FF Sorgu Odası - Hafta 35- Sorgudaki İsim: Reytinger

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Soruları alalım.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Uzun bir aranın (yaklaşık 2 ayın) ardından sorgu odası yeni bir konuk aldı. Hayırlı olsun.

Hemen klişeye bağlıyorum, yani klasik bir soru. Benim hakkımda ne düşünüyorsun?

Reytinger

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,255
Puanı
460
İlk soru benden gelsin. Benim hakkımda ne düşünüyorsun Arif ?
İlk cevap sana gelsin.:D
Evet.:D Adın Deniz,benden büyüksün.Seni daha çok şarkılarınla tanıdım.:) Sesin gayet iyi.Yorumların güzel.Hayvansever birisin.Hayvanlara olan ilgini yeni keşfettim.Yorumlarını beğeniyorum.Umarım editörlüğün devam eder.Daha da yükselirsin.:)

Reytinger

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,255
Puanı
460
BHND?
Kaç yaşındasın?

- - - Ekleme - - -

Arif mi? :D
Gerçek adının Melih olduğunu öğrendim.Kurtlar Vadisi hayranısın.Dizide de Aynura hayranısın.:) Esprili kişiliğin var.:) Takıntılarının olduğunu öğrendim.Küçükken yaptığın takıntıyı.Esprime dislike vermiştin.:) Ankara'lısın.:D
Yaşım 15.:)

- - - Ekleme - - -

Adım Akif.:) Tam olarak Mehmet Akif.:D

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Benim hakkımda ne düşünüyorsun?

Reytinger

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,255
Puanı
460
Hoşgeldin odaya. :)

Bhnd?
Hoşbulduk.:)
Evett,Berkan.:D Sanırsam senle aynı şehirde olmak imkansız geliyordu bana.:) Senin 'Nereden' yazıyor kısmına bakınca başka bir yer olduğunu sandım.Tanışınca inanamadım.Asla bilemezdim.Chat'ta senle konuşmak çok keyifli.Özellikle sana espri yapmak,sinirlendirmek.
Bunun dışında esprili bir kişiliğin var.:) Yorumların başarılı.Komik Bölümler kısmına açtığın konuları okurken gülüyorum.:) İyi birisin.Keşke seni gerçek hayatta da görebilsem.:D

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Hoşbulduk.:)
Evett,Berkan.:D Sanırsam senle aynı şehirde olmak imkansız geliyordu bana.:) Senin 'Nereden' yazıyor kısmına bakınca başka bir yer olduğunu sandım.Tanışınca inanamadım.Asla bilemezdim.Chat'ta senle konuşmak çok keyifli.Özellikle sana espri yapmak,sinirlendirmek.
Bunun dışında esprili bir kişiliğin var.:) Yorumların başarılı.Komik Bölümler kısmına açtığın konuları okurken gülüyorum.:) İyi birisin.Keşke seni gerçek hayatta da görebilsem.:D

Keşke de kalsın o. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...