FF Sorgu Odası|Hafta 43|Sorgudaki İsim|Çiğdem-

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Hoşgeldin. :) Benim hakkımda ne düşünüyorsun? :) @Çiğdem-
en sevdiğim editorlerin başında geliyorsun cnm ;););)
işini yapıyorsun sadece kimseye bulaşıp bazıları gibi huzur kaçırmaya çalışmıyorsun üyelerlede aran oldukça iyi gördüğüm kadarıyla ayın editoru unvanınıda hak etmiştin reyting yarışman var bildiğim az puanda alsam eğlenmemizi sağlıyorsun :kiki::kiki: forumda yoktun sanırım 3-4 gündür sorularını bekliyorum :-):-):-)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
En sevdiğin yazar kim? Kitap okumayı sever misin?

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
hahah afiyet olsun cnm :-):-)
olsun sen yine yaparsın bişiler istediğin zaman sana kolay tarifler veririm demen yeterli ;);)

En sevdiğin yazar kim? Kitap okumayı sever misin?
tabikide ölümsüz eserleri olan reşat nuri güntekin en sevdiğim yazar acaba o olmasa tvye dizi diye neyi koyucaklardı adamın romanını çalıp duruyorlar hahah :kiki::kiki:

kitap okumayı severim şu sıralar yabancı dizilerin romanlarını okuyorum
taht oyunları kirap serisi var bende dizisini izlemiyorum ama kitaplarını okuyorum daha bitirmedim bitirince the walkind dead kitap serisini şiparis edicem :-):-):-)

Son düzenleme:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Telefonunun markası ne?
samsung wifi şunun aynısı 3-4 yıldır kullanıyorum köyden balkondan tarlaya düştü kaç kez evde banyoda fayans taşı üstüne kaç kez düştü ama iyi canı varmış hiç birşey olmuyor :F

samsung_thinkpink_1.jpg

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
En sevdiğin gün ne ?
okul dönemindeyken cumartesi ve pazardı akşama kadar uyuyabiliyordum :kiki::kiki:
şimdi günüme daha çok diziler yön veriyor
çarşamba günü en sevdğim gün bana göre şuan en iyi 2 yabancı dizi avrupada
süpernatural ve the originals aynı günde izleyebiliyorum akşamıda kara para aşk :Z:Z:Z

2. en sevdiğim günde perşembe gündüz arrow akşamda kurtlar vadisi i var :bhr::bhr::bhr:

kvp-medya

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,227
Puanı
700
okul dönemindeyken cumartesi ve pazardı akşama kadar uyuyabiliyordum :kiki::kiki:
şimdi günüme daha çok diziler yön veriyor
çarşamba günü en sevdğim gün bana göre şuan en iyi 2 yabancı dizi avrupada
süpernatural ve the originals aynı günde izleyebiliyorum akşamıda kara para aşk :Z:Z:Z

2. en sevdiğim günde perşembe gündüz arrow akşamda kurtlar vadisi i var :bhr::bhr::bhr:
Seninle ilgili değil ama benim oturduğum mahallede bir bayan var adı Çiğdem,herkes ona çıtka Çiğdem diyor :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Çiğdem hakkımdaki düşüncelerinin yanında birde nerelerde takılmaktan hoşlandığını forumda itici bulduklarını ,kiminle anlaştıklarını neyi neden sevmediğini ve sevmemenin nedenini ? alabilirmiyim rica etsem :bhr: @Çiğdem-

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Avatarında ordan geliyor heralde :)
Çok zayıf olduğu için öyle söylüyorlar :D
hmmm çok aşırı zayıflıkta iyi değil ortasını bulmak gerek :-):-)
evet bu avatarlarım öylesine değil yani benim lakabım sincap arkadaşlar arasında bende yıllardır nette bu avataları kullanıyorum :-):-)

Yok artık siyah elma mı varmış. :F
bizim karşıdakı bakkal bu fotodakının aynısınından getiriyor böyle kocaman siyah siyah ağzımın suyu akıyor ama içi sert oluyor ona göre :-):-)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...