Fenerbahçe Avrupa'ya da Havlu Attı!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
sürgünüm yeni bir haber konusu açtı

Fenerbahçe Avrupa'ya da Havlu Attı!

6f3aeea9d7a24ef196a5721e5fa6afdb.jpg

Ligde sıkıntılı günler geçiren Fenerbahçe, son 32 turu 2. maçında Krasnodar ile 1-1 berabere kaldı ve Avrupa macerasına nokta koydu.

Maça hızlı başlayan Fenerbahçe, tehlikeli bölgede kaptırılan top sonrası gelişen Krasnodar atağında Smolov'un golüyle 1-0 yenik duruma düştü. Yaptığı hatayla takımının gol yemesine sebebiyet veren Skrtel, 41. dakikada takımı adına beraberlik golünü kaydetti. Maçın ikinci devresinde iki takımın çabası da sonuç vermedi ve mücadele 1-1 sona erdi.

Böylece temsilcimiz Fenerbahçe'nin bu sezonki Avrupa macerası sona ermiş oldu.

Orijinal formatta oku

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Hakem Ali Palabıyık olmayınca kupa da tur da atlanamıyor tabii... :)

BktN4QqIMAAoXUz.jpg

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,415
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Inna taeyna kel kefser feselli lirabbike venhar inna sanieke huvel ebder..

Olum sizi ayirir ancak:D
Orda penaltımız verilse o golü yemezdik Şener yaptı Hatayı ben fb yensin diye bilgisayarı kırdım O TFF Fenerbahçe'ye tuzak kurdu Beşiktaşla eşleştirdi Bursa'ya gittik Ardından Rusya'ya gittik resmen TFF inin içinde Fransız'lar var Rus takımını eliyebilmemiz için Bizim Rus uçağımı düşürmemiz Lazım Aziz Yıldırım inadına gitmezseniz Hakem istediğini yapar Ben olsam Şener yerine Yiğithan güvelili oynatırım

Reaksiyon puanı
156
Puanı
65
Orda penaltımız verilse o golü yemezdik Şener yaptı Hatayı ben fb yensin diye bilgisayarı kırdım O TFF Fenerbahçe'ye tuzak kurdu Beşiktaşla eşleştirdi Bursa'ya gittik Ardından Rusya'ya gittik resmen TFF inin içinde Fransız'lar var Rus takımını eliyebilmemiz için Bizim Rus uçağımı düşürmemiz Lazım Aziz Yıldırım inadına gitmezseniz Hakem istediğini yapar Ben olsam Şener yerine Yiğithan güvelili oynatırım
Senaryolarin gibi konustun yine ben iptal:A

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,415
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Senaryolarin gibi konustun yine ben iptal:A
Dediğim şu fenerbahçenin atağında ceza sahası içinde faul oldu Hakem penaltıyı vermedi işte yoksa maç 2-0 bitecekti Fenerbahçe atlıcaktı turu ordan şoka giren fenerbahçe golü yedi işte

TURKCELL T70 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,415
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Anlıyamadınmı Hakem yüzünden

taraftar azdı Hakemi etkiliyemediler Rakibide

TURKCELL T70 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi