FF Sorgu Odası - Hafta 28- Sorgudaki İsim: Arslan Bey

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

china_shangai

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
31,942
Puanı
859
kardeş anladığım kadarıyla maaşaallah cok gençsin daha yolun çok başındasın benden sana nacizane abi tavsiyesi hayatın hangı evresınde olursan ol anne baba nın rızasını almadan hareket etme .herkesten farklı bir soru sorayım sana .bu hayattan ne beklıyorsun ideallerin ne nelerden mutlu olursun neler canını sıkar

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
kardeş anladığım kadarıyla maaşaallah cok gençsin daha yolun çok başındasın benden sana nacizane abi tavsiyesi hayatın hangı evresınde olursan ol anne baba nın rızasını almadan hareket etme .herkesten farklı bir soru sorayım sana .bu hayattan ne beklıyorsun ideallerin ne nelerden mutlu olursun neler canını sıkar

Öncelikli olarak tavsiyen için sağol.

En büyük idealim: Vatana millete hayırlı bir birey olmak.
Nelerden mutlu olurum: Benim yüzümü güldürecek birçok şeyden mutlu olurum.
Neler canımı sıkar: Haksızlığa tahammülüm yok. Haksızlık geldiği zamanda başıma, işte o zaman dayanamam.

china_shangai

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
31,942
Puanı
859

Öncelikli olarak tavsiyen için sağol.

En büyük idealim: Vatana millete hayırlı bir birey olmak.
Nelerden mutlu olurum: Benim yüzümü güldürecek birçok şeyden mutlu olurum.
Neler canımı sıkar: Haksızlığa tahammülüm yok. Haksızlık geldiği zamanda başıma, işte o zaman dayanamam.

kusura bakma bır abi nıdasıyla amacım sana öğütmek vermek deıl ne olur benı yanlış anlama samımıyetıne guvenerek yazdım onları bıde hayat tecrubesı

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
kusura bakma bır abi nıdasıyla amacım sana öğütmek vermek deıl ne olur benı yanlış anlama samımıyetıne guvenerek yazdım onları bıde hayat tecrubesı

Bende zaten "tavsiyen için sağol" derken samimiyetle yazdım, dalga geçme gibi bir maksatım yoktu.

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,502
Puanı
1,061
Kurtlar Vadisinin başka bir konseptini yaparlar mı?

- - - Ekleme - - -

Devam ederse sence daha kaçıncı yıla kadar devam eder?

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Kurtlar Vadisinin başka bir konseptini yaparlar mı?

- - - Ekleme - - -

Devam ederse sence daha kaçıncı yıla kadar devam eder?

Kurtlar Vadisi'nin farklı konseptlerde devam edeceğini düşünüyorum. Zaten yapımcıları farklı konseptlerle devam edeceğini sürekli söylüyor.

Devam ederse en az 2-3 yıl daha devam eder.

- - - Ekleme - - -

benim hakkımda ne düşünüyorsun ?

Kurtlar Vadisi hayranı bir üyesin. Geçmişte aktifliğin olmuştu ama şimdilerde çok fazla girmiyorsun. Arada tartışmalara giriyorsun, negatif yönlerinden biri bu.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Hadi Ya 16 Yaşındasın Bu Kadar Düzgün Yorumlar Ben +20 Sanıyordum :(
Baya Şaşırdım

Soruma Geçelim :
Foruma Neden Üye Oldunuz ?

Öncelikli olarak yorumun beni şaşırttı, sağol diyeyim.

Foruma reyting konusunda meraklıydım, o yüzden üye olmuştum. Gerçi daha önce başka forumda takip ediyordum ama daha sonra buradan takip etmeye başladım ve üye oldum. Daha sonra forumda kalıcı oldum.

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,120
Puanı
560

Öncelikli olarak yorumun beni şaşırttı, sağol diyeyim.

Foruma reyting konusunda meraklıydım, o yüzden üye olmuştum. Gerçi daha önce başka forumda takip ediyordum ama daha sonra buradan takip etmeye başladım ve üye oldum. Daha sonra forumda kalıcı oldum.

Moderatör Olmaya Ne Zaman Karar Verdin ?

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Moderatör Olmaya Ne Zaman Karar Verdin ?

Çoktandır aklımdaydı zaten. Mayıs ayında aday olmuştum ve seçilmiştim, lakin internet kapanmıştıp, yani yüzden Moderatörlük görevinde aktiflik gösteremedim ve tekrar Favori Üye olmuştum. Daha sonra Temmuz ayında yine Moderatör adayı oldum ve yine seçildim.

Köksal Engür'e üzüldün mü ? :)

Köksal Engür'e üzüldüm, iyi bir oyuncuydu. Gerçi ben onun yaptığını düşünmüyorum. Umarım o yapmamıştır.

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,120
Puanı
560
Leyla İle Mecnunu Neden İzliyorsun ?

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Leyla İle Mecnunu Neden İzliyorsun ?

Çok sevdiğim bir dizi olduğu için. Daha açayım en iyisi. Absürd kavramını bize gösteren bir dizi olduğu için, beni sürekli güldürdüğü için, inceden inceden göndermeler yaptığı için, duygusal sahneleri çok iyi olduğu için ve daha birçok şey sayılabilir. Çok iyi bir dizi bana göre. Senarist Burak Aksak'ın bunda rolü büyük. Diziye öyle bir yön veriyor ki, insan hiç sıkılmadan izleyebiliyor. Mesela sigarayı sakız yapmış; içkiyi üzüm yapmış birisi. Cast ekibi de ayrı bir tebriki hakediyor, rolünün hakkını veren oyuncular bulmuşlar. Ali Atay, Ahmet Mümtaz Taylan, Serkan Keskin, Osman Sonant ve Cengiz Bozkurt bu dizinin en önemli rolleri, hatta bu isimlere Köksal Engür'ü de ekleyebiliriz. Leyla ile Mecnun dizisi bir sürü ödül de almış bir yapım. Kendilerini tebrik ediyorum. Aslında hiç bitmesini istemediğim nadir dizilerden.

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,120
Puanı
560

Çok sevdiğim bir dizi olduğu için. Daha açayım en iyisi. Absürd kavramını bize gösteren bir dizi olduğu için, beni sürekli güldürdüğü için, inceden inceden göndermeler yaptığı için, duygusal sahneleri çok iyi olduğu için ve daha birçok şey sayılabilir. Çok iyi bir dizi bana göre. Senarist Burak Aksak'ın bunda rolü büyük. Diziye öyle bir yön veriyor ki, insan hiç sıkılmadan izleyebiliyor. Mesela sigarayı sakız yapmış; içkiyi üzüm yapmış birisi. Cast ekibi de ayrı bir tebriki hakediyor, rolünün hakkını veren oyuncular bulmuşlar. Ali Atay, Ahmet Mümtaz Taylan, Serkan Keskin, Osman Sonant ve Cengiz Bozkurt bu dizinin en önemli rolleri, hatta bu isimlere Köksal Engür'ü de ekleyebiliriz. Leyla ile Mecnun dizisi bir sürü ödül de almış bir yapım. Kendilerini tebrik ediyorum. Aslında hiç bitmesini istemediğim nadir dizilerden.

Absürd Demiş İken İşler Güçler'i İzliyor Musun ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...