FF "Montaj" Yarışması - 1.Tur Duygusuz vs Prncss.. / OYLAMALAR BAŞLADI

Kim 2.Tura Çiksin?

• Duygusuz

Oy: 17 85.0%
  • Prncss..

Oy: 3 15.0%

• Kullanılan toplam oy
    20

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Anket yarin saat 20:00'de kapanacaktir.

Verilen resim:
dunya-guzeli-azra-akin-aska-bakisini-anlatti.jpg

Duygusuz:
642d1313105490-ff-montaj-yarismasi-1-tur-duygusuz-vs-prncss-yar-ma-i-1.jpg

Prncss..:
639-ff-montaj-yarismasi-1-tur-duygusuz-vs-prncss-azra2.jpg

Neferian

Emekli
Reaksiyon puanı
25
Puanı
169
Kimse 0 oyu hak etmiyor en azından bir emek var ben şahsen o saç boyama makyaj işini yapamazdım ::) zaten bu duruma göre kesin duygusuz kazanacak,oyum prncss..'e ::)

Prncss..

Emekli
Reaksiyon puanı
294
Puanı
305
tebrik ediyorum uğur'u :) normalde katılmak gibi bir fikrim yoktu zaten bu montaj işinden anladığımda söylenemez önemli olan katılmaktı gibi klasik cümlelerde kurmak istemiyorum ve neferian'a da teşekkür ediyorum :)

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Duygusuz dedim ama montaj bakımından iyi ama Azra Akın'ı kötülüyor diyebilirim resimde.

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Evet Prncss.. haklisin.. Katilman beni çok mutlu etti. :)

Duygusuz

...
Founder
Reaksiyon puanı
1
Puanı
119
Web Sitesi
fav10.net
Arkadaşlar öncelikle oy kullanan kullanmayan herkese çok teşekür ederim. Seçilmiş olmak güzel ancak herkesin hak vereceği gibi bu yarışma da diğerleri gibi eğlence amaçlıydı. Bir üst tura çıkmak benim için heyecan verici elbette ancak beni kırmayıp yarışmaya katıldığı için Tuğba'ya çok teşekkür ederim, asıl tebriği o hakediyor bence. :) Ayrıca yoğunluğu ve program sıkıntısı nedeniyle böyle birşey hazırladığını biliyorum, yoksa beni geçebilirdi pek âlâ... :)

Bir de herkesten 'aaa' tepkisini duyacağımı düşünsem de Azra'yı pek sevmediğimi söylemek isterim, hele bir de Geniş Aile'de Rojda gidip o gelince iyice büyüdü bu sevmeme durumu. Yine de Azra'ya karşı herhangi bir hakarette bulunmak niyetinde değildim, öyle anlaşıldıysa sevenlerinden de kendisinden de özür dilerim... Vermek istediğim mesaj daha farklıydı fakat herkes farklı şeyler görecek elbette. Biz buna bakış açısı farkı diyoruz, diğer adıyla da forumu forum yapan şey... :)

Son olarak yarışmayı düzenlediği için Furkan'a, yarışmayı destekleyen herkese ve özellikle Tuğba'ya çok teşekkür ederim. :) Herkese hayırlı forumlar, neşeniz bol olsun... :)

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Oylamada son 35 dakika.

Bu sonuçlara göre Duygusuz 2.tura yükselecektir.