Fenerbahçe Paşa'ya Patladı: 3-1

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Fenerbahçe Paşa'ya Patladı: 3-1

rvp_S64LZ-150x150.jpg

Spor Toto Süper Lig 21.hafta mücadelesinde Fenerbahçe Kasımpaşa'yı ağırladı.

Maçın başından sonuna kadar oyun üstünlüğü Fenerbahçedeydi. Maçtaki ilk gol 37.dakikada Ozan'ın pasında Diego'dan geldi ve Fenerbahçe 1-0 öne geçti. Devre bu skorla bitecek denirken 45.dakikada ceza sahası içinde Titi'nin Volkan Şen'e yaptığı faulde hakem penaltı noktasını gösterdi Titi 2.sarı karttan kırmızı kart gördü. Topun başına geçen Hollandalı yıldız Van Persie topu ağlara yolladı ve devre 2-0 sonuçlandı.

İkinci yarı rakibinin 10 kişi kalmasıyla iyice rahatlayan Fenerbahçe 75.dakikada Alper Potuk jeneriklere geçecek bir golle skoru 3-0'a getirdi. Konuk ekibin tek golü 87.dakikada Malki'den geldi ve maç 3-1 sonuçlandı.

Bu skorla Fenerbahçe puanını 49'a yükseltirken Kasımpaşa 31 puanda kaldı.
Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Son düzenleme:

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
RvP yine yedek şaka gibi çıldıracağım ya.

Büyük ihtimalle sene sonu takıma küs olarak gider gibi? Biz en azından Sneijder'i doya doya izledik ve bu saatten sonra gitse bile yeni tecrübelere yol olmak için gider, yani taraftarın içi buruk olmaz. Fakat RvP gibi bir dünya yıldızı, kadroya giremediği için çekip giderse bu fırsata yazık olur. Yine de hocayı destekliyorum, eğer formda değilse niye oynatsın ki? Sırf adı var diye kadroya alacaksa o hoca ne işe yarar? :)

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Büyük ihtimalle sene sonu takıma küs olarak gider gibi? Biz en azından Sneijder'i doya doya izledik ve bu saatten sonra gitse bile yeni tecrübelere yol olmak için gider, yani taraftarın içi buruk olmaz. Fakat RvP gibi bir dünya yıldızı, kadroya giremediği için çekip giderse bu fırsata yazık olur. Yine de hocayı destekliyorum, eğer formda değilse niye oynatsın ki? Sırf adı var diye kadroya alacaksa o hoca ne işe yarar? :)
RvP'nin adı oynaması için yeterli. Evet sırf adı var diye bile oynayabilir. Başka forvet mi var ? Top süremeyen pas atamayan koşamayan Fernandao'yu forvet olarak nitelendirmiyorum ben. Bu arada yanlış anonsa kurban gittim RvP ilk 11'de bu maç.

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Hücumda diğer maçlara göre iyiydik 3-4 pozisyon daha var goller dışında. van Persie etkisini hemen gösterdi.

Bu arada penaltı çok net.

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
@china_shangai başkan taķım bugün iyiydi RVP resital sunuyor gol kaçırirsa da rvp kaçırsın adam klas vitor yine şapkadan tavşadan çıkardı kadleci orta saha oynatarak

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Uzun bi aranın ardından adam gibi top oynadık tabii ki bunda Topal-Josef'in olmamasının da katkısı büyüktü.

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
RvP adamın dibi be :D Top ayağına yakışıyor adamın, o bilek haraketleri filan süper :D