FF Film Kulübü 5. Sezon Film Seçimi: Top 250

Hangilerini izlesek ki acaba?

• Kullanılan toplam oy
    8

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Gece tek tek inceleyeceğim, ondan sonra kararımı vereceğim. :)
ya biz bu listeden bahsetmiyoruz artık laf lafı açtı ayrıldık konudan :) listede tercihini zaten yaparsında :) onun haricinde diyorum western lerle aran nasıl öyle bir western kuşağı olursa katılırmısın soru bununla alakalıydı :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
ya biz bu listeden bahsetmiyoruz artık laf lafı açtı ayrıldık konudan :) listede tercihini zaten yaparsında :) onun haricinde diyorum western lerle aran nasıl öyle bir western kuşağı olursa katılırmısın soru bununla alakalıydı :)
Digitürk sinema kanallarında eskiden çok izlemişliğim var. Son olarak forumda Coen kardeşlerin bir filmini izlemiştim ama ismi aklıma gelmedi. (b)

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
biliyordum yedi samuray ı tercih edeceğini o yüzden önlemimi aldım önceden :) yedi samuray harikadır onuda izledim bende western filmlerin hastasıyım özellikle gerilim veya western olunca anında dikkatimi çekiyor diğerleri sonra gelir :)
yedi samuray a zaten bişey dediğim yok muhteşemdir.... ama oyuncuları gördünmü yedi silahşörlerde her biri birbirinden kıymetli sadece oyuncular için bile izlenir bence :)
öyle bir etkinlik olursa ben varım diğer arkadaşalrı bilemem :)

birde @sürgünüm ün kulağını çınlatalım belki o da western seviyordur:)
@Danger UA! da katılırsa üç olur, hatta @Aserat 54 ve @gundix123 de katılabilir. Ve tabi @sürgünüm ü de bekleriz . Toplamda 4-5 tane film belki 6-7 de olabilir, belki olmaz, izlenmesi gerekilen kült Western filmlerinden oluşan film mini film Kuşağı. Elbet şimdilerde değil, Ramazan ayında bile olabilir hatta çoğunluk ne zaman uygun görüyorsa o zaman. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
@Danger UA! da katılırsa üç olur, hatta @Aserat 54 ve @gundix123 de katılabilir. Ve tabi @sürgünüm ü de bekleriz . Toplamda 4-5 tane film belki 6-7 de olabilir, belki olmaz, izlenmesi gerekilen kült Western filmlerinden oluşan film mini film Kuşağı. Elbet şimdilerde değil, Ramazan ayında bile olabilir hatta çoğunluk ne zaman uygun görüyorsa o zaman. :)
temmuz başlarında olursa süper olur .. onun haricinde diğer zamanlarda olursa ben zaman bulurum bir şekilde yani çoğunluğa uyarım :)

bu arada @Aserat artık 54 değil :)) değişti eskiden daha iyiydi:) eski 54 lü arkadaş olsa kesin western izlerdi bu arkadaşın huyunu suyunu pek bilmiyorum :))

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Katılırım da neden bilim-kurgu veya komedi değil de western? :D

Mr. Smith Goes To Washington
The Judgment At Nuremberg
The General

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Katılırım da neden bilim-kurgu veya komedi değil de western? :D

Mr. Smith Goes To Washington
The Judgment At Nuremberg
The General
Elbet eğer böyle film kuşakları olursa sadece Western değil diğer türlerden de mesela Biyografi film Kuşağı, bilimkurgu film Kuşağı veya Savaş Filmleri Kuşağı gibi mini etkinlikler de olabilir talep gelirse. İlk Western denmesinin sebebi genel olarak Western in diğer türlere nazaran daha az izlenmiş olmasından kaynaklanıyor. :)

gundix123

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,284
Puanı
459
O zamana ne olur bilemem ama yüksek ihtimal katılmam. Ben de sürekli aynı türden oluşan filmleri izlemenin sıkabileceğini düşünüyorum. :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Mahkeme filmlerine bayılırım. İlk tercihim Judgment at Nuremberg oldu. Umarım seçilir pls. :)

The Treasure of the Sierra Madre filmi aksiyon-macera-western türlerini barındırıyor. Bunuda alayım listeye. :)

Kara filmler vazgeçilmezimdir. Son olarak Double Indemnity'i listeme alıyorum. :)

The Third Man (Üçüncü Adam) Avrupa ve soğuk savaş filmi sen sevmezsin ki. :eek: @destere

1- Judgment at Nuremberg
2- The Treasure of the Sierra Madre
3- Double Indemnity

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Mahkeme filmlerine bayılırım. İlk tercihim Judgment at Nuremberg oldu. Umarım seçilir pls. :)

The Treasure of the Sierra Madre filmi aksiyon-macera-western türlerini barındırıyor. Bunuda alayım listeye. :)

Kara filmler vazgeçilmezimdir. Son olarak Double Indemnity'i listeme alıyorum. :)

The Third Man (Üçüncü Adam) Avrupa ve soğuk savaş filmi sen sevmezsin ki. :eek: @destere

1- Judgment at Nuremberg
2- The Treasure of the Sierra Madre
3- Double Indemnity
mahkeme filmlerinde çok fazla gevezelik yapıyorlar:) birde yönetmen hitchcook gibi çene çaldırmayı seven biriyse tümden gümledik demektir :)