FF Sorgu Odası|Hafta 43|Sorgudaki İsim|Çiğdem-

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Soruları alalım. :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Hayırlı uğurlu olsun...:)

Benim Hakkımda ne düşünüyorsun.:D

Birde Pepee hakkında ne düşünüyorsun.:A

Birde şu '':kiki:'' smiley hakkında ne düşünüyorsun.:F

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,153
Puanı
1,061
Hoşgeldin sorgu odasına. :)

Benim Hakkımda Ne Düşünüyorsun?

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Benim hakkımda ne düşünüyorsun? :X Yaşın kaç? :X

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Şuan senin ekranda forumun köşesinde bulunan reklamları say bakalım.:F

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Öncelikli olarak sorgu odasına hoşgeldin.

Klasik soruyla ve dolayısıyla klişe haline gelen soruyla devam ediyorum. Benim hakkımda ne düşünüyorsun?

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Hayırlı uğurlu olsun...:)

Benim Hakkımda ne düşünüyorsun.:D

Birde Pepee hakkında ne düşünüyorsun.:A

Birde şu '':kiki:'' smiley hakkında ne düşünüyorsun.:F
sevdiğim alışmaya başladığım braz üye topluluğu oldu bunlardan birinede seni katabilirim
iyi birisi olduğunu düşünüyorum sohbet ettiğimiz zamanlardada anlaşıyoruz genelde tartışmadık en azından :bhr::bhr::bhr:

pepemi en büyük rakibi kayu bence benim akrabalarımın çocukları kayu hayranı hep :F
kayuyuda kanal d almalı pepeyle rekabete girsinler :-):-):-)
bizim çocuk dönemimizin kahramanları teletubbiesti yeni nesil çocuklarında ihtiyacı var bence çok yaratıcı eğlenceli bir şeydi teletabiler :Z:Z:Z

smiley hakkında şunu düşünüyorum :kiki::kiki::kiki: şu üçlü şekilde çok cici görünüyor gözüme mesajımıda süslüyor bence :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Hoşgeldin sorgu odasına. :)

Benim Hakkımda Ne Düşünüyorsun?
ilk üye olduğum dönemlerde seninlede iyi tanışmadık bence :-):-):-)
üstüme gelenlerden birindie seni katabilirdim ama ben kin tutmam fazla yani hatasını anlayıp bunu düzeltmeye çalısanlarla yine aynı şekilde aramı iyi tutarım sende bunu durumu düzeltmiştin o süreden itibaren sevdiğim üyelerden birisi oldun ayın favori editorundede sana oy kullanmıstım hatta eleme aşamasında başarıların devamını dilerim :Z:Z:Z

Benim hakkımda ne düşünüyorsun? :X Yaşın kaç? :X
23 yaşındayım ben genelde bulunduğum forumların ablası olarak görünüyorum bir vadi formu vrdıı 16 17 yas gurubuydu çoğunluk herkes abla diye diye bu yaşta yaşlı hissettim kendimi :F
fazla sohbet etmedik karşılıklı ama forumdan takip ettiklerimden birisin genel olarak beğendiğim editorlerden birisin oyda kullanmıstım sana hatta bu ay bana sözün vardı unutursan çekerim kulaklarını :kiki::kiki::kiki: başarıalrının devamını dilerim ;););)

Şuan senin ekranda forumun köşesinde bulunan reklamları say bakalım.:F
hahaha bu eziyeti yaptırma bana tvde bunalıyorum yeterince reklamdan nette bari karşıma çıkmasınlar :kiki::kiki:

Son düzenleme:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Öncelikli olarak sorgu odasına hoşgeldin.

Klasik soruyla ve dolayısıyla klişe haline gelen soruyla devam ediyorum. Benim hakkımda ne düşünüyorsun?
4.ayıma girdim ben bugün forumda :-):-):-) hala tanımadığım yada beni tanımayan üyeler var veya hakkımda yalan yanlış atıp tutanlar var özellikle oyüzden çok hevesliydim sorgu odasında kaynaşmak tanımak amaçlı iyi olucak bu 1 haftalık süreç :-):-)
hala braz tanımadığım kişiler var malesef senide buna sayabiliriz seninle konuşma fırsatımız olmadı sanırım hiç mesaj sayında iyi ama pek karşılaşmıyoruz konularda oyüzden ben kendi açımdan değilde forumun açısından şunu söyliyim mod olarak yakamos asiyle birlikt sevilen modlardansın forumun seni sevdiğini görebiliyorum yanı kısa zamanda bizde tanısırız umarım :bhr::bhr:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Benim hakkımda ne düşünüyorsun ?
En sevdiğin yemek ?
4.ayıma giriyorum şuan ben forumda henüz yeni yeni kaynasıyoruz ama sevdiğim anlaştığımız bir grup üye olusmaya basladı buna senide sayabilirim ben sık sık sohbet etme fırsatımız oluyor
iyide anlaştığımızı düşünüyorum özellikle bu forumda vadi hayranlığı pek yok gibi ve vadicileride sevmeyenler var bende nasibimi alıyorum bundan :kiki::kiki: oyüzden sen ve bir kaç kişi sayesinde vadi hayranlığımı sürdürebiliyorum burdada destek oluyorsunuz bana sende son zamanalrda oldun baya bana destek ben nekadar sevmesem bile akparti hayranlığın çok üst düzeyde :-):-):-)

yemekmi bir çok şey sayabilirim bence ama pirinç pilavı demek istiyorum pilavsız yemek yiyemiyoum ben et tavuk kuru nohut ne varsa pilav üstü yapıyoruz ekmeğe bile pilav dolduruyorum yanı bazen :F ama okadar yemek yapıyoruz evde çeşit çeşit aklım dürümde kalıyor annem kızıyor bana döner dürümde çok seviyorum ekmeğe oranlada hafif oluyor formumada dikkat etmem lazım :-):-):-)

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Evet, bu konuda kendini daha iyi tanıtmak için birebir. Böylece gerçek bir üye olduğunu da göstermiş oluyorsun. Sorulara tekrardan dönelim ve biraz daha tanıyalım seni.

- Memleketin neresi?
- Nerede yaşıyorsun?
- Hobilerin neler?
- En büyük zaafın nedir?
- Hangi konuda fazlaca düşünürsün?
- Kararlılığınla mı damganı vurursun, kararsızlığınla mı?
- Hayatı akışına bırakanlardan mısın?

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
Hoşgeldin sorgu odasına
Benim Hakkımda Düşüncelerin ?
Neden hep avatarlarında sincap var (Önceden sormuştum ama tüm forum görsün :A) ?

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
benim soruları almışsın :D

bhnd? :D
ahhhh sen varya sennn ruh ikizimmisin nesin bilmiyorum ama seni benimle karıştıranlar fazla oluyor aa birde polat şaşmazla braz kızsam bile şnuda anlıyorumki çok ortak yönümüz var demekki :kiki::kiki:
okadar takasla aynı yazıyorsunuz deseler bile hiç merak edip bir kere bile yazılarına bakmadım aynımı diye gerekte duymuyorum insanların ortak yönleri olur buda çok doğal demekki ortak yönlerimiz çok fazla var iyide anlaşıyoruz bu sayede bana çok destek oldun ilk ayımda özellikle ayrılmayı düşünüyordum en basta senin desteğinle ayrılmadım ve kaldım hem vadici olarak hemde forum üyesi olarak sevdiğim bir üyesin milletin sayesindede senide polat şaşamzıda özellikle merak etmeye basladım daha yakından zamanla tanısırız umarım :bhr::bhr::bhr:

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Hoşgeldin Çiğdem. Benim hakkımda ayrıntılarıyla ne düşünüyorsun diyerek yeni bir soru akımı yaratmak istiyorum. :F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,544
Puanı
1,061
ayol ne işin var buralarda? :F
bhnd? :X
ayol kelimesini sıkça kullanma nedenin ne? :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...