FF En İyi Oyuncu Yarışması Kasım Ayı Enleri

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,474
Puanı
1,061
En İyi Oyuncu Yarışması'nın kasım ayı sonuçları belli oldu.

Yayından kaldırılan Altınsoylar dizisindeki Gülsüm performansıyla, Şebnem Bozoklu bu ay zirvede yer aldı.
Zirve ortakları ise Anne dizisinin küçük yıldızı Beren Gökyıldız ve Sultan Murad karakteriyle Metin Akdülger oldu.

İŞTE KASIM AYININ EN İYİLERİ:

DSFSDFSDF.png

vcb cvb vcb.jpg ghhhjhgjhg.jpg 14607121_346738822360449_2422915850538319872_n.jpg

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
En İyi Oyuncu Yarışması'nın kasım ayı sonuçları belli oldu.

Yayından kaldırılan Altınsoylar dizisindeki Gülsüm performansıyla, Şebnem Bozoklu bu ay zirvede yer aldı.
Zirve ortakları ise Anne dizisinin küçük yıldızı Beren Gökyıldız ve Sultan Murad karakteriyle Metin Akdülger oldu.

İŞTE KASIM AYININ EN İYİLERİ:

Ekli dosyayı görüntüle 52833

Ekli dosyayı görüntüle 52836 Ekli dosyayı görüntüle 52835 Ekli dosyayı görüntüle 52834

bozokluya torpil geçmişsin birincilik kürsüsü tıfıl beren in hakkıydı :)

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,474
Puanı
1,061
o konuda sadece @Çiğdem- i suçlayamıyorum tek bir hogathayla dülger düldülü listeye giremezdi demekki forumda gizli parlak severler çoğunlukta :)
bu arada kalbimdeki deniz @denizz19 un total entrikalarıyla listeye 3 oyuncu sokmuş @mrt-06 totalbaşı görevinden alıyorum deniz resmen şov yaptı atacan armut toplamış :A

Reaksiyon puanı
154
Puanı
45
Şebnem Bozoklu ,nasıl birinci oluyor anlamadım oy verenler hangi kafadan anlamış değilim dizileri hiç uzun ömürlü olmadı canım ailem dışında , Zeynep Çamcı'nın listede görmek güzel oy verenlerin ellerine sağlık @Çiğdem- @Forumdash .

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
bu arada kalbimdeki deniz @denizz19 un total entrikalarıyla listeye 3 oyuncu sokmuş @mrt-06 totalbaşı görevinden alıyorum deniz resmen şov yaptı atacan armut toplamış :A

öyle bir dizi olduğundan haberim bile yok :) varmış ve listeyede girmiş!! valla listeye koymak için yırtınanlara saygı duymak lazım :)) her çöpü kıymete bindiriyorlar :)

Ben artık bu etkinliği takmıyorum ki oy versek de bir şey fark etmiyor, senin istediklerin birinci oluyor. :A

sen taktığın etkinlikte ne işe yarıyonki zaten :) sibeli bile sıvadın iyiki katılmıyorsun heryere :)

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,474
Puanı
1,061
Ben artık bu etkinliği takmıyorum ki oy versek de bir şey fark etmiyor, senin istediklerin birinci oluyor. :A
engin altan düzyatan, tarık ünlüoğlu,çetin tekindor,kalbimdeki deniz oyuncuları hep bnm istediklerim :A

öyle bir dizi olduğundan haberim bile yok :) varmış ve listeyede girmiş!! valla listeye koymak için yırtınanlara saygı duymak lazım :)) her çöpü kıymete bindiriyorlar :)

sen taktığın etkinlikte ne işe yarıyonki zaten :) sibeli bile sıvadın iyiki katılmıyorsun heryere :)
@denizz19 ile @vadikızı nı kınayabilirsin en başta @cookies de var galiba:D

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

destere MS'de 1. olunca da bu mesajlarını hatırlatıcam. :A

engin altan düzyatan, tarık ünlüoğlu,çetin tekindor,kalbimdeki deniz oyuncuları hep bnm istediklerim :A

@denizz19 ile @vadikızı nı kınayabilirsin en başta @cookies de var galiba:D
Altın Kelebek misali şike yapmıyorum mesajı vermek için birkaçını sokmuşsun listeye, seni tanıyorum yılan beni kandıramazsın. :F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
destere MS'de 1. olunca da bu mesajlarını hatırlatıcam. :A

Altın Kelebek misali şike yapmıyorum mesajı vermek için birkaçını sokmuşsun listeye, seni tanıyorum yılan beni kandıramazsın. :F

birinci olamayacağın kesin bu da demektirki seni derin bir sessizlik bekliyor sonuçlardan sonra:)

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,474
Puanı
1,061

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,474
Puanı
1,061
o konuda sadece @Çiğdem- i suçlayamıyorum tek bir hogathayla dülger düldülü listeye giremezdi demekki forumda gizli parlak severler çoğunlukta :)

Kırgın Çiçekler nerde .ss
twitterda koudaki resmi paylaşmıştım bizim forumdakileri etiketleyip arap kullarım da görüp paylaşmış şimdi neden sevdikleri oyuncular yok diye kavga ediyorlar birbirleriyle:A @cookies @vadikızı @eskici @Çiğdem-

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
kimse şebnemi beğenmedide bu şebneme oy veren kimdi forum dışındnmı gelip oy attılar acaba :))