FF Sorgu Odası - Hafta 16- Sorgudaki İsim: dizi kolik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

vhp

Favori Üye
Reaksiyon puanı
32
Puanı
159
İşler Karıştı.Sakinn

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059

dizi kolik su an seninle Furkan olarak konusuyorum ve neden sirf sen ceza al diye ugrasayim ?

Ayrica sen su an çok önemli bir seyden bahsediyorsun. Yani demek istiyorsun ki; bir yönetici, Yönetim bölümünde konusulanlari sana aktariyor. Yani bunu mu anlamam gerek ?
Hayir. Yanlis dusunuyorsun. Ayrica bir yonetici salak mi ki gelip bana anlatsin. Ama ben seni cok iyi taniyorum. Boyle birsey yapmama olasiligin sifir. Dizilerinde olsun actigin her konuda biz iyi anlasirken surekli oyunu bana ver. İyi yorumlar yaz vs. diyordun. Ben insan psikolojisinden cok iyi anlarim. Bakislarindan bile ne amacladigini cozebilirim. Bunun dersini verdi bana annem. Cunku psikoloji bolumunde okudu univ.de. Seninde diger yoneticilerle konusup bunlari yaptigina eminim. Hayat felsefesi bu. Seni cok iyi tanidigimdan biliyorum boyle seyler yaptigini. Neyse bir sorunun varsa ozele gel. Cunku yeterince konu disina ciktik. :)

Son düzenleme:

RüzgarGülü

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,331
Puanı
561
Hayir. Yanlis dusunuyorsun. Ayrica bir yonetici salak mi ki gelip bana anlatsin. Ama ben seni cok iyi taniyorum. Boyle birsey yapmama olasilifin sifir. Dizilerinde olsun actigin her konuda biz iyi anlasirken surekli oyunu bana ver. İyi yorumlar yaz vs. diyordun. Ben insan psikolojisinden cok iyi anlarim. Bakislarindan bile ne amacladigini cozebilirim. Bunun dersini verdi.bana annem. Cunku psikoloji boliumunde okudu univ.de. Seninde diger yoneticilerle konusup bunlari yaptigina eminim. Hayat felsefesi bu. Seni cok iyi tanidigimdan biliyorum boyle seyler yaptigini. Neyse bir sorunun varsa ozele gel. Cunku yeterince konu disina ciktik. :)

Fazla üstelemeseniz diyorum o cezalarıda kaldırsınlar ama yazıktır yahu . Sen cezalar konusunda haklısın esra .

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059

Fazla üstelemeseniz diyorum o cezalarıda kaldırsınlar ama yazıktır yahu . Sen cezalar konusunda haklısın esra .

Gitme konusunda da hakliyim. Eger bir mod.la iyi anlasirsan bu forumda bir elin yagda bir elin balda olur. Anlasamazsan eger cezalari yer citini bile cikaramazsin. Sana tavsiyem Fks14'le iyi anlasmaya bak. :D

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Hayir. Yanlis dusunuyorsun. Ayrica bir yonetici salak mi ki gelip bana anlatsin. Ama ben seni cok iyi taniyorum. Boyle birsey yapmama olasiligin sifir. Dizilerinde olsun actigin her konuda biz iyi anlasirken surekli oyunu bana ver. İyi yorumlar yaz vs. diyordun. Ben insan psikolojisinden cok iyi anlarim. Bakislarindan bile ne amacladigini cozebilirim. Bunun dersini verdi.bana annem. Cunku psikoloji boliumunde okudu univ.de. Seninde diger yoneticilerle konusup bunlari yaptigina eminim. Hayat felsefesi bu. Seni cok iyi tanidigimdan biliyorum boyle seyler yaptigini. Neyse bir sorunun varsa ozele gel. Cunku yeterince konu disina ciktik. :)

Ne ?

Ben senden ne zaman oy istedim ? Pardon ama bir Show Tv konusu açildiginda benden sen yorum istemistin Esra. Neyse tartismak istemiyorum mübarek ayda.

Neden böyle yaptigini da bilmiyorum ama su an sanki ben kötü bir insan olarak gösteriliyorum. Beni taniyan tanir zaten. Ayrica ben de psikoloji bölümünde okuyorum ve ben de bunlari çok iyi biliyorum.

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059

Ne ?

Ben senden ne zaman oy istedim ? Pardon ama bir Show Tv konusu açildiginda benden sen yorum istemistin Esra. Neyse tartismak istemiyorum mübarek ayda.

Neden böyle yaptigini da bilmiyorum ama su an sanki ben kötü bir insan olarak gösteriliyorum. Beni taniyan tanir zaten. Ayrica ben de psikoloji bölümünde okuyorum ve ben de bunlari çok iyi biliyorum.
Hersey karsilikli olur hayatta. Bende istedim tabii. Ben esek basi miyim? :)

RüzgarGülü

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,331
Puanı
561
Gitme konusunda da hakliyim. Eger bir mod.la iyi anlasirsan bu forumda bir elin yagda bir elin balda olur. Anlasamazsan eger cezalari yer citini bile cikaramazsin. Sana tavsiyem Fks14'le iyi anlasmaya bak. :D

Benim admine filan ihtiyacım yok çevrem geniş bir sürü saolsunlar üye arkadaşım var arkamda. Suçsuz yere ceza alırsam zaten sildiririm ben senin için kötü olmuş bu durum ama . Forumdan soğutmuşlar seni . Ben mesela sadece eğlence amaçlı giiryorum
seninde bu amaçla girdiğine inanıyorum bazıları var mesaj kasayım falan filan .

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Neyse soru da artik sormayacagim, çünkü gerçekten morel sifir.

Bugüne kadar cevapladigin sorular için tesekkürler.

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059

Benim admine filan ihtiyacım yok çevrem geniş bir sürü saolsunlar üye arkadaşım var arkamda. Suçsuz yere ceza alırsam zaten sildiririm ben senin için kötü olmuş bu durum ama . Forumdan soğutmuşlar seni . Ben mesela sadece eğlence amaçlı giiryorum bazıları var mesaj kasayım falan filan .

Bende eglence amacli girdim ama en basindan beri sevilmedim malesef. :)

Neyse soru da artik sormayacagim, çünkü gerçekten morel sifir.

Bugüne kadar cevapladigin sorular için tesekkürler.

Bak Fks14. Seni kotu gosterme gibi bir niyetim yok. Bunu kafandan sil o oncedendi su an sadece ikimizde forum uyesiyiz. Birimizin makamida olsa. Ama sorun su. Yaptiklarini inkar edebiliyosun. Ben istemedim, yapmadim dedim mi? Hayir. Sen neden yaptiklarini inkar ediyorsun? Psikoloji bolumunde okuyorsan anliyorsundur benim butun bunlari nasil hissettigimi. O yuzden artik bu konu bu mesajla kapaniyor.

Her ne kadar cogu benimle alakasizda olsa sordugun sorular icin tesekkur ederim. :)

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Evet. Son gun bugun. Benim hakkimda merak ettiginiz sorulariniz varsa bekliyorum. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...