FF KIZLAR KULÜBÜ

Nisa

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,280
Puanı
259
10446720_482525201878552_6644736985043467613_n.png

FF KIZLAR KULÜBÜ

(Forumumuzda ki bayan üyelerimizin sohbet konusu)

@Çiğdem- @Tzira
@*Dream*
@gizem ak
@vadikızı
@dizi kolik

Son düzenleme:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ahhh belki üye olmadan forumda dolaşan kızlarıda üye olarak foruma çekmeyi başarabiliriz @Nisa tatlım daha çok bayan üye lazım bu foruma :-):-):-)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Tzira @*Dream* @gizem ak @Nisa
kızlar sadece sohbet etmek için değil ne düşünüyorsanız içinizi dökmek içinde kullanabilirsiniz burayı birşeymi anlatmak istiyorsunuz yada birşeymi düşünüyorsunuz başınızdan ogün birşeymi geçti yada bir dedikodumu duydunuz ne olursa buraya paylaşım yaparsak daha çok gelişir bu konu :-):-):-)

Nisa

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,280
Puanı
259
kızlar sadece sohbet etmek için değil ne düşünüyorsanız içinizi dökmek içinde kullanabilirsiniz burayı birşeymi anlatmak istiyorsunuz yada birşeymi düşünüyorsunuz başınızdan ogün birşeymi geçti yada bir dedikodumu duydunuz ne olursa buraya paylaşım yaparsak daha çok gelişir bu konu :-):-):-)
Aynen tatlım süper fikir. Hem konuyu genişletmiş oluruz :) @*Dream* Tuba Büyüküstün resimleri bile paylaşabilirsin :F

*Dream*

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710
dedikodu mu dedin :D dün Tuba emmy'de yarışıyor diye ilgi ona yoğunlaşınca Tuvana Türkay ınstagram hesabından 3 tane ödülünün fotoğrafını paylaşmış :A ayrıca 2 isimde birbirlerini takip etmiyorlar :D

Nisa

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,280
Puanı
259
İyi madem :D

Ben açayım bari muhabbeti: Kızlar nasılsınız, nasıl gidiyor hayat? :D
Evet işte böyle :X Nasıl gitsin , yorucu şimdilik kur sonu olduğu için tatildeyim ailemin yanına geldim yarın dönüyorum Yalova. Sen nerede yaşıyorsun ? Ne okuyorsun ? @Çiğdem- 'i tanıyorum da sen ve @*Dream* hakkında hiç bilgim yok. Tanıtın bakalım kendinizi :)

dedikodu mu dedin :D dün Tuba emmy'de yarışıyor diye ilgi ona yoğunlaşınca Tuvana Türkay ınstagram hesabından 3 tane ödülünün fotoğrafını paylaşmış :A ayrıca 2 isimde birbirlerini takip etmiyorlar :D
Hadi canım, kıskançlık :X Tuvana'yı Yer Gök Aşk ta izlemiştim. Oyunculuğu duble yapmacık :F Bu Tuvana ve Engin çıkıyor mu hala ?

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İyi madem :D

Ben açayım bari muhabbeti: Kızlar nasılsınız, nasıl gidiyor hayat? :D
aynen cnm benimde tanımadığım tek bayan üyesin sanırım tanıt kendini çabuk:kiki::kiki:

ayyy zaten tuvana geçen haftalarda tubaya benziyorum diye hava atıyordu ayoll kendimi ameliyatla tubaya benzettim demiyorda :F:F:F

*Dream*

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710
Evet işte böyle :X Nasıl gitsin , yorucu şimdilik kur sonu olduğu için tatildeyim ailemin yanına geldim yarın dönüyorum Yalova. Sen nerede yaşıyorsun ? Ne okuyorsun ? @Çiğdem- 'i tanıyorum da sen ve @*Dream* hakkında hiç bilgim yok. Tanıtın bakalım kendinizi :)

Hadi canım, kıskançlık :X Tuvana'yı Yer Gök Aşk ta izlemiştim. Oyunculuğu duble yapmacık :F Bu Tuvana ve Engin çıkıyor mu hala ?
Kıskançlık diz boyu hayır kıskanıyorsun bari bu kadar belli etme yani :kiki:
Paylaşımlarından anladığım kadarıyla Engin'le ayrılmışlar bence :D

aynen cnm benimde tanımadığım tek bayan üyesin sanırım tanıt kendini çabuk:kiki::kiki:

ayyy zaten tuvana geçen haftalarda tubaya benziyorum diye hava atıyordu ayoll kendimi ameliyatla tubaya benzettim demiyorda :F:F:F
birde fotoğraflarının altına estetikle ilgili yorum atanları hemen engelleyip siliyor :D Tuba hakkında kötü yorum yapanlara hiç müdahale etmiyor fena takmış kafayı Tuba'ya :A

Tzira

Emekli
Reaksiyon puanı
2,714
Puanı
280

Tanıtayım madem :D Öğrenciyim, hukuk okuyorum. Daha ilk senem. Normalde İstanbul'da yaşıyorum ama İtalya'da okuyorum şu an. :D Yaklaşık 2 hafta önce 5 günlüğüne İstanbul'a geldim en son, şu an da 18 Aralık'ı iple çekiyorum okul tatil olacak da Türkiye'ye döneceğim diye. :D

Kadın ne çekememiş :D

Nisa

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,280
Puanı
259
Kıskançlık diz boyu hayır kıskanıyorsun bari bu kadar belli etme yani :kiki:
Paylaşımlarından anladığım kadarıyla Engin'le ayrılmışlar bence :D
Ayrılsınlar bi zahmet. :X Ay Engin miyop falan mı ya ? Tuvana'nın ameliyatsız burnunu da hatırlıyoruz, hatırlamak istemiyoruz desek daha doğru olur :F

Tanıtayım madem :D Öğrenciyim, hukuk okuyorum. Daha ilk senem. Normalde İstanbul'da yaşıyorum ama İtalya'da okuyorum şu an. :D Yaklaşık 2 hafta önce 5 günlüğüne İstanbul'a geldim en son, şu an da 18 Aralık'ı iple çekiyorum okul tatil olacak da Türkiye'ye döneceğim diye. :D

Hukuk mu ? Ay ne güzel benimde hedefimdi de tabiki olmadı :T Çok memnun oldum bende Yalova Üniversitesinde Sosyal Hizmet okuyorum, aslen Malatyalıyım :) @*Dream* canım senden de alalım ? :X

*Dream*

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710
Ayrılsınlar bi zahmet. :X Ay Engin miyop falan mı ya ? Tuvana'nın ameliyatsız burnunu da hatırlıyoruz, hatırlamak istemiyoruz desek daha doğru olur :F

Hukuk mu ? Ay ne güzel benimde hedefimdi de tabiki olmadı :T Çok memnun oldum bende Yalova Üniversitesinde Sosyal Hizmet okuyorum, aslen Malatyalıyım :) @*Dream* canım senden de alalım ? :X
Ayrılsın tabi Engin gibi yakışıklı karizmatik ve başarılı bir adamın yanına hiç yakışmıyor Tuvana :kizgin::A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

ooooooo italyada yaşıyorsun demek :-):-):-)
bende halamalrın yanına amerika gitmeye yırtınıyoruz kaç yıldır ama olmuyor
italyada nsıl yaşam türkiyeden farlılıkalr neler :-):-):-)

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060

:bağır: :kızgın: :T: :T Tuvana bir numaradir herkes onu sevmeli :bhr:

Bu arada kız konusu diye yorum yazmiyim diyodum ama sn vesile oldun :)
Bu arada senaryomuda okursan sevinirim yoksa haftaya @Çiğdem- sni baltayla doğrar veya @xemrexxx :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Ayrılsın tabi Engin gibi yakışıklı karizmatik ve başarılı bir adamın yanına hiç yakışmıyor Tuvana :kizgin::A
amannn brakın o estetik güzelini :F:F:F
orjinal hiçbir prçası yok kadının robot gibi birşey birisi tasarlamıs gibi dolasıyor sokakta:F:F

Nisa

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,280
Puanı
259
Valla canım istersen kız ama ben Engin ve Tubayı hiç yakıştırmıyorum. Tuba'nın hiç bir partnerini Tubaya yakıştırmıyorum. Bence bu projesinden sonra Kıvanç yada Burak Özçivit ile partner olmalı :)