuçlar güven veriyor bana açıkçası. Sbt'nin ab'si sıkıntılıydı. Haftadan haftaya çok dengesiz sonuçlar verebiliyordu.

Hangi süper kahraman olmak isterdin ve Neden?

Küçükken, büyüdüğünde ne olmayı isterdin?

Eğer dünyada bir başkasının yerine geçebilseydin kim olmak isterdin? Neden?

Bu soruyu Ömer'ede sormuştum sanada sorim :D Bir sirkte çalışıyor olsaydın senin oradaki işin ne olurdu?
Spider-man. Küçüklüğümden beri severim. :D

Küçükken ben çok mahalle maçı yapardım. İyi de futbol oynardım. Bu yüzden futbolcu olmak isterdim. :D

Cristiano Ronaldo diyeyim bari. Dünyanın en iyi futbolcusu olmak nasıl bir şey bilmek isterdim. :D

Bu soruyu bana da sormuştun ben de akrobat demiştim. :D Çeviklik bizim işimiz. :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
AGB iyiydi bence. TNS'de geçtiğimiz sezon bazı anormallikler vardı ama şu anki sonuçlar güven veriyor bana açıkçası. Sbt'nin ab'si sıkıntılıydı. Haftadan haftaya çok dengesiz sonuçlar verebiliyordu.

Spider-man. Küçüklüğümden beri severim. :D

Küçükken ben çok mahalle maçı yapardım. İyi de futbol oynardım. Bu yüzden futbolcu olmak isterdim. :D

Cristiano Ronaldo diyeyim bari. Dünyanın en iyi futbolcusu olmak nasıl bir şey bilmek isterdim. :D

Bu soruyu bana da sormuştun ben de akrobat demiştim. :D Çeviklik bizim işimiz. :A
Bana da bu sene daha doğru ölçüm yapılıyor gibi geliyor. :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Eti balık kraker mısırlıyı sever misin? :love1:

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Yuhhh bunu dedin o nedenle sana bir sürpriz konuk bağlıyorum umarım hattadır @Lordly :bhr:
1 aydır girmemiş belalım o gelene kadar @mrt-06 kilitler konuyu. :A Bu arada Atacan senin konularına yorum yapmıyordum cidden ben şimdi hatırladım. :F Artık nasıl sinir ettiysen. :F

Neyse benim derslerim sınavlarım, sunumlarım var 1-2 gün yokum hadi görüşürüz. :D

Eti balık kraker mısırlıyı sever misin? :love1:
Severim ama yemiyorum uzun süredir gerek yok gereksiz abur cubura. :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
1 aydır girmemiş belalım o gelene kadar @mrt-06 kilitler konuyu. :A Bu arada Atacan senin konularına yorum yapmıyordum cidden ben şimdi hatırladım. .F Artık nasıl sinir ettiysen. :F

Neyse benim derslerim sınavlarım, sunumlarım var 1-2 gün yokum hadi görüşürüz. :D

Bir anda forumdan soğuttum adamı.:Z

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
1 aydır girmemiş belalım o gelene kadar @mrt-06 kilitler konuyu. :A Bu arada Atacan senin konularına yorum yapmıyordum cidden ben şimdi hatırladım. :F Artık nasıl sinir ettiysen. :F

Puh sana. :( Hadi bakalım başarılar. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...