Fenerbahçe Kasım'da Çok Farklı: 1-5

HeisenBerg

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
CySkodYXEAE_9zr.jpg:large

STSL 12. haftada Fenerbahçe deplasmanda Çaykur Rizespor'a konuk oldu. Fenerbahçe maçı Sow (3), Aatıf ve İsmail'in golleriyle 1-5 kazandı.

Rizespor dakika 17'de Ali Yacoubi ile öne geçti. 27. dakikada Sow durumu 1-1 yaptı. 32. dakikada ise yine Sow harika bir rövaşata golüyle Fener'i öne geçirdi. 45'+1'de Sow tekrar sahneye çıktı ve ilk yarıda hattrick yaptı. 2. yarı etkili oyunu sürdüren Fenerbahçe 66. dakikada günün iyi isimlerinden biri olan Aatıf ile durumu 1-4 yaptı. 90+3'de ise İsmail Köybaşı çok güzel bir frikik golüne imza atarak karşılaşmaya noktayı koydu.

Bu sonuçla Fenerbahçe puanını 24 yapıp 3. sıradaki yerini korurken, Çaykur Rizespor 10 puanda kaldı.

Son düzenleme:

HeisenBerg

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Advocaat büyük hoca. Direk farkını ortaya koydu. İlk ayında biraz bocaladı ama takımı ve ligi tanıdığından beri takım çok iyi gidiyor. Emeği geçen herkese teşekkürler, bu Fenerbahçe'yi özlemiştik.

Haftaya derbide Aatıf ile Alper mutlaka oynamalı. Volkan Şen çok formsuz kenarda beklesin. Derbiye bana kalırsa favori çıkıyoruz. Haftaya da yüzümüz gülecek buna tüm kalbimle inanıyorum.

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,619
Puanı
1,061
Avukat esaslı adammış, siz bu takımı Kasım'da görün dedi ve 5 maçın hepsini kazandık. Haftaya @sürgünüm'ün takımı Beşiktaş'ı büyük bir iştahla bekliyoruz :A

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Advocaat büyük hoca. Direk farkını ortaya koydu. İlk ayında biraz bocaladı ama takımı ve ligi tanıdığından beri takım çok iyi gidiyor. Emeği geçen herkese teşekkürler, bu Fenerbahçe'yi özlemiştik.

Haftaya derbide Aatıf ile Alper mutlaka oynamalı. Volkan Şen çok formsuz kenarda beklesin. Derbiye bana kalırsa favori çıkıyoruz. Haftaya da yüzümüz gülecek buna tüm kalbimle inanıyorum.
İsmail ne gol atmış Gareth Bale kaçmış içine :A